HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yumurtlamadan sonra bu kadar vakit geçtiyse aslında testte belli olması gerekirdi tabi yumurtlamadan eminseniz

Çok bariz var yumurtlama ne zamandı biliyor musunuz
Yani tam emin değilim tahmini. Ben de öyle düşünüyorum sadece yanılma payı var mıdır diye merak ettim

Aynı cevabı vermemiz var mı sende bir şeyler test yaptın mı hiç sonrasında?
Ayy canım bat yaklaştıkça belirti azaldı dün kasığım ve belim bir tuhaftı yani ağrı değil ama garip bir his vardı bugün o yok göğüslerimin büyüdüğünü farkediyorum özellikle sağ taraftaki bariz daha büyük bide dokununca çoook hafif ağrı oluyor dün yoktu. Bata 4 kaldı
Evet canım 6 haziranda pik gördüm 7 si yaptığım teste çatlamıştı tam 10 gün oldu
Benimde 7si pik olmuştu bata 6 kala test yaptım çıkmadı elimde innovita var yarın yapsam mı çok kararsızım

Benim de yumurtlama tarihim 12 Haziran. Daha 5 gün oldu erken gebelik testinde çıkmaz diye düşünüyorum. Bebek varsa daha yeni yerleşiyordur. Yine de dene istersen. Allah kabul etsin bu arada bizlere de dua et oralardan

Evet ya ama daha önce kaybım var iğne başlamam lazım ama doktorum bile en erken 26 haziranda randevusu var
Anladım canım, acile gidip bunu söylesen yardımcı olur belki doktor. Onlar dediğin iğneden yazabiliyor mu bilmiyorum ama. Süreçten haberdar et gidersen

Ben de artık varsa öğrenmek istiyorum ya. Dün herkes alkol alırken çikolatalı süt içtim yarın yapsak test diyeceğim de çıkmazsa yine emin olamayacağız çatlamadan sonra 11. gün oluyor gölge de olsa çıkmaz mı acaba?

Golge görünüyor. İnşallah günden güne koyulaşır bayramdan sonra da pozitifi görürsün umarım

Yaa evet seninle günümüz aynı bende 2 gebelik testi kaldı o yüzden yarın değilde bata 2 gün kala 19unda mı yapsam diyorum sonra kan veririm diye senin var mı belirtin ne durumdasın

Canim gebelik belirtisi bedenden bedene değişiyor anladığım kadariyla.simdi ben bu ay hamileyim zannettim ya. Bak sana belirtileri sayacam.
Battan 10 gün önce kabız oldum tek gün. Yediğim şeyler ayni,yani kabız edecek bişey yemedim. Sonra bata 3-5 gün kala 10 Haziran'da (düzensiz adet yüzünden kullandığım doğum kontrol hapıni kullanmayı yeni bıraktım. Geçen ay 15 inde adet olmuştum 12 sinde bekliyordum. Ama bu ay 15ine kadar diye süreyi uzattım. Düzene oturduğunu düşünüyorum o yüzden 3-5 gün) sırasıyla kırmızı -pembe- kahverengi leke gördüm sonra beyazladi. 15i akşam göğsüme sizi girdi sanki süt var da sızlar gibi. Sat bittiginden beri bacak kasık bel ağrısı + yorgunluk bitkinlik hepsi vardı. Adet olacağım gün de daha çok şiddetlendi ve 15inde gece baktım adet olmuşum. Bunların hepsini hamilelik belirtisi olarak okudum. Testler negatifti.

Halbuki iki hamileliğimde anladığım (gençtim çok da anlamazdim) sadece adetin gelir gibi olması ama adet olmamak. Olmuş gibi hissetmek ve oylelikle gün geçmesi. Bunda da yeslesme kanaması gördüm sanıp bu belirtiyi de yaşadım. Sonuç adet oldum hamile değilim.

Yaa evet seninle günümüz aynı bende 2 gebelik testi kaldı o yüzden yarın değilde bata 2 gün kala 19unda mı yapsam diyorum sonra kan veririm diye senin var mı belirtin ne durumdasın
Benim göğüs uçlarım şöyle bi bakayım ne durumda dediğimde acıyor sadece öyle aman şiştiler üzerine yatamıyorum çamaşır giyemiyorumluk bi durum yok bi iki gündür uzanırken bel ağrım çok oluyor başka da bişey yok. Şehir dışındayım şuan rutinim de değiştiği için uyku hali yorgunluk falan ayırt edemiyorum. Zaten çok net belirti olacağını sanmıyorum adet tarihinden önce.

Adet tarihin nezman canm benm 13 haziranda lekelenme oldu çok Erken niye oldu dedim kendi kendime test yaptım çıkmadı ama bugün çıktı idrarda dmeekki yerleşme lekesiydi

Canım haklısın çok değişebiliyor ama işte insan merakta ediyor bata 4 gün kaldı bakalım heyecanla bekliyorum

Benimde öyle gögüslerde dediğin gibi şeyler yok sadece şişmiş ama regl öncesi de olan şeyler bunlar hadi hayırlısı
Adet tarihin nezman canm benm 13 haziranda lekelenme oldu çok Erken niye oldu dedim kendi kendime test yaptım çıkmadı ama bugün çıktı idrarda dmeekki yerleşme lekesiydi
Benim yumurtlamaya göre 21i bat. Leke vs olmadı hiç bende

Yani şuna tam adapte olamıyorum oladabilir olmayadabilir haftaya netleşir
Boşver kendini meşgul eder iş cikarirsan daha çabuk adapte olursun inşallah. Benim de düşününce başıma ağrılar girdi acaba pozitif olur mu acaba kimyasal dedikleri şey mi var mı yok mu gibi gibi insanın kafası kaldırmıyor kendini oyalamaya bak. Başka türlü zaman geçmez bir de 2-3 güne bir koyulaşma takip etsen daha iyi,seni rahatlatır

Benimde öyle gögüslerde dediğin gibi şeyler yok sadece şişmiş ama regl öncesi de olan şeyler bunlar hadi hayırlısı

Benim yumurtlamaya göre 21i bat. Leke vs olmadı hiç bende
Göğüs ağrısı adete 1 hafta kala başladı bende de inş şeninde güzel haberini alırız canm yaz burdan mutlaka beni de etiketle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…