HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kan beklemek daha heyecanlı gelır bana da halbuki. Hastaneye taşınmaktansa evde dhaa kolay degil mi kuzum
Ama ya çıkmazsa kaset testte, sonuçta kan verince hiç olmazsa değerden biraz anlarız. Birde bana yakın hastaneler hem annemin evinde hem kendi evimde o yüzden direk verip oyalarım kendimi Bir heyecanlıyım bugün anlatamam, umutlanmak hiç istemiyorum ama bi garibim bugün

İnşallah hayırlısıyla güzel haberleri alırız bu ay ben de aynı durumdayım. Hem umutluyum hem umutlanmaktan korkuyorum
Of bende öyleyim, böyle bir yanım aşırı umutlu bir yanımda çok umutsuz ama bugün aşırı bir gariplik var heyecanlıyım yani. Zaten çok sabırsızım normalde hiç huyum değildir erken uyumak ama erkenden uyuyorum zaman geçsin diye

Bende umutlanmak istemiyorum ama bir yanımda bu aydan çok umutlu o yüzden direk kan vereceğim ben

İnşallah hayırlısıyla güzel haberleri alırız bu ay ben de aynı durumdayım. Hem umutluyum hem umutlanmaktan korkuyorum
Ya kızlar bende aynıyım geçen hafta çok çok umutluydum sizin gibi vakit geçmiyor bugün testte negatif görünce tuhaf hissettim ama hala sanki var gibide hissediyorum, çok heyecanlıyım

Ya kızlar bende aynıyım geçen hafta çok çok umutluydum sizin gibi vakit geçmiyor bugün testte negatif görünce tuhaf hissettim ama hala sanki var gibide hissediyorum, çok heyecanlıyım
Ya işte ben bu yüzden direk kan vermek istiyorum, olur da kaset testte çıkmazsa daha çok strese girerim ama kan da en azından hiç olmazsa az çok biliriz. Zaten 11 gün olmuş oluyor, çıkmazsa yok diyeceğim. Regli falan gecikirse bir ihtimal yine veririm ama bende aşırı umutluyum ya, inşallah güzel haberler alırız

Pamlok duskapani D Dileekkg ay hadi inşallah kızlar dualarım sizinle ve diğer tüm kızlarımla peşpeşe anne olalımmm

kızlar benim sağ göğsümün sanki kahverengi kısmı genişlemiş ve koca bir damar belirmiş insan bazen bir tarafından belirti uydurmak ister ya Şuan o durumdayım biliyorum ama çok tuhaf geldii

sifa1986 canim adet oldum bişey yokmuş.
Hayırlısı olsun kuzum.Bidahaki ay inşallah gönlümüzdeki mujdelenir bize.ikimizde bu ay aynı şeyleri yaşadık benimki tescilli oldu seninki bana göre muallakta kaldi.benimde kanamam çok fazla agrimda çok.simdi duştan çıktım resmen parça parça geliyor.normalde regl zamanımda ağrılı geçer ama bu ekstra sancılı.goguslerim hala sızlıyor.

kızlar benim sağ göğsümün sanki kahverengi kısmı genişlemiş ve koca bir damar belirmiş insan bazen bir tarafından belirti uydurmak ister ya Şuan o durumdayım biliyorum ama çok tuhaf geldii
Canım benimde öyleydi damarlarım çıktı yuvarlak kısım büyüdü.insallah hamilesindir.Tabi sonu benzetmesin.

Canım benimde öyleydi damarlarım çıktı yuvarlak kısım büyüdü.insallah hamilesindir.Tabi sonu benzetmesin.
Evet canım bu belirtiymiş ama insanın kendi gözü de oyun oynayabiliyor ama sağ göğsümün bariz genişlemiş. Ümitlenmekte istemiyorum ama ümitlenmekte istiyorum çok arada kalıyor insan ya

Evet canım bu belirtiymiş ama insanın kendi gözü de oyun oynayabiliyor ama sağ göğsümün bariz genişlemiş. Ümitlenmekte istemiyorum ama ümitlenmekte istiyorum çok arada kalıyor insan ya
Kuzum benimde damarlarım normal de belirgindir.ama hamilelik başlangıcında çok farklı bir tonda görünüyor rengi daha koyu ve daha kalın.birde gogusumun altında tam ortadan yukarı ya doğru bir damar y çok belirmişti.yuvarlagin başladığı yere doğru çıkıyor.Ah biz kadınlar bu kadar acıyı nasıl zevkle.anlatiyoruz dimi.evlat için bu ağrılar doğum sancıları emzirme yaralari hepsi acı, ama en büyük ozlemimiz ve sonrası anılarimiz.Rabbim bizi mahrum etmesin evlattansende muradına kavus bu ay canım

Benim de akşam sızladı ucuna çekilme oldu sanki. Sızladı. Meğer adet olmuşum. Değişik başladı benim de varsa da tutunmamistir aman kan pıhtısı zaten çok da bişey oluşmaz. Rabbim şifa versin canim kimyasal gebeliği hiç duymamistim sizden öğrenmiş oldum. Tuhaf bişey. Benim de ağrım çok var umarım ağır geçmez. Çok iş yaptım bugün olan da tutunmasi zordu bence bu kadar işten sonra. Hiç de takamam valla. Vardır bir hayır. Biz olsun deyince değil Allah ol deyince oluyor. Sanki bize verilen cevap bu gibi.

Amiiinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…