HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar selamm, memleketime geldim. Yol kısa olmasına rağmen sanki 10 saat yol gelmişim gibi kafamı kaldıramıyorum biraz uyudum halâ yerimden kalkamadım. Ara ara adet ağrısı gibi yokluyor. Biraz ayakta kaldım mı da belim ağrıyor. 1 hafta sonra test yapıcam bayram filan çabuk geçer herhalde Bu belirtileri boşa yaşamıyorumdur inşallah ya

Ayyy çok heyecanlı, bende perşembe cuma direk kan vermek istiyorum.

Canımm umarım hepsi hamilelik belirtisidirr bayram bahanesiyle çabuk geçer zaman dediğin gibiii

Ayyy çok heyecanlı, bende perşembe cuma direk kan vermek istiyorum.
Bu Perşembe Cuma mıı:)) Yumurtlama üstünden kaç gün geçince kanda çıkar acaba Şu an ben de direkt kan mı versem diye düşünmedim değil

Bu Perşembe Cuma mıı:)) Yumurtlama üstünden kaç gün geçince kanda çıkar acaba Şu an ben de direkt kan mı versem diye düşünmedim değil
10-11 gün oluyor işte, aslında kaset test aldım yapacaktım evde ama çok strese giriyorum o yüzden direk kan vereceğim. 10 günde zaten olsa çıkar diye düşünüyorum. Çıkmazsada reglim gecikirse bir daha kan veririm eğer onda da çıkmazsa zaten yoktur yani.

Ay hamilelik belirtileri gibiii bayramın son günü gibi early predictorla test mi yapsan? Bat’ın ne zamandı?

Ay hamilelik belirtileri gibiii bayramın son günü gibi early predictorla test mi yapsan? Bat’ın ne zamandı?
Bayramın son günü 7 gün kalmış oluyor bata. Elimde normal test var İnnovita ve Laboquick. Şimdi dönüp taa 2018 Kasım ayına baktım O zaman bata 4 gün kala 65,5 Çıkmış değerim. 6 gün kala 30’larda olabilir o zaman kan versem de çıkar sanki varsa D Dileekkg söyleyince mantıklı geldi bir bakayım duruma göre kan vermezsem normal testi en erken Cumartesi yapmayı düşünüyorum aslında. Bir yandan da çok umutlanmak istemiyorum

Kan beklemek daha heyecanlı gelır bana da halbuki. Hastaneye taşınmaktansa evde dhaa kolay degil mi kuzum

Bende umutlanmak istemiyorum ama bir yanımda bu aydan çok umutlu o yüzden direk kan vereceğim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…