HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

kizlar selam okudum tum yazilanlari yol icin hazirlaniyoduk da anca geldim. Bugun de son kez denememizi yaptik ne kadar etki eder bilmem ovulasyondan sonra 2.gun bugun ama neyse D Dileekkg aklima hep doktorun soyledigi geliyor o yuzden sorun etmiyorum

Allah insallah 2 haftaya hepimize guzel haberlerle gelmeyi nasip etsiiin

Ay inşallah güzel haberler alalım Dün görüştüğüm doktorum da aynı şeyi söylemişti, mutlaka değerlendir gün aşırı şeklinde diye ama diğeri bir hafta boyunca her gün demişti. Bizde dün sözde moladaydık son kez denedik şansımızı artık bir daha yapamayız malum bayram Hem yoğun geçiyor bayramlar, hem de ailemin yanına gideceğim bende üçüncü gün artık tutmuşsa tutmuştur yani. Biraz regli gibi belirtilerim var aslında ama çok düşünmek istemiyorum.

Doktotunuz ne demişti ben o kısmı kaçırdım sanırımm :)

Kesinlikle ya bence kimyasal yaşamak bile hamile kalabildiğini gösteriyor
Hayır hayır üzücü falan değil yumurtlama dan sonra 7-10 günlerde daha yeni rahme tutunuyor daha implantasyon süreci yeni başlıyor dur bi tutunsun değerin artacak sabır sabır dicez bekleyeceğiz
Ay hadi İnşallah teşekkür ederim desteğiniz için kızlar

Hımm bence eğer özel hastane varsa şuan gittiğin yerde git bi baktır ultrasonla doktor hemen der catlamıs yada hayır olmamıs diye ben güncelliyorum tarihi
Ay yok bunun ıcın gitmem şu anda amaç bebekten çok düzenli olmaksağlık olsun adett gunu anlarm zten kuzum ama ben emınim göğüs ucum kıpkırmızı cok hassas şiş yine ve akıntı

Kızlaar ben regle 6 gün kala predictor early yaptım kocaman bir negatif üzücü...
Canim benim de erken testler negatif ama adet de olmadim. Geç dollenme mevzusundan dolayı hormon idrara geç geçiyor muhabbeti var ya. Beklemek lazım mecburen.
Kizlar kanamam başladı
Yaaageç adet olmuş oldun demi o zaman. Kimyasal gebelik mi oluyor bu durum şimdi hem pozitif hem kanama
Çok geçmiş olsun canım adet olarak atıcaksın demekki üzülme bak yapmasan bılmeyecektın tutunamamıs maalesef daha guzel gunler göreceğiz inan ki
Aynen tutunamamis.

Ewet canım malesef kimyasal yapacak birsey yok.Kanama oldu rahatladım psikolojik olarakta.

Ewet canım malesef kimyasal yapacak birsey yok.Kanama oldu rahatladım psikolojik olarakta
Gelmiş geçmiş olsun canım. Rabbim beterinden korusun. Rahatladigina sevindim.

Ben de yine dayanamayıp test yaptım negatif. Herhalde başka bir sorun var kist gibi falan. Doktora da gorunemedim. Bakalım bekleyecem mecburen

Gecen aylarda arkadaşım da böyle geç adet olmuştu. O da bebeği var hiç istemiyor su an. Ya hamileysem diye çok stres yaptı. Ama kist falan çıkmıştı. İnşallah sorun yoktur ama başka bişey aklıma gelmedi. Kendimi hamileyim diye de sartlandirmak istemiyorum. Galiba 1 ay sonraya kaldı gibi görünüyor. Adet kanama yok. Lekelerle kaldı. Akintim da yok arada beyaz gelen dışında. Son 1 tane test kaldı onu da bırakcam artık. Belki ayın 20lerinde yaparım. 2 tane var 1 kız 1 oğlan. Çok da acelem yok aslında. Olmadiysa da vardır bir hayır. Allah isteyince oluyor zaten bizim istememize kalmıyor çoğu zaman.

Gelmiş geçmiş olsun canım. Rabbim beterinden korusun. Rahatladigina sevindim.

Ben de yine dayanamayıp test yaptım negatif. Herhalde başka bir sorun var kist gibi falan. Doktora da gorunemedim. Bakalım bekleyecem mecburen
Canım hiç belli olmaz umutlan diye demiyorum inan ama kan testi harici ben artık hamileyim demem herhalde şimdi kaç gün oldu senin gecikme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…