HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Evet yaa ama şu merakkkk ah şu merakkk insanı bu hallere sokuyor arada kalmak var mı yok mu?? Ya sigara içiyorum ya hep bundan aslında öğreneyim de bir an önce keseyim diye 🥹
Ay doğru canım o var senin. Geçen gün okumuştum yazdığını testin karşısında son bir sigara içeçeğim diye ahaha çok güldüm ona ya🤣

Ay doğru canım o var senin. Geçen gün okumuştum yazdığını testin karşısında son bir sigara içeçeğim diye ahaha çok güldüm ona ya🤣
halolita halolita ben de mentollu aldım baya buraya gelırken doğuda cok var benm evımn oldugu sehırde yok ben nadir içerim hafta 4,5 tane. Ama ıcmek ıstemıyorum şu evrede. Of tatılde de güzel giderdi 🥺

Ya aslında çok yoğun geçecek günler hafta içi alışveriş yapacağım kaynımın nişanı için cumartesi nişan var Pazar günü sapanca'da kuzenlerle kız kıza 3 günlük tatil ayarladık acaba diyorum orada mı yapsam Çok heyecanlı ama orada yaparsam da kuzenlere söylemeden duramam belki de yumurtlamanın 10.günü olacak o zaman yapmazsam da 13. günü çıkış olacak yani mini tatilde yapmazsam eğer eve döndüğümde 13 günü olacak kesin çıkması lazım bugün kargoladım bir de test Bayram malum gelmesi cumayı bulur diye düşünüyorum 😏🤣Sapanca benim evime 15 dakika belki de eve gelir öyle yaparım şöyle bir sindirmek için gün içinde sonra geri dönerim villaya yine hahaha
Eve gelip yapıp gitsen yine söylersin söyleyecek olsan😄 Boşuna eve gitme yani:)) Ya da 13’ü bekleyeceksin mecbur onda da kopkoyu çıkar varsa daha iyi😍

Eve gelip yapıp gitsen yine söylersin söyleyecek olsan😄 Boşuna eve gitme yani:)) Ya da 13’ü bekleyeceksin mecbur onda da kopkoyu çıkar varsa daha iyi😍
Ay ellerim titrer benim aşırı fena belli ederim sanrm 1saat fln cıkamam odadan derler bu kadın nerdeee 🤣🤣🤣 test alırken bile soguk ter çıkıyor nedense normalde heyecanla bir yapım yoktur ama bu test konusunda ben ben değilim

Ay ellerim titrer benim aşırı fena belli ederim sanrm 1saat fln cıkamam odadan derler bu kadın nerdeee 🤣🤣🤣 test alırken bile soguk ter çıkıyor nedense normalde heyecanla bir yapım yoktur ama bu test konusunda ben ben değilim
O zaman eve gitmen mantıklı olabilir:) Haydi bakalım kaldı 6 gün test yapmana. İnşallah hayırlısıyla pozitif çıkar🙏

Umutsuzluğa kapılmayın hemen ben 7 ci haftada kalbini duymadığımız için kürtaj oldum. Her kes te böyle olacak diye bişey yok. İyi düşün iyi olsun. Transfer olduğunu tamamen unut. Test yapmayı da 12 ci gün direk kan ver. Hayırlısıyla pozitifi görürsün. Ben transferden çıktığım gün bile ağlamıştım. Eşim niye arabayı hastanenin kapısına park etmedi beni yürüttü diye. Bu aralar duygusal olman normal. Allah'ım gerçekten anne olmayı hakeden ve isteyen her kesin kucağını doldursun🙏
Aminn 🙏Allah'm sabrını versin inşallah 🙏🤲hepimiz için hayırlısı olsun inşallah 🤲

O zaman eve gitmen mantıklı olabilir:) Haydi bakalım kaldı 6 gün test yapmana. İnşallah hayırlısıyla pozitif çıkar🙏
Benim pek umudum yok aslında biraz ilişki ucu ucuna yakaladıysam yakalamışımdır canım yola çıkmıştık o gün sonrasında oldu o bir ilişki ama önümüzdeki aynasıpse adetten sonra hep gün aşırı istiyorum

Benim pek umudum yok aslında biraz ilişki ucu ucuna yakaladıysam yakalamışımdır canım yola çıkmıştık o gün sonrasında da bir tane ama önümüzdeki aynasıpse adetten sonra hep gün aşırı istiyorum
Hayırlısı canım ya olacağı varsa tek ilişkiyle bile oluyor hatta yumurtlama zamanına denk gelmeyen ilişkiyle bile. Çok okuduk burada böyle şeyler. Hiç belli olmaz yani:)

Bu zamana kadar hep kasığımın sağ tarafı ağrırdı şimdi de sola geçti hatta bi tık şiddetli. Bu sağ sol olayını bilen var mı ya

X