HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

kızlar malesef kan testim 5,33 cıktı.bence kımyasal gecirdim ve düşücek. kac marka test yaptım hepsi pozitif gösterdi.aklım almıyor artık
Hemen umutsuzluğa kapılma canım kafanı rahatlatacak şeylerle uğraş. İdrar testine pek güven olmuyor ben hamileyken meraktan yapmıştım negatif çıkmıştı. Tekrar kan ver bir kaç gün sonra. İnşallah artar

Hayırlı yolculuklar canim sag salim. Yolcunun duası kabuldur dua beklerim🤲🏻. Ben de bayramın 4. Günü yola cikacam inşallah. Ben test için biraz daha bekliyorum.belki adetim gelir diye de bekliyorum bakalım
Yaaa öyle mi derler. Ozaman tüm arkadaşlarım ıcın dualarımı edeyım sağol canımm sana da hayırlı yolculuklar dilerim kaç günün kaldı. Yakın mı bata 🥰

Yaa Allah yardımcın olsun. Bizde kalma durumları hıc olmadı 7 yıldır evliyiz 6.5 yıl boyunca bilfiil altlı ustlüydük e smdı uzaktayız kışları elbet gelecek. Hadi kaynana neyse de kzyınpederle 1 ay cekılır mi ya aynı ev (yorumum iyi kaynanalara degıl asla ❤️ ) ben gitmeden evimizi temizlemiş ama sağolsun hakkını yemeyım okdr da 🙈
Benimki psikolojik şiddet uyguluyor uzaktan bile taciz ediyor diye telefonunu açmıyorum. Eşimde annesini tanıdığı için bişey demiyor bana. 6 ay bir evde kaldık. Neyse ki köye taşındı. Kışın gelirdi o da bu bayram ne hikmetse geleceği tutmuş. Biz burda sıcaktan oluyoruz klimada yok. Gelsin sefasını çeksin. Ben de onlar köye dönene kadar memlekette kalacağım. Kışın neyse de bu sıcakta insan rahat etmiyor. Allah kimsenin karşısına benimki gibisini çıkarmasın.

Benimki psikolojik şiddet uyguluyor uzaktan bile taciz ediyor diye telefonunu açmıyorum. Eşimde annesini tanıdığı için bişey demiyor bana. 6 ay bir evde kaldık. Neyse ki köye taşındı. Kışın gelirdi o da bu bayram ne hikmetse geleceği tutmuş. Biz burda sıcaktan oluyoruz klimada yok. Gelsin sefasını çeksin. Ben de onlar köye dönene kadar memlekette kalacağım. Kışın neyse de bu sıcakta insan rahat etmiyor. Allah kimsenin karşısına benimki gibisini çıkarmasın.
Ay resmen cok benzer psikolojik şiddet bizimkinde de var uzaktan neler yaptı kızıyla hala daha eşim ıcın gorusuyrm o da göruyor bılıyor ama ıste altlı ustlu ev gorevımız bıtınce kürkçü dükkanına gerı döneceğim 🥺 boz Evo bırakıp atanınca hazmedemedi delırdı resmen dha 3gun olmus benı arayıp kavga ckardı sen dedim insanı boşatrsın ordan ble ay neler neler smdı yeni gelin geliyor nişan olcak ona nasıl cılvelı bana soguk esım gecen cok bozdu o sana anne dyor hala sen soguksun dıye. Ben de ona ısmının yanına anne ekleyecegm artk gorsun kızım dememek neymıs 🤣 anlamadım sey sen o varken evde olcakmsnn

Ay resmen cok benzer psikolojik şiddet bizimkinde de var uzaktan neler yaptı kızıyla hala daha eşim ıcın gorusuyrm o da göruyor bılıyor ama ıste altlı ustlu ev gorevımız bıtınce kürkçü dükkanına gerı döneceğim 🥺 boz Evo bırakıp atanınca hazmedemedi delırdı resmen dha 3gun olmus benı arayıp kavga ckardı sen dedim insanı boşatrsın ordan ble ay neler neler smdı yeni gelin geliyor nişan olcak ona nasıl cılvelı bana soguk esım gecen cok bozdu o sana anne dyor hala sen soguksun dıye. Ben de ona ısmının yanına anne ekleyecegm artk gorsun kızım dememek neymıs 🤣 anlamadım sey sen o varken evde olcakmsnn
Seni çok iyi anlıyorum. İnşallah tayin süresi uzar da donmezsiniz. İlk gelinine de öğle davranmış onlar ev aldı kurtuldu. Evine bile gitmiyor. Nikah gecesi bile bizi yanlız bırakmadı 😀. Kendi evleri bişey de diyemiyorum. Biraz da onun baskılarından sıkıntı yaptım hamile kalamadım bence. Bu akşam yola çıkıyoruz biz de. Eşim 2 hafta sonra dönecek. Biz yokken gelecek nasıl olsa anahtarı var istediği zaman geliyor. Ben onlar gidene kadar dönmem. Benim memleketimden ev aldık geçen sene ailemin yardımıyla neler yapmadı. Şimdi kendi evimde yanlız takilicam. İşten de yeni ayrıldım kafa dinlerim. ama döndüğümde bahar temizliği tekrar yapmam gerekecek. 😟

