HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ay sızlanmayalım hepsi mis gibi uyusun emsin Aa hiç korktuğum gibi olmadı ne rahat büyüyor bu çocuk diye sevinelim
Yazarken geçti içimden aynen kızımda hc zorlanmamısım dönüp bakınca görüyorum şimdi yavrum aksam 7 sabah 7 uyurdu inşallah hepımızın bebesi öyle olsun misler gibi ay cok ozledım bebek kokusunu benm gerçekten

Geçmiş olsun canım benim bende hamileydim bebeğimi doğurdum 3 gün yaşadı yoğun bakıma aldılar öldü tekrar bı gebelik daha düşünüyorum bakalım ama ben sezeryan oldum

Evet yaa ama şu merakkkk ah şu merakkk insanı bu hallere sokuyor arada kalmak var mı yok mu?? Ya sigara içiyorum ya hep bundan aslında öğreneyim de bir an önce keseyim diye
Ay yazip yazip sildim. Benim de derdim ayni. Biraz azalttim sigarayi ama kesemedim tamamen. Kahve de ayni esim de tatil kafasinda alkollu guzel guzel planlar yapiyor, diyorum ama belki ben

Ay yazip yazip sildim. Benim de derdim ayni. Biraz azalttim sigarayi ama kesemedim tamamen. Kahve de ayni esim de tatil kafasinda alkollu guzel guzel planlar yapiyor, diyorum ama belki ben
Bende azalttım ama kesemedim. Şöyle net bir çift çizgi görsem tamam diyeceğim. ayy tam da zurnanın zırt dediği ortamm yansın geceler dicemm de yanmış da olabilir işte sıkıntı orda hahshssh

Geçmiş olsun canım benim bende hamileydim bebeğimi doğurdum 3 gün yaşadı yoğun bakıma aldılar öldü tekrar bı gebelik daha düşünüyorum bakalım ama ben sezeryan oldum
Ben de sezeryan kuzum. 1 Ocak da oldum. Allahım cennetinde kavuştursun bizleri çok çok çok üzgünüm sorun neydi sizde? Doktorlar söylemişti sanki ama ben hiç hatırlamıyorum

Benim de 2 gündür migdem yaniyor yumurtlamadan sonraki 7.gunum bugün.25 i bat.bu arada 4 5 gündür kabizim bir arkadaş sormuştu belirti mi diye bende bir güzel bana hiç olmadı diğer 2 hamileligimde demiştim erken gebelik testi yapmam lazim yarın ya ds ertesi gün çünkü adet geciktirici içmem gerekiyor
Kaç günün kalmıştı kuzum o kısmı kaçırmışım

Bende şuan aynıyım. Ama ben iğne belirtisi yaşıyor olabilirim

Benim iğne falan yok 7 sene sonra korunmayı bıraktık bodoslama daldım hiç henüz bisey bakmadım etmedim ne yumurtlama catlatma ne testler

Güvenme cnm saknnıcme benım arkadasım 5kala lazer için yaptı negatif cıktı. Gitti 1 geckmede pozitif cktı

Benim iğne falan yok 7 sene sonra korunmayı bıraktık bodoslama dald
Güvenme cnm saknnıcme benım arkadasım 5kala lazer için yaptı negatif cıktı. Gitti 1 geckmede pozitif cktı
Ama ben mekkedeyim hac için geldim elhamdülillah gorevelrimizi yerine getirdik ama burdak son 5 gunum reglime denk geliyor ve ben asıl o zaman ibadet etmek istiyorum çünkü kalabalık gitmis oluyor.ben 2. Hamileligimde adetime 4 gun kala yaptim erken gebelik testi pozitif cikti ama migde bulantısından anlamıştım hamile olduğumu.cok arayayım 25 haziran bat en son 22 23 haziranda test yapıp negatifse geciktirici içmem lazım.cok arada kaldım ne yapacağımı bilemiyorum

Kızlar ya çok midem yanıyor

Daha 6. Günümdeyim

Kızlar kendimi sürekli belirti çıkarıyormuş gibi hissediyorum ama benim de midem yanıyor. Reflü gibi oluyor ara ara. Belki de çok yedim bayram arası ondan mı oldu bilmiyorum. Ben de bugün 7.günümdeyim yumurtlama sonrası.

22-23 Haziran’da çıkar bence. Eğer yumurtlama gününden net eminsen ve ilişki üzerinden en az 10 gün geçmişse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…