HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yerleşme kanaması herkeste gelmiyor canim. 2 hamilelik geçirdim,ilk hamileligimde adet geçti hamile olduğumu öğrendim daha sonraki haftalarda kahverengi leke gördüm. Ama ikinci hamileliğimde hiç öyle bişey olmadı. Beklemede kal umarım istedigindir. Umudunu kırmak istemem ama genel olarak böyle. Ben de akıntı kesilince buralardan ,googledan öğrendim yerleşme kanamasini.

Her ay ağrılı olur hatta ağrı kesici içerim şimdi ağrım yok değişik bir ay hayırlısı bakalım zaten bayram ve misafirler hiç odaklanamıyorum kendimi dinleyemiyorum

Belirtilerinle uyuyorsa bilemem ama takvim genelde yanıltıcı oluyor sadece o günu baz alarak değerlendirme yaptıysan.o haftayı veya 10 günü değerlendirdiysen illaki karislasirlar biryerde
Yaniltici olduğunu burdan öğrendim ama adetim bittikten sonra söylediğim tarihler + 3 Haziran degerlendirebildim. 3-5gun canlı kalmasini hesap ettim aslında. Olmuşsa o arada olmuştur.

Nöbetçi doktor varsa serviste ablan orada calısıyorsa bi rica etsin acilden giriş yapıo bakar
Kuzum hamileliğimden dolayı biliyorum icapçı oluyor orada normal doktor yok Ama zaten sabah değerlendirdim bu öncelik değil de yumurtlamaya sevindim belki test aldırırım eşim dışarıda şu an

Evet canim takvim 12 gösteriyordu işte ben yani en geç ihtimali göz önünde bulundurdum. Takvimde çatlama 28i gözüküyor ben 26-27-29 değerlendirdim
Takvime baktım yanlış yazmışım yaa pardon 25-26-28 Mayıs +3 Haziran değerlendirildi yumurtlama 27. Tutarsa tutar kafasında yaptım.

Benim dusumde de bunda da yerleşme kanaması oldu oğlumda olmadı
O zaman daha mı dikkat etmek lazım bu durumda. Yaa olacağı varsa oluyor. Bak teyzem 3. İstemiyordu hopluyordu zipliyordu. Ateşin üzerinden bile atlati newrozda. Ama bişey olmadı. Kız hamilesin diyorlardı aman diyordu. Hepimizin çevresinde bu örnek vardır mutlaka. Hayırlısı yaa akışına bırakmaya başladım gibi.

Yok kız riskli bir durum değil yerleşme kanaması.yani her gebelikte olmuyor.ayni kadın 3 gebelik 2 yerleşme kanaması. Yani değişebilir.

İnşallah canım sen güzel haberler ver sevinelim
Hayırlısıyla inşallah canım. Ben biraz annemgile gitmeden önce olsun diye ısrarcı oldum ama olmazsa da vardır bir hayır yapacak bişey yok yani. Umarım istediğim olur tabi ama hayırsız olacaksa da olmasın. Yine de Rabbim biliyor kalbimdeki niyeti

Yok kız riskli bir durum değil yerleşme kanaması.yani her gebelikte olmuyor.ayni kadın 3 gebelik 2 yerleşme kanaması. Yani değişebilir.
Yaa ne bileyim sende bu durum olunca ondan öyle düşündüm. Herkesin bünyesi farklı ve her gebelik de farklı. Belki ben kız hamileliklerimde böyle görüyor olabilirim. Kızımda belim çok ağrırdi bunda da geçen adetimden bu yana Cook belim ağrıyor. Eğer gebelikse bu belirtileri kız bebeğe yorarim ne güzel kurdum yaa hayırlısı bakalım

Yok canim merak etme herkez hatta yerleşme kanaması belirtisini görmek istiyor adetten bikac gün önce hamile olduğunuzu biliriz diye

Yok canim merak etme herkez hatta yerleşme kanaması belirtisini görmek istiyor adetten bikac gün önce hamile olduğunuzu biliriz diye
O kadar yaygın yani ama hiç planlı gebe kalanı görmedim ne zaman salsak öyle hamile kalıyoruz. Yani ben iki çocuğu isteyerek yaptım ama istediğimde olmadı. Ne zaman ki aman gelecekse zamanı belli ben niye zorluyorum ki dedim kendimi rahat bıraktim o ay hamile kaldım. Biraz kafa rahatlığına bakıyor sanki bu iş. O yönden de hamile olsam şaşıririm hemen nasıl oldu diye. Stresten genelde olmuyor yani

Aynen canım gerçekten evet benim için sonucu biraz kötü bitti ama bundan önceki hamileliğim saldigim yumurta takibi bile yapmadığım unuttuğum tatilde tek ilişki ile oldu o ay başka olmadı yani.salmak.lazim gerçekten.temmuzda bı tatil programı var bakalım

Salinca olacak demek ki. Rahat bırakalım psikolojileri bakalım ne zaman olursa

Doktotunuz ne demişti ben o kısmı kaçırdım sanırımm :)
Ovulasyon testinde pik görmüştüm, kontrole gittiğimde doktorum yumurtanın çatladığını ve belli bir büyüklükte olduğunu bu yüzden bir hafta boyunca değerlendirmemi istemişti. Ertesi gün diğer doktoruma gittim o da gün aşırı 2 günde bir devam etmemi önerdi. Yani yumurtlamadan sonra ki bir hafta çok önemliymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…