Seni çok iyi anlıyorum. İnşallah tayin süresi uzar da donmezsiniz. İlk gelinine de öğle davranmış onlar ev aldı kurtuldu. Evine bile gitmiyor. Nikah gecesi bile bizi yanlız bırakmadı 😀. Kendi evleri bişey de diyemiyorum. Biraz da onun baskılarından sıkıntı yaptım hamile kalamadım bence. Bu akşam yola çıkıyoruz biz de. Eşim 2 hafta sonra dönecek. Biz yokken gelecek nasıl olsa anahtarı var istediği zaman geliyor. Ben onlar gidene kadar dönmem. Benim memleketimden ev aldık geçen sene ailemin yardımıyla neler yapmadı. Şimdi kendi evimde yanlız takilicam. İşten de yeni ayrıldım kafa dinlerim. ama döndüğümde bahar temizliği tekrar yapmam gerekecek. 😟
Ayy kocam can atıyor dönmek için eş durumu yapacagız hatta normalde 5 yıl kalacaktıkk 3. Yıl sonunda dönebiliyoruz benim sayemde fakat şu var ki ben hıc ıstemiyorum baska yer yaz tayinde dıyorum 🤣 kesinlikle gitme bıde ona hızmet mı edeceksin onlara sorsam hakılar canım peki asıl soru eşinn nerede olcak senn yanına mı gelecek annesnn mı gdecek

Merhaba kızlar Nisan Mayıs Ayı planlarımız grubu birçok arkadaşımıza aşırı uğurlu geldi belki bu başlıkta birçoğumuza uğur getirir ben nisan mayıs tablosunda bat'ı haziran ve mayıs sonu olanları ekliyorum listede adını göremeyenler beni etiketleyerek sat bat yazabilir...
Merhaba. Bu ay umudum vardı ama nasipte yokmuş. Artık gelecek aylara bakıyorum. Listeye eklerseniz sevinirim. İnşallah herkese uğurlu gelir. Bu ay kürlere başlamayı deneyeceğim. Çalıştığım için ilgilenmeye çok fırsatım olmuyor belki burası gaza getirir diye düşündüm 😅

vicky34---13 Haziran/9 Temmuz.

Nikâh gecesinde ne yaptı🤔

Ayy kocam can atıyor dönmek için eş durumu yapacagız hatta normalde 5 yıl kalacaktıkk 3. Yıl sonunda dönebiliyoruz benim sayemde fakat şu var ki ben hıc ıstemiyorum baska yer yaz tayinde dıyorum 🤣 kesinlikle gitme bıde ona hızmet mı edeceksin onlara sorsam hakılar canım peki asıl soru eşinn nerede olcak senn yanına mı gelecek annesnn mı gdecek
Ben yabancıyım ilk başlarda kaynanam çok iyi davranırdı. Ne zamanki evlendik kadın bir anda değişti. Eskiden kadına üzülüyordum yalnız diye eşim ve annesi ikisi aynı evde kalıyor beraber yemek yemiyorlardi. Her kes kendi odasinda takılırdı.ben onları bir araya getirdim eşimi kinadim hatta bana demişti zamanla görürsün niye böyle olduğunu. O zaman uzun sürmedi tabi. Eşime hak verdim. Beraber gidicez ama o çalışıyor 2 hafta sonra mecbur dönecek. Ben şuan çalışmıyorum diye rahatım 2 ay kalırım. Evin içinde onunla iki ay geciremem timaranelik olurum bir de yeni üvey kayinpederle geliyor. Adam iyi biri ama rahat etmem. Oradan eşime iş ayarlamaya çalışıyorum. İş bulursak ona temelli gideriz yoksa her sene aynı şeyi yaşarız.
Bence sen de eşinin suyuna git ikna etmeye çalış.

sifa1986 sifa1986 canım benim yazdıklarını okudum, yaşadığın hayalkırıklığını tahmin edebiliyorum ama allahtan ümit kesilmez bir iki gün bekleyip acilde tekrar kan versen belki yükselecektir. Hemen kendini strese sokup üzülme, hem regl olmadın daha bir bakalım ne olacak. inşallah hayırlı haberler alırız🙏🏼

sifa1986 sifa1986 canım benim yazdıklarını okudum, yaşadığın hayalkırıklığını tahmin edebiliyorum ama allahtan ümit kesilmez bir iki gün bekleyip acilde tekrar kan versen belki yükselecektir. Hemen kendini strese sokup üzülme, hem regl olmadın daha bir bakalım ne olacak. inşallah hayırlı haberler alırız🙏🏼
İnsallah Canım. Nasipten Öteye gidemiyorum malesef.ya idrarda cıkmasa bu kadar sarsılmazdım.bu ay için garantı almadım sonucta.Rabbımın mucizesi bitmez. Psikolojik herhalde kolumdam gogsume bir sizlama var.benımle oyun oynuyor resmen vucudum

