HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ayy Satürn falan yoksa anlıyor musun bu konulardan arkadasim.asiri meraklıyım bende

Kimyasal gebelikte kanama yoğun olur mu kızlar cuma adet oldum çok yoğun geliyor afedersiniz pihtili şekilde bugün çok sancım olunca güçlü bir ağrı kesici içmek zorunda kaldım öyle hafifledi biraz

Ay sanki görüyorum ama görmüyorum da, inşallah vardır

Herkese iyi akşamlar adetim geciktiğine dair sabahta yazmıştım. Test yapmıştım ama olumsuzdu. 3 ay önce bir gebenin günlüğünden jel aldım içinden gebelik testi hediye çıkmıştı onu kullandım. Adetim hiç bu kadar gecikmemişti. Karın ağrısı vs yok.sadece kremsi akıntım var sol kasık,bacak ve kalçamda çok ağrı var. Acaba testin yanılma payı var mıdır. Normal de 14 Haziran da adet olmam gerekiyordu

İnşallah gebeliktendir canım, test yapınca bizi de haberdar et mutlaka
Tabi ki canım inş oluruz bir birimize haber veririz bakalım başka da bir şeyim yok benim aslında ümidim de yoktu burada yazılanlara bakınca aynı şeyi yaşayınca dikkatimi çekti yoksa gebelik belirtisi değildir diye düşünmüştüm bakalım ne .

Kimyasal gebelikte kanama yoğun olur mu kızlar cuma adet oldum çok yoğun geliyor afedersiniz pihtili şekilde bugün çok sancım olunca güçlü bir ağrı kesici içmek zorunda kaldım öyle hafifledi biraz
Benim çok yoğun ve ağrılı geçti 2 gün canım

Kişiden kişiye degısır suresı azdı leke olarak az ama kan gelince cok pıhtıkı geldi bennmmsure olarak azdı ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…