HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bence gayet iyi canım 5 gün kala test yapmışmıydın peki?

Hcg 426 kızlar

Benimde cok kanama vardı şimdi 426 cıktı kan sonucum halolita

Düşücekmi çıkıcakmı o onemli dmi inanamıyorm ben ya
Ben de şuan şüphelnmedm degl 2gun erken başladı asla azalmıyor basdonmem bulantım vs bı garıbım ama adetse zaten çok erken yumurtlama olduğu için ilişki ile denk gelmemiş demektir ona güveniyordum Çünkü ben sadece bir kere değerlendirdim o da 15ınde. Hayırlı olsun canım gerçekten adet gibi ağrın oldu mu yani benim hiç olmadı belim çok ağrıdı ama arveles iççtim test yapsam mı acaba elimde var.dünden beri kasıgm batıyor fln of fakirin umudu

Son düzenleme:
Ben suan 19 test var strip. Adetliym kittenlyde. Gazla test yapıcam glb erken gelen ilk kez kanama vegecmeyen bulantı batma vs negatif olucak tabii ama bndekı test hastalığı glb hahaha

Hcg 426 kızlar

Ay maşallahhhh resmen değişik bir hamilelik hikayesi oldu senin ki canım inşallah sağlıkla ilerler evet 3 günde bir aynı saatte kan vermen gerekiyor 2 katı artması lazımmış ama kötü düşünme hamilesinnnnnnnn

Evt yaptım hayalet cizgi gordum sonra prodoktor early aldım onda baya güzel pembe cikti . Test verdim 30 2 gün sonra tekrar bugün verdim 67 . Daha 3 gün var adet tarihine ama döngüm 33 gün sürüyor
Sağlıkla ilerlesin inşallah belirtileriniz nelerdi?

Gözün aydın çok sevindim
İnşallahh sağlıkla yükselirr
Ayy cok sagol 2 gün sonra tekrar vereyim bakalım nolcak
Ben suan 19 test var strip. Adetliym kittenlyde. Gazla test yapıcam glb erken gelen ilk kez kanama vegecmeyen bulantı batma vs negatif olucak tabii ama bndekı test hastalığı glb hahaha
Yap kız yapıştırrnolacak en kötü çıkmaz. Yanlız benim ovulasyonda aşırı koyu kırmızıydı ordan snra gebelik yaptım zaten bisürü test var yeni almıştım 30 ovulasyon 5 hamilelikyarın bdaha yaparım
Ben hala inanamıyorummböyle bi hikaye yok yabelirti falanda yok göğsümde bulantı hiçbişe yok geçen ay daha cok belirti vardı

Kuzum kanamayı ne zaman yaşadın Ben onu anlamadım

Kuzum kanamayı ne zaman yaşadın Ben onu anlamadım
Ben 12 haziranda regl oldum 18 i bitti. 23 haziranda lekelenme basladı ve 3-4 gün snra kanamaaya döndü baya çoktu temiz kırmızı dün kesildi bugun sonuç böyle çıktı. Benm içimdeki şüphe bebek vardıda düşüyormu hcg düşüştemi yakaladm ben yoksa çıkıyormu şuan korkum o

Haklısın canım ama regln de uzun sürmüş 2kez yumurtlamış ve sonrasında onu kanama olarak atmıs olablr vucudun

Hcg 426 kızlar

Gozun aydınnokta atısı bıldım bak hcg yı 500 cıvarı cıkar bu koyuluga gore demıstımyarın doktora gıt rahım ıcı gebelıkse hemen progestron baslarsın kımyasal falan olmaz bu degerle korkma

Gozun aydınnokta atısı bıldım bak hcg yı 500 cıvarı cıkar bu koyuluga gore demıstımyarın doktora gıt rahım ıcı gebelıkse hemen progestron baslarsın kımyasal falan olmaz bu degerle korkma
Yaa gerçektenmi dış gebelik olurmu peki bakalım doktorum ne dicek yarın arıcam bi cidden bildin kız hcg yi

Yaa gerçektenmi dış gebelik olurmu peki bakalım doktorum ne dicek yarın arıcam bi cidden bildin kız hcg yi
sen içini ferah tut canım önemli olan bebiş varmı varhıcbısey arastırma boşver,zaten velev ki varsa bile dış gebelik vs çözümü çok basit hiç korkma hiçbişeyden,zaten en geç dört güne kesesi gözükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…