Ay ince ince regl olacakmış gibi kasıklarım da ağrı var 🤔
Ay bebek yerleşiyordur inşallah canım😍😍 Benim yumurtlama 12’si gece. Şu an alt karnım kasıklarım aşağıya bacaklarıma vuran ağrı var yattığım halde devam ediyor. Bazen göbek deliğimin yan tarafına çıkıyor ağrı. Bugün törende de çok ayakta durunca belim çok ağrıdı. Bir umutlandım ama benim daha çok erken daha tüptedir döllenme olduysa bile🥹 Bu kadar erken belirti verir mi bilmiyorum ama inşallah veriyordur🙈

İnsallah Canım. Nasipten Öteye gidemiyorum malesef.ya idrarda cıkmasa bu kadar sarsılmazdım.bu ay için garantı almadım sonucta.Rabbımın mucizesi bitmez. Psikolojik herhalde kolumdam gogsume bir sizlama var.benımle oyun oynuyor resmen vucudum
Kendini rahatlat canım çok stres olmuşsun. Geçen aylarda bir arkadaş vardı burada böyle senin gibi kaset test yaptı çok silikti sonra kan verdi 5 çıktı onun da. Şu an hamile vallahi. Hiç test nasıl gösterebilir yüksekti de düştü mi değer deme. 5 zaten pozitif demek aslında. Onunkini de gösterdi sonuçta. Bir de laboratuarların birimleri farklı oluyor. Başka laboratuarda belki aynı kan 20 çıkacak. Bilemeyiz. İçini ferah tut inşallah sağlıkla ileleyecek🙏🙏

bilmiyorum canım inan ne yapacagımı hiç bilmiyorum.beklerim muhtemelen pazartesi salı ya kadar ya kanama gelir. yada sonuc yukselir bilmiyorum.birtek kafamda netlestiremediğim kaset test olayı hepsi aynı marka olsa anlıcam ama değişik değişik predıctor expres vardı lab.vardı albi vardı.resmen yıkıldım
Ben çok üzüldüm yaa. Hiç bilmiyordum HCG kaç olunca gösterir falan başıma gelmediği icin hiç arastirmadim. Şimdi senden öğrendim. Mantıksız bir durum. Bence mecburen o iğrenç belirsiz bekleyiş sürecinde olacaksın. Dua ediyorum senin için Rabbim sag salim kucağına nasip etsin seni bu yolda psikolojini yipratmasin🤲🏻

Ay ince ince regl olacakmış gibi kasıklarım da ağrı var 🤔
Ay bende bendeee, şimdi yumurtlama üzerine mi 14 gün ekleyeceğiz ? Yoksa normalde olan regli tarihimizi mi baz alacağız acaba ? Midem de aşırı kötü, regliden 1 hafta önce böyle oluyorum ama çalkalanıyor resmen. Ben takviyelere yoruyorum hepsini ama

Canım ben ve arkadaşlarım neleri gördük değer 4deyken bile artanı gördüm çok çok erken gebelik hatırla catlatmaya calıstın e gec yerlesmıs olablr ,🤲🏼

Ay bende bendeee, şimdi yumurtlama üzerine mi 14 gün ekleyeceğiz ? Yoksa normalde olan regli tarihimizi mi baz alacağız acaba ? Midem de aşırı kötü, regliden 1 hafta önce böyle oluyorum ama çalkalanıyor resmen. Ben takviyelere yoruyorum hepsini ama
Yumurtlama gününün üstüne 14 gün koy canım. Çatladığı günün yani

Ay bebek yerleşiyordur inşallah canım😍😍 Benim yumurtlama 12’si gece. Şu an alt karnım kasıklarım aşağıya bacaklarıma vuran ağrı var yattığım halde devam ediyor. Bazen göbek deliğimin yan tarafına çıkıyor ağrı. Bugün törende de çok ayakta durunca belim çok ağrıdı. Bir umutlandım ama benim daha çok erken daha tüptedir döllenme olduysa bile🥹 Bu kadar erken belirti verir mi bilmiyorum ama inşallah veriyordur🙈
Ay insallah kizlar hep o sebeptendir bu belirtiler halolita halolita senin daha regline var di mi? Regl sancisi degildir o iyi dusun canimm🙏🏻 bende hicbir belirti yok simdilik bakalim daha bismillah😬

X