HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

ben dun test teslim edildi mi diye bes defa kontrol ettim, yok. Cunku siparis vermeyi unutmusum gece de ucagimiz vardi, su an elimde kalan 3 testle idareli gitmeye calisiyorum, test cilginligima kisa bir sureligine ara veriyorum

Erken yapmışsınız tüp bebekte bile en erken 9 cu gün diyor 3 cu gün embriyosunda. Ben de dayanamayıp kan vermiştim kanda çıktı ama 9 cu günde

Malesef benim kötü sonuclandi ama siz inşallah sağlıcakla kucaginiza alirsiniz

Canım testimin silik çizgi çıkarıp başka testte negatif olduğu oldu ama bahsettiğin tarzda kanama hiç yaşamadım. Kimyasal olmuş olabilir ya da ilk yaptığıntest yanlış sonuç vermiş olabilir. Tatil olmasa kan ver emin ol derdim ama

Malesef benim kötü sonuclandi ama siz inşallah sağlıcakla kucaginiza alirsiniz
Allah'm yardımcın olsun çok zor hem maddi hem manevi insan çöküyor umudunu tamamen yitirme üzüldüm ben sabahtan beri gerekli gereksiz herseye göz yaşım akıp duruyor sabah negatifi gördüm diye mi bilmiyorum artık kendimi anlamıyorum pozitif olma ihtimalim yok gibi hissediyorum içimde sürekli tuhaf bir hüzün var artık çok yorgun hissediyorum Allah'm yardımcımız olsun aldığım her nefeste attığım her adımda dilimde kalbimde dua Allah'm isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah

Bence de dur pazartesi sabah birlikte yapalım

Amin canım ya çok sağol bilen varsa bilgi verse çok sevinirim

ben dun test teslim edildi mi diye bes defa kontrol ettim, yok. Cunku siparis vermeyi unutmusum gece de ucagimiz vardi, su an elimde kalan 3 testle idareli gitmeye calisiyorum, test cilginligima kisa bir sureligine ara veriyorum
Yaa inanmıyorummm vallahi kafalarımız tertemizz olsun belki böyle olması daha iyidir ya zaten senin belirgindi baya canım

Bence biraz bekle kan ver canım

Maşallah ne sabırlısın ya biz birbirimizin tersiyiz galiba
He yaaa ben 20 test aldım. Gelene dek muhtemelen 10.gün olur ınsallah hemen kargolarlar sbaah aksm yapacam cok merak edıyorum benm sorunum merak ogrennce sonrası beklerim HCG ıcn de şu ıdrar testini yapmak hobı oldu yne bana 6 yıldan snra

Maşallah ne sabırlısın ya biz birbirimizin tersiyiz galiba
Sen beni bi bilsen ne kadar sabırsız ne kadar tez canlıyım ama negatif görmekten çok korkuyorum e şimdi bayram bu yüzden doktoruma gidemem üstelik bugün annem geldi kimseye söylemiyoruz çocuk istediğimiz evde test mest ne varsa kaldordım bu yüzden de dayanmak zorundayım çünkü negatife tahammülüm yok

Oyalanacak bişeyler olunca insan biraz aklından da çıkarıyor annenin gelmesi çok iyi olmuş bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…