HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kizlar bu soğan suyu ne zaman baslaniyor yapsam mı diyorum.deneyen varmı aranızda?

Kızlar reglim başladı demiştim ya iki gün önce iki gün sürdü kanama ve çok yoğun değildi ilk gün çok ağrım oldu bu yüzden söksün diye soğan suyu içtim. Hata mı ettim acaba ya
Merhaba konunun başını bulamadım ama adetime 7 gün varken önce kahverengi lekelenmem sonra çok az miktarda kanamam oldu sonra siyaha döndü bende siz gibi bu gün adet oldum sanıp soğan suyu içtim şuan ki durumunuz nedir acaba yerleşmemiymiş adet mi ?

Kizlar bu soğan suyu ne zaman baslaniyor yapsam mı diyorum.deneyen varmı aranızda?
Ben 31 Mayıs da yaptım bir kere canım 1 in de regl oldum. Hep gecikme yaşıyordum. Bekleseydim yine gecikicekti belki de. Regl olunca başlanıyor 15 gün diye biliyorum

Ben
Gözün aydın canım Sağlıkla gelsin bebeğiniz Evet çok net erken döllenme olmuş büyük ihtimal.Amann boşver erken geç çizgiyi gördün ya daha ne olsun
benim son adet gunum 29 nisandi. 12 haziran ovulyasyon testi piki gordum ama gebelik tsstim negatif çıktı(

Kızlar nasılsınız
Bugünki test benden. Ben gölge görüyorum ama sizinde şahin gözlerinize ihtiyacım var. Hemen çıktı en fazla 10 dakika. Bat 20si
Freshmommy

Eklentiler

• IMG_5350.jpeg
    41,8 KB · Görüntüleme: 79
  • IMG_5348.jpeg
    49,8 KB · Görüntüleme: 75
Adetten 2 gün sonra başlayıp 15 gün devam ediyorsun sabah akşam aç karına. Ben araştırmıştım ama yapamadım. Senin de miden de rahatsızlık varsa araştır istersen. Gastrit ve yara olanlara kullanım yasak çünkü.o sebepten inci haşlayıp hem suyunu hem kendisini yedim

Beta bakıldı 0.100-- şeklinde çıktı doktor bir hafta bekle sonra tekrar test yap dedi. Bekliyorum.

Aminn canim. Yorumsuz kalmayi öğrendim ama sadece bedenen sanırım ruhen ne kadar rahatsızlık duymuyorum desem de yine de gelince bas ağrısı tansiyon sinirlilik oluyor elimde değil. Yıllardır mesafe koydum koymasam herhalde iyice dengem bozulacakti.
Bu arada üçüncü gun halen lekelenme şeklinde devam. Hayit icmistim bu ay ilk defa acaba o mu yaptı gorumcelere suc atmayalım
Bayramdan bitince özel hastahaneye mi gitsem baktirsam dr da bulmak mesele tatilde cok kötü denk geldi

Benimki bugün neden gelemedigimi izah etmek için söylemiş benim annem kardeşlerim bile bilmiyor.kimseye demedim demicemde zaten.ama makul bir sebep sunması gerekiyor. Yoksa hanım sürat yapiyor
Saka gibi yaaa deli oluyorum boyle densizlere. Kocanizda suc.
Benim gebeligim de de zor baslamisti iki tarafa da 12hafta gecince soyleyelim dedik. Anlaştık. Bu gitti anasina bacisina söyledi. Ben sozumu tuttum. Sonra bi ogrendim soylemis hepsi hatta halalarina kadar bana kustuler. Sebebi neymis ben hamileligimi soylememisim. Yıllar geçti halen gecinmemek icin bahaneleri arasina girdi bu konu da. Saka gibi 5. Hafta ogrendiler 6. Hafta da ben onlarin ogrendigini öğrendim. Ve o kadar zor gunler gecirdim dogum sonrasi desen o da ayri. Dibimde oturmalarina ragmen el gibiler. Basta eslerimizin suçu dengeli olmayi beceremiyorlar.

Galiba bana cevap verebilecek kimse yok

Dün akşam lekelenme oldu kahverengi başka birşey yok sadece üzerimde o kadar durgunluk var ki öyle bir sakinlik geldi ki anlatamam ağrım sızım hiçbir şeyim yok

Kan testi yaptırdınız mı? Geç döllenmeyse idrara geçmemiş olabilir test yaptığınızda
Hayır pazartesiye randevu aldım o zamana kadar regl olmazsam gidip kan vercem gebelik değilse de sebebini öğrenirim. İlk defa bu kadar gecikme oldu bugün 4. Gün başka testim de yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…