HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar ben şöyle bir mantık yürüttüm geçen ay çok incir yemiştim ve erken yumurtladım ya acaba birçok yumurta mı olgunlaştı daha benim lekelenmem varken çatlamaya yaklaştı acaba geçen ayın etkisi olabilir mi sizce sonuçta bir sürü yumurtamız var vücudumuzda kaç yüz bin tane hatta milyon muydu az önce eşimle de halvet oldu O kadar yol geldik 15 saat yani bunun üstüne de Bravo. Diyorum kendime Çok afedersiniz yani şu 1 yılın içinde en ıslak dönemi yaşıyorum. Yani eşim bile farkında bunun korunmadım ya bi seyım de yok çok şükür bu fırsat kaçmazdı spontane oldu zaten cocuk odaklı degl ama korunmadık evımızı özlemişiz dün başladı bütün çok akıntım ve hassasiyet bugün de devam umarım yakalamışızdır Vallahi olursa adını mucize koyarım herhalde

Hadi inşallah kuzum

Kaç gün kaldı bat a canım senin erken gebelik testi mi yaptın
6 gün var canım daha predictor early yaptım
Presıctor bende 4 kala bıle negatıf cıkarsı hemen ınanma senden umıtlıyım ben
Ay hala hamileyimdir diye düşünüyorum ama dayanamadım işte testi yapınca çok umutlanmasam mı diyorum gerçi eğer bu ay olmazsa da üzülmem diş tedavim var bide botoks yaptıracaktım onları hallederim olursa tabi mükemmel olur

O zaman uygulamalar haklı 30u ise 13ü. 31 ise 14 ü adet olman lazımdı. Ama 31 de bile yumurtlama olduysa gecikmiş oluyorsun bugün 15i F Fatoss06

Kizlar bizim tek ilacimiz yine kendimiz.dun sonucu öğrendim evet şok ve hayal kırıklığı.sonra alışveriş tatil planı.aman zaten 5 kilo vermem lazımdı bu ay spor planım vardı onu yaparım diye teselli ettim kendimi

O zaman uygulamalar haklı 30u ise 13ü. 31 ise 14 ü adet olman lazımdı. Ama 31 de bile yumurtlama olduysa gecikmiş oluyorsun bugün 15i F Fatoss06
Femometere göre hareket edeyim o zaman üç gün gecikmeden sonra test yapmak istiyorum. Negatif görmek psikolojimi bozuyor hangisi doğruysa ona göre gecikme sayacaktim teşekkür ederim

Pek belirtim yok ya yumurtlama bu ay tam bilmiyorum çok dikkat

Sorma benim de canım sıkıldı diş mevzum var burya gelmeyı bekledım dişçime gtmek ıcın hatta uzaktan aradım sordum hamileyken de tedavısı olur dedi ılk evre gecnce stres yapma canm Ben yanlış mı anladım test mi yaptın

Daha erken canım çıkmayabilir regliyi geçince bile çıkmıyor bazen

Femometere göre hareket edeyim o zaman üç gün gecikmeden sonra test yapmak istiyorum. Negatif görmek psikolojimi bozuyor hangisi doğruysa ona göre gecikme sayacaktim teşekkür ederim
İnşallah bize de yaz lütfen aslında ya gününde ya da gecikmişsin senin verdiğin tarihlere göre tahminimce İnşallah vardır varsa şimdi de çıkar belki Ama sen moralini nasıl güzel tutacaksan öyle yap bence

Kuzumm evettt sabah test yaptım negatif çıktı bak ekliyorum yine
Daha erken canım çıkmayabilir regliyi geçince bile çıkmıyor bazen
Hadi inşallah kuzum yaa

Eklentiler

• 20240615_043641.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 27
Kızlaar ben regle 6 gün kala predictor early yaptım kocaman bir negatif üzücü...
Hayır hayır üzücü falan değil yumurtlama dan sonra 7-10 günlerde daha yeni rahme tutunuyor daha implantasyon süreci yeni başlıyor dur bi tutunsun değerin artacak sabır sabır dicez bekleyeceğiz

Kizlar kanamam başladı
Sıkma canını ben pcıstan dolayı hep gecikme yasayıp hep testlerini negatif görüyorum ve madem yok sürecin gecikiyor boşa zaman kaybı diye üzülüyorum yoksa bir an önce baslaması iyi olmıs bence yeni döneme hızlı şekilde baslamıs oldun

Hımm bence eğer özel hastane varsa şuan gittiğin yerde git bi baktır ultrasonla doktor hemen der catlamıs yada hayır olmamıs diye ben güncelliyorum tarihi

Aynen mutlaka yazcam. İki senedir bekliyorum güzel haberi sizinle paylaşmayı isterim. Testim var ama yapmak istemiyorum. Pazartesi yapcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…