HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Beraberdi bizim Sat değil mi ben çok aklımda.tutamiyorum kusura bakma hele bugün iki büklüm geziyorum ağrım cok fazla adetlerimde ağrılı geçer zaten üstüne böyle olunca siddetini arttırdı.canim kan ver en azından kimyasal mi değil mi onu öğreniyorsun.bem dün vermeseydim hiç bilemicektim.

Ama pozitif çıkan bişey yok kan versem de negatif veya negatife yakın çıkacağını düşünüyorum. İdrara bile geçmemiş sonuçta. (Varsa yani)

Canımcım haklısın galiba çok erken ama merakım gitti en azından
Bence sen çok güzel günleri değerlendirdin şimdi artık bekleme zamanı en zoru
Dua ediyorum bize insallah insallah artik herseyi degerlendirdik beklemedeyizz

Ama pozitif çıkan bişey yok kan versem de negatif veya negatife yakın çıkacağını düşünüyorum. İdrara bile geçmemiş sonuçta. (Varsa yani)
Kuzum ilk önce kanda belli oluyor zaten.kanda varsa en azından takip yaparsın.allah göstermesin kimyasal olsa bilirsin.cogu kişi anlayamadan adet oluyor.programini ona göre yaparsın tabi sen bilirsin yine

Sat 15 Mayıs idi. Yani her ay 2 gün geriye attigindan en geç 13 u adet olmaliydim. Olmadı
Mayıs 31 olduğu için 12 de olabilir.benimde.oyleydi.11 de lekelenme oldu işte.catlama zamanını biliyorsan ona 14 gün ekle canım

Gelmiş geçmiş olsun canım. Rabbim beterinden korusun. Rahatladigina sevindim.

Ben de yine dayanamayıp test yaptım negatif. Herhalde başka bir sorun var kist gibi falan. Doktora da gorunemedim. Bakalım bekleyecem mecburen
Aynı durumdayım ya gelen giden yok test yapıyorum negatif. 10 gün bekleyim yine bişey çıkmazsa doktora giderim diye düşündüm

Mayıs 31 olduğu için 12 de olabilir.benimde.oyleydi.11 de lekelenme oldu işte.catlama zamanını biliyorsan ona 14 gün ekle canım
Canim beyaz akintim çok yoğundu hatta doktor fitil vermişti , bahsetmiştim. Yani onlar yüzünden pek bişey anlamadım çatlama falan burda öğrendim hatta. Araştırma yaparken.

Kuzum ilk önce kanda belli oluyor zaten.kanda varsa en azından takip yaparsın.allah göstermesin kimyasal olsa bilirsin.cogu kişi anlayamadan adet oluyor.programini ona göre yaparsın tabi sen bilirsin yine
Çıkamıyorum ki canim yaa temizlik iş güç. Yarım bayram malum
Bazı işler birkaç gündür aşırı yorgun halsiz olduğumdan bugüne kaldı. bugün de iyiyken hemen bitirme peşindeyim. Çok işim yok ama sürekli dinlenerek yaptığım için bitmiyor. Randevu alıp gittim Perşembe kan verecektim. Grevdeyim gebe dışında (gebe polikliniğine almıştım başka yoktu) almıyorum.yarin olsa alırım ama bugün grev var dedi yolladı. Moralim bozuldu ben de daha gitmedim o yüzden

Evet canim takvim 12 gösteriyordu işte ben yani en geç ihtimali göz önünde bulundurdum. Takvimde çatlama 28i gözüküyor ben 26-27-29 değerlendirdim

Kızlar benim bugün 3. Gün adet gecikeli az önce kahverengi birsey geldi akıntı ile karışık ya adet baslayacak yada yerleşme kanaması bilemiyorum hiç bir ağrım sızım göğüs sizlamasi hiç biseyim yok

Ben reglden 5 gün önce yapmıştım negatifti 3 gün kala yaptım bariz pozitifti kan verdim 25 çıkmıştı. Ama yinede adetinizi bekleyin çünkü erken öğrenince daha zor oluyor beklemek
Femometer uygulamasında da ilk 17 Haziran'da teste başlayın yazıyor. Ben biraz erken davrandım galiba. Sizin yumurtlamadan kaç gün sonra 25 çıkmıştı hatırlıyor musunuz
Normalde regl öncesi ağrınız olur muydu eğer olmuyorsa regl geliyor eğer oluyorsa ve şuan hiç belirtiniz yoksa yerleşme kanaması oluyor olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…