HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Arkadaşlar battan 4 gün önce başlayıp yaptığım tüm testlerde hep pozitif çıktı testim,bugünde kan verdim 1800 lerde falan hcg.galiba hamileyim ama ne doktora gidebiliyorum ne muayene olabiliyorum bayrama denk gelmesi kötü oldu. 2gün sonra kan testini de tekrarlayacak yarın eşimin köyüne gideceğiz sıkıştım kaldım bayramdan sonrasına kalsa bişey olmaz demi napacagımı bilemedim. Ya ters bişey olursa geç kalırsak diye korkuyorum

Aynen öle canimm.sagliklisini diledik zaten sagliksizmis ve olmadı.duamiz kabul oldu diyelim.

Hayırlı olsun kuzumGozunaydin vallahi bilemiyorum ki kuzum ben olsam napardim testi illaki tekrarlar öyle giderdim.Tabi şartlari bilmiyorum canım ama riske atma derim

Gerçekten öyle. Sizin hayır gördüğünüz şeylerde şer, şer gördüğünüz şeylerde mutlaka hayır gizlidir.
Aynen öyle canım.Bizler bilemeyiz. O yüzden duam odur ki Allah'ım bizi sağlıklı ,sıhhatli, imanli ve ahlaklı evlatlarla mujdelesin.

Hayırlı olsun kuzumGozunaydin vallahi bilemiyorum ki kuzum ben olsam napardim testi illaki tekrarlar öyle giderdim.Tabi şartlari bilmiyorum canım ama riske atma derim
Testide öyle zor yaptırdım ki,sağlık kabininde yaptırdım en son bulamadım başka yer bakalım yarın babalar gününde sürpriz yapacağım,köye mecburen gideceğiz sonrasında da tatil var. Bilsem ilk aydan tutacak hiç plan yazmazdım evde geçirirdim bayramı

Allah'a emanet canım. İnşallah birşey olmaz içini ferah tut.

Canim kese var mı kalp atışı var mı.? Hani dış gebelik muhabbeti var başıma gelmedi ama çok duyuyoruz. İstersen ya geç gidin köye,ya da erken dönecek şekilde ayarlayın. Eşine durumu anlatırsın kese-kalp atışı- dış gebelik gibi durumları açıklarsan bence ona göre kendini ayarlayabilir.

Olsun relax ol tatilini yap Rabbim ağız tadıyla geçirmenizi nasip etsin. Sağ salim kucağına alırsın amin

Bunların hiç biri yok canım bugün alçkşam üstü öğrendim daha kan testiyle,hastanelerde de bir tek acil bölümü açık oda zaten bakmaz.3 günü açılırmı acaba hastaneler içim rahat olsun bari tatile öyle giderim

Canim acil bakmazsa başka yer bilmiyorum. Genel bayram tatili 9gune çıktı mecburen bayram sonrasına tatile gittiğiniz yerde devlet Hastanesi'ne gider baktırirsin bence sıkıntı olmaz diye düşünüyorum 10 günden. Sen bilirsin. Dikkat et yine de. Su an HCG degeri 5-6 haftalık sanırım Google'dan baktım. 7de kalp atışı oluyor. Hem bu arada o haftayı da geçirmiş olursun. Stres yapma mecburen bayram tatili sonrası gitmen lazım.

Aynen inşallah döndüğümüzde kalp atışınız duyarız,oğlumda da öyle yapmıştım zaten gittiğimde 30000 lerde idi Jcb direk kalp atışı duyduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…