HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

31 Mayıs yumurtlama günüm. Üzerinden çok geçti ama dün test yaptım negatif
Kan testi verdiniz mi benim doktorum 10 gün gecikmeden sonra negatif ise gel söktürücü başlarız der hep ama öncesinde mutlaka ultrason yada kan testi bakar bence doktorunuza danışın

Kan testi verdiniz mi benim doktorum 10 gün gecikmeden sonra negatif ise gel söktürücü başlarız der hep ama öncesinde mutlaka ultrason yada kan testi bakar bence doktorunuza danışın
Yok kan vermedim pazartesi randevu aldım o zamana kadar regl olmazsam kan vercem. 10 gün geçmiş olur. Değilsem bana da söktürücü verir o zaman . İlk defa böyle oldu

Birşey sorucam kızlar. İla yumurtlamadan 14 gün sonramı adet olunur. Yoksa yumurtlama mesela 1 inde adet 20 sinde olurmu öyle

31 Mayıs yumurtlama günüm. Üzerinden çok geçti ama dün test yaptım negatif
Yumurtlamadan sonra bu kadar vakit geçtiyse aslında testte belli olması gerekirdi tabi yumurtlamadan eminseniz
Kızlar bata 3 gün var test yaptım dayanamadım varmı sizce
Çok bariz var yumurtlama ne zamandı biliyor musunuz

Birşey sorucam kızlar. İla yumurtlamadan 14 gün sonramı adet olunur. Yoksa yumurtlama mesela 1 inde adet 20 sinde olurmu öyle
Canım ben bunu tıbben çok araştırdım zamanında ve doktora da sordum min. 1 gun + - oynar dıyor drlar. Luteal faz 14 değişmez geç veya erken adetler tamamen yumurtlamadan dolayıymış. Mevsımsel gecikme diye bişey de yok. Mevsımsel gecikme degıl mevsımsel yumurtlama gecikmesi var

Kızlar bata 3 gün var test yaptım dayanamadım varmı sizce
Maşallah canım var tabiki Sağlıkla ilerlesin inşallah Darısı bize Acilde beta bakmıyorlarsa mecburen bayram tatili bitince gidebilirsin o zamana belki kese bile görünebilir

Kızlar benim bat 25 haziran yumurtlama tarihim 12 hazirandi.erken gebelik testi alıp yarın ya da obur gun test yapmam lazim çok erken mi olur?ben 2.hamileligimde regl günüme 4 gün varken yapmıştım 2.cizgi baya belirgin çıkmıştı.eger hamile değilsem adet geciktirici içmeye başlamam gerekiyor çünkü ben hacdayim arada kaldım onu da içesim yok döngüye zarar verir mi diye endişe ediyorm hic hayatımda kullanmadım çünkü ve çok düzenli periyodum

Çok bariz var herhangi bi farklılık hissettiniz mi peki sancı kramp vs?
Adet kasıklarım ara da bir ağırlıyor hala ağrı var bide bu sabah mide bulantısı oldu biraz dün yediğim etten zannettim bende öyle testi yapmaya karar verdim

Maşallah canım var tabiki Sağlıkla ilerlesin inşallah Darısı bize Acilde beta bakmıyorlarsa mecburen bayram tatili bitince gidebilirsin o zamana belki kese bile görünebilir
Evet ya ama daha önce kaybım var iğne başlamam lazım ama doktorum bile en erken 26 haziranda randevusu var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…