HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Haklısın canım ya beyin olarak da çok yoruyor bu süreç. Oyalanmak en güzeli zaten ağrım var ufak ufak adet olacakmış gibi gün için de vuruyor batmalar var ara ara. Kafam da kalkmıyor. Ama kendimi zorlamam lazım yoksa zaman da geçmiyor dediğin gibi

Bebeğin yerleşme durumuna göre çıkabilir aslında. Yarın bata 3 gün kalmış oluyor, ben olsam yerinde kesin yapardım

Ağır iş yapma dinlenerek yap sonuçta tutunma çabası. İnşallah olumlu sonuçlanır. Mesajlar çok birikince bazen kaçırıyorum ama merakla bekliyorum.

Ağır iş yapma dinlenerek yap sonuçta tutunma çabası. İnşallah olumlu sonuçlanır. Mesajlar çok birikince bazen kaçırıyorum ama merakla bekliyorum.
Yok ya yemek falan anca yapabilirim zaten bu gidişle. Bir de gurbette olmanın vermiş olduğu burukluk da var bugün ben de. Kimle konuşsam gözler dolu dolu. Öyle bir keyfim yok.

Yaa ben şöyle bişey dicem. Benim testler negatifti ya sat 15 bat 12 Haziran. 10 haziran yerlesmeye benzer leke. 12 hazirandan sonra beyaz akıntı. 15 i sabah esim yanasti. Aman bişey olmaz adet değilim demek ki beyazı gördüm sonuçta diye izin verdim. O gün de çok iş yaptım perde tak çamaşır as vs daha birkaç iş daha.
Aklıma takıldı acaba bişey vardı da tutunamadı mi ? Olabilir mi ki ? Çünkü çok ağrılı geçiyor. Yani doğum sancısınin 3 cm açıklıkla ara ara siddetlenirdi ya bu sürekli o şiddetteydi. Bazen nefesim kesiliyordu sancidan

Bebeğin yerleşme durumuna göre çıkabilir aslında. Yarın bata 3 gün kalmış oluyor, ben olsam yerinde kesin yapardım
Aslında yapayım yarın diyorum ama bi düşük yaptım onda adet tarihi geldiğinde sancı ve batma hissi olmuştu. Şimdi batma falan hiç hissetmedim o yüzden yoktur diye de düşünüyorum. Acaba bu batmalar herkeste oluyor mu ki?

Yok ya yemek falan anca yapabilirim zaten bu gidişle. Bir de gurbette olmanın vermiş olduğu burukluk da var bugün ben de. Kimle konuşsam gözler dolu dolu. Öyle bir keyfim yok.
Gurbet zor canim. Ben de 19unda annemgile gidicem. Ben eşimi yalniz birakmiyim bayramın ilk iki günü dedim esim hep dun beni yalnız birakti. Çok zoruma gitti içim dünden beri buruk. Adetten mi bilmiyorum hormonlardan da olabilir. Ama aşırı duygusalim. Dokunsan ağlayacak gibiyim. Çok normal insan gurbette olunca kendini eksik hissediyor.

Hormonlardan oluyor bende aynısıyım bi modum çok yüksek mi modum çok düşük. Dalgalanmalar oluyo işte.Eşin kurban dolayısıyla mı yanlız bıraktı

Hormonlardan oluyor bende aynısıyım bi modum çok yüksek mi modum çok düşük. Dalgalanmalar oluyo işte.Eşin kurban dolayısıyla mı yanlız bıraktı
Hayır işi vardı. İşi olması sorun değil. Ama müsait zamanında da annesigilde vakit geçirdi. Kaç kere gelmesini istedim bahane çıkardı. Yanımda olmadı. Onu bekledim kaynanama gidecez diye kendi gitmiş. Beraber gideriz dediği için yine bekledim. Yemek yaptım bildiği halde orda yedi. Kaynim kurban kesince eltimle yardım ettim o arada da annesinde oturdu. Eltim yemek yaptı gel dedim annesine ayıp olur diye inmedi falan. Gecesi bir sürü tartıştım. Ben seni yalnız birakmadim sen beni yalnız biraktin dedim gözlerim bir anda doldu. Anlamadım sinirliyken birden ağlamaya başladım. Dengesiz bir ruh hali anlayacagin. Kaç senedir yapmazdı. Ne zaman da böyle onu düşünür olsam böyle yapıyor. Zoruma gitti işte ne bileyim

İlk hamileliğim de ben de batma vs olmadı

Canım bence senin duygusallığınla alakası yok kim olsa çok üzülür bu duruma, biraz düşüncesizce davranmış zaten üzülmüşsün daha da üzmek istemem ama bu yaptığı davranış seni yok saymak gibi olmuş

Yani bende hiç olmamıştı canım. Aynı kişinin farklı gebelikleri bile pek aynı olmuyor.

Evet haklısın ben olsam bende tartışırdım. Niye öyle yaptı ki acaba.

Oyle soyledim beni saymadın beni yok saydın. Bekar gibi takıldın. Yalnız biraktin. Bundan sonra ben de seni saymayacam ve bir suru ağır hakaretler cümleler. İçime atmadim haklısın dedi gönlümü almaya çalıştı sözde tatlıya da bağladık ama içim kırgın

Evet haklısın ben olsam bende tartışırdım. Niye öyle yaptı ki acaba.
Bilmiyorum en son 7-8 sene önce de aynısını yapmıştı ,aynı tepkiyi vermiştim. Bazı erkekler anasından ayrilamiyor. Ben de bayag ağır konuştum süt çocuğu annen emzirsin seni. Hâlâ cikamamissin gibi gibi. Yani aklınıza gelebilecek herşeyi saydım. 11 senedir evliyiz hâlâ gerizekaliya anlatır gibi anlatıyorum falan yani dilim aşırı sivriydi dün. Çünkü çok doldum aksama kadar... Aksam da sinir krizi ağlama saçma sapan bir psikoloji

Yani bende hiç olmamıştı canım. Aynı kişinin farklı gebelikleri bile pek aynı olmuyor.
Aynen iki gebeligimde 8 ay boyunca çok farklıydı. Aynı olan tek şey ikisi de 35+6 haftada 3 cm açıklıkla sancıyla yatış yapıldı doğum haneye alındım. Doğum oldu . Ve tabi ilk belirtisi adet olmamak olmuş hissetmek olmamak. Gerisi hepsi çok farkliydi

Kusura bakmayın kendi konumla meşgul ettim herkesin benzer sorunları var zaten. Ama yani hormonlara bağladım hassasiyetimi. Ordan dolaylı açmış oldum. Herkese mutlu bayramlar diliyorum. Umarım güzel gün geçiririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…