HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Tamam moral bozmak yok 2-3 gün sonra tekrar ver o değer bence yükselecek
ya ben dilime almıyordum ama içim bir gariptı.kendi kendimi tesellı ediyordum ıkna etmeye calısıyordum.acaba lab. da soru olabilir mi sabahki testte silik cıktı nasıl 5 gibi bir değeri gösterebilir ki kaset test

Ah yaa yanınnızda kızın var yoksa atraksiyon olur arabada değerlendir derdim 😂
Hahahaaahah ayy nasl kahkaha attım anlatamam gece uyuyacak kızım ama o sekilde yol sürmek Allah korusun ahshhsjsj uyutsam mı 🤪 keyfe bak

Eklentiler

• 17183543172292351269867514152044.jpg
    17183543172292351269867514152044.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 63
Yumurtlamanın üzerinden 5 gün geçti uygulamada böyle diyor. Demek ki bu zamanlarda böyle şeyler yaşamak hissetmek erken değil. Ya regl olacak ya gebelik olacak tabi ki. Ama belirtiler erken belirti olmuyor demek ki.

Eklentiler

• IMG_5850.jpeg
    IMG_5850.jpeg
    117,1 KB · Görüntüleme: 64
Ya
kızlar malesef kan testim 5,33 cıktı.bence kımyasal gecirdim ve düşücek. kac marka test yaptım hepsi pozitif gösterdi.aklım almıyor artık
Sifaa sımdı gördüm kuzum daha yeni adet günündü artış ı gör lütfen kotu dusunme ben cok gördum artan 5le baslayıp

yanlıs görmüyorum dimi

Eklentiler

• Ekran görüntüsü 2024-06-14 114109.png
    Ekran görüntüsü 2024-06-14 114109.png
    14,3 KB · Görüntüleme: 62
ya ben dilime almıyordum ama içim bir gariptı.kendi kendimi tesellı ediyordum ıkna etmeye calısıyordum.acaba lab. da soru olabilir mi sabahki testte silik cıktı nasıl 5 gibi bir değeri gösterebilir ki kaset test
Göstermez imkansız Haşd bi test yanlıstı da hepsi mi yanlıstı iki gün sonra tekrar verin valla benim hiçbir zaman 0 dan başka cıkmıyor sınır 5 ve sen ustundesın bu değerin bence sakın ol derin nefes al va sakın kal iki gün sonra da tekrar test ver başla bir yerde normal bi acile git eşine de migren de bişey de gir doktıra de bi önceki değerim böyle çıktı bi kan testi daha yapmam gerekiyor bayram olduğu içinde kendi doktoruma gidemiyorum de anlayıs gösterip yapacaktır

yerleşme kanaması bitincemi beta yukseliyor.ama aklım almıyor ole olsa bile 4 farklı marka hepsimi pozitif gösterir

Hahahaaahah ayy nasl kahkaha attım anlatamam gece uyuyacak kızım ama o sekilde yol sürmek Allah korusun ahshhsjsj uyutsam mı 🤪 keyfe bak
ay masallah💕 canim insallah evet valla bakalim bekliyoruz bir gun oncesi bir gun sonrasi artik allah buyuk diyorumm🙏🏻 valiz ahzirlamaya geciyoruz biz de yavastan yarin yolculuk var sagsalim gidip gelelim insallah hepimiiz🎉🧿🙏🏻

Bende öyle düşünüyorum. Ya bide çatladı dedi diğer doktorum, işte güzel bir boyutta dedi değerlendir dedi. Kızımda doğuma kadar hep o doktorun yanındaydım normalde şimdi buna geçtim, karından muayene ediyor
evet aynen oyle diger doktor gayet guzel konustu etti simdi stres edip modunu dusurmene hic gerek bile yok canim daha zaman var ne olucak bilemeyiz o da bence gordugu icin soylemedi deniyorsun diye soyledi🙏🏻

gitmicem hiçbiryere kapıyorum cocuk defterini.bu stres bana cok fazla. aynı seylerin korkusu benı mahvedicek
Canım yine kendin bilirsin tabi ki ama en azından sal bir süre takip falan yapma korunma da belki hiç ummadığın bir zaman da seni bulacak sağlıklı bir şekilde 🙏

Canım
Sakin ol bence smdı sen yarn da acilde versen olmaz mı

Evet

Kaynanadan uzaklasalm dye dua ettm ev varken kıraya cıkmam dedi eşim. Ama mucize oldu atandı smdı 1400 km uzaktayız anca ıste tatıllerde evdeyız 🥰 cok zor cok o evı topla ıvırzıvır gotur kıyafet gotur vs orayı aç yıne duzenle sımdıden bıktım daha yıllar varrr
Nasıl da bana tanıdık geliyor bu durum 🤣. Tayinle kurtarmissiniz. Benimki bayramda gelecek 2 ay kalacak

Canım

Sakin ol bence smdı sen yarn da acilde versen olmaz mı
bilmiyorum canım inan ne yapacagımı hiç bilmiyorum.beklerim muhtemelen pazartesi salı ya kadar ya kanama gelir. yada sonuc yukselir bilmiyorum.birtek kafamda netlestiremediğim kaset test olayı hepsi aynı marka olsa anlıcam ama değişik değişik predıctor expres vardı lab.vardı albi vardı.resmen yıkıldım

Nasıl da bana tanıdık geliyor bu durum 🤣. Tayinle kurtarmissiniz. Benimki bayramda gelecek 2 ay kalacak
Yaa Allah yardımcın olsun. Bizde kalma durumları hıc olmadı 7 yıldır evliyiz 6.5 yıl boyunca bilfiil altlı ustlüydük e smdı uzaktayız kışları elbet gelecek. Hadi kaynana neyse de kzyınpederle 1 ay cekılır mi ya aynı ev (yorumum iyi kaynanalara degıl asla ❤️ ) ben gitmeden evimizi temizlemiş ama sağolsun hakkını yemeyım okdr da 🙈

X