HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Herkese günaydın size bir sorun olcaktı bende iki uygulama var biri pepapp diğeri femometer. Pepapp a göre adetime bir gün var.femometer de bir gün gecikti diyo. Sizin güvendiğiniz uygulama hangisi.

Belim kasıklarım resmen hastanelık oldum serum takıldım ilk düşükte de böyle olmustu üç gönder adet gıbı kanamam ve pıhtı atıyorum resmen doğuruyo Rum ya ölüyorum
Canım kolay degıl bebegin 2 aylıktı rabbim sabırlar versin agrın sızın tez vakıt geçsin inşallah bir dekullandıgın ılacların etkisi mi var fazla agrıda acaba

Herkese günaydın size bir sorun olcaktı bende iki uygulama var biri pepapp diğeri femometer. Pepapp a göre adetime bir gün var.femometer de bir gün gecikti diyo. Sizin güvendiğiniz uygulama hangisi.
Kendi vücudun en doğruyu o söyler canım yumurtlama biliyorsan

Belim kasıklarım resmen hastanelık oldum serum takıldım ilk düşükte de böyle olmustu üç gönder adet gıbı kanamam ve pıhtı atıyorum resmen doğuruyo Rum ya ölüyorum
Canım bende öyle olmuştum gelismis gebeliklerde ağrı çok oluyor malesef.kurtaj olmadın dimi.ilacla düşürmeye çalışıyorsun. Kürtajdan sonra bile ağrım olmuştu benim.kurtaj başlamadan önce bende aynı avucum kadar parça düşürüyordum.Rabbim kolay eylesin.acini dindirsin.

Yok ilaç da değil kendisi düşüyor

zor ya bakacagım bayram sonu kontrole gıdecegım
Kuzum bence yanlış yapıyorsun ama tabi senin kararin. Ben 7+5 de düşük yaptım ve ilaçlla denedi doktorum fayda etmedi 4 saat ilaçla düşürmeye çalıştı olmadı.mecbur aldı kürtaja.icinde kalan bir parça veya düşmeye çalışan ama dusemeyen bir parça sana daha çok zarar verebilir.doktorlar kürtaj yaptığı halde 1 hafta sonra yine bakıyorlar içerde parça kalmışmi diye.kendini riske atma kuzumm.ileride güzel gebeliklerimiz için bu vücut bize lazım.

Gıdecehım canım

Gerçekten kadınların işi çok zor ya Allah'ım kuvvet versin yani benim şu 5 haftalık da bile parça geldi neredeyse simsiyahtı ilk kimyasalda da öyle olmuştu öyle bile içim gitti

Kızlar merhaba doktorum bu ay yumurta takibi yaptı adetin 5 günü letu kullandım 5 gün kullanıp 12. Günü kontrole gittim bugün yumurtam 20m olmuş bana estrofem ve progestan verdi akşam saat 6 da çatlatma iğnesinin vurulmasını istedi nerdeyse 1.5 yıldır tedavi görüyorum bu ilaçları ilk defa kullanacam doktor bilgi vermedi bu ilaçları neden kullanmam gerekiyor önceleri de dupaston kullanıyordum

Gerçekten kadınların işi çok zor ya Allah'ım kuvvet versin yani benim şu 5 haftalık da bile parça geldi neredeyse simsiyahtı ilk kimyasalda da öyle olmuştu öyle bile içim gitti
Benim kanama varken tuvaletim geldi parçanın tuvalete düşmemesi lazım diye beni bir kaba yaptırdı hemşireler.tabi öle parçalar geldi ki aldılar banyoya koydular doktorun görmesi lazim diye.esimde bittikten sonra odaya girdi ellerini yıkamak için banyoya girdi çıktı ki kireç gibi duvara tutunuyor.gozlerim karardı dedi.pat koltuğa bıraktı kendini.basladi ağlamaya.o anı hiç unutmuyorum o ağlıyor ben ağlıyorum.brn gördüm bu kadar kötü oldum sen nasıl dayanıyorsun diye sarıldı bana daha çok ağladı.Gercekten kadınların işi çok ama çok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…