HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yumurtlamadan sonra bu kadar vakit geçtiyse aslında testte belli olması gerekirdi tabi yumurtlamadan eminseniz

Çok bariz var yumurtlama ne zamandı biliyor musunuz
Evet canım 6 haziranda pik gördüm 7 si yaptığım teste çatlamıştı tam 10 gün oldu

Günaydın canımm ya ben de görüyorum ben de çıplak gözle daha da güzel görünür hatta. Belirtin var mı
Ayyy gerçekten mii????
Ay belirtiden çok şey yok. Göğüs uçlarım ağrıyor karıncalanıyor. Kasıklayımda garip bir doluluk var bide beni asıl umutlandıran parmakla kontrol ediyorum bir haftadır ve sonsuz bir boşluk var parmağıma hiçbir şey değmiyor

Canım bende Hafiften görüyorum sanki ayy hadi inşallah yarın tekrarla bakalım inşallah dahada netleşir
Ayy inşallah aslında yarın yapmıycaktım 2-3 gün beklemeyi düşünmüştüm ama heyecanlandırdınız beni yapıcam yarında

Kızlar bata 3 gün var test yaptım dayanamadım varmı sizce
ay canim valla var hem de bariz var tebrik ederiiim insallah mis gibi artsin, hangi gunler deneme yapmistin paylasir misiin?
Birşey sorucam kızlar. İla yumurtlamadan 14 gün sonramı adet olunur. Yoksa yumurtlama mesela 1 inde adet 20 sinde olurmu öyle
canim evet 20sinde de olabilirsin yani illa 14 gun degil 14-15-16-17 diye gider eger baska kosullardan etkilendiysen bazen gecikme yapabilir

Aynısını dün yaşadım ben de histi sonra gözle görür gibi oldum buraya attım yumurtlamanın üstünden ne kadar geçti canım inşallah sağlıkla ilerler
Yumurtlama takip etmedim canım uygulama 20sini gösteriyor bat ay inşallah vardır amin
Sen tekrar yaptın mı bugün seninkide silik çıkmıştı galiba

Yumurtlama takip etmedim canım uygulama 20sini gösteriyor bat ay inşallah vardır amin
Sen tekrar yaptın mı bugün seninkide silik çıkmıştı galiba
Benim silik değil de gölgeli çıktı aynı böyle işte az önce yaptım yine gölgeli çıktı çok yeni olduğu için yani inşallah hamileyizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…