HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Canim moralini bozma modunu dusurme daha iki gun once gittiginde gun asiri degerlendir dedi ayrica daha hicbir sey belli degil. Alttan mi kontrol ediyor seni yoksa karindan mi? Hic moralini bozma sen elimizden geleni yaptik biz daha da vakit var ayrica cok erken konusmus. Modumuzu dusurmeyip olumlu oluyoruz merak etme hersey guzel olucak🙏🏻💕💕
Bende öyle düşünüyorum. Ya bide çatladı dedi diğer doktorum, işte güzel bir boyutta dedi değerlendir dedi. Kızımda doğuma kadar hep o doktorun yanındaydım normalde şimdi buna geçtim, karından muayene ediyor

kızlar malesef kan testim 5,33 cıktı.bence kımyasal gecirdim ve düşücek. kac marka test yaptım hepsi pozitif gösterdi.aklım almıyor artık
normal testlerin prospektüsünde 10-50 ünite lh ancak gösterir yazıyor. 10 a yakın gösterenler asırı hassas olan ultra erken gebelik testleri. sız hangilerini kullandınız? diğerlerinin fotosu var mı?

yani 5,33 ü yakalaması testlerin imkansız gibi bişey

Benim kızımda da böyle çıkmıştı 2 gün arayla sürekli verdim gayette yükseldi yani, neden moralini bozuyorsun hemen
canım kaset testler 25 ve uzerini gösteriyor.testi yaptıgım zaman 25 ve uzeri idi bence bu kadar değeri nasıl göstersin kaset test

Canım adina çok sevindim uzaklık iyidir tabiki evi taşımak şu bu zordur ama en azından istediğin olmuş böyle düşün kendini strese sokma 🌺🥰
Gerçekten çok iyiymiş benım acımdan. Anlasanlara ne mutlu ☘️Kendi evımız orda şükür Bozmadık da eşyalarımız da evımızde kaldı uzakta yeni bir duzen kurduk zor oldu ama oldu şükür 🥰 ama şimdii kaynvalıdeyle 3 ay nasıl olur bilemedim rhatlıga alışmısken 🤣

Bende anlamadım ınankı sıfırlanmadan başladı ılkınde de böyle oldum lekeyle 3.5 gün sürdü 1gunu cok kan pıhtı geldı geceden oglene bdha lekeye döndü ilktende 4gun surdu 18gun snra adet oldum ozmaanda kanama bttkten 4 gun snra yumjrtlamısım😍
Maşallah kuzum ışık hızıyla yumurtluyorsun 😂
Geç yumurtlamaktansa erken yumurtlamak çok daha iyi

Ay pardon ya benim kanda böyle çıkmış sifa1986 sifa1986 uzun zaman geçince tabi hatırlaması zor oluyor

Eklentiler

• 2A405C25-D3FB-4E0A-AB89-A4CAD173AC9F.png
    2A405C25-D3FB-4E0A-AB89-A4CAD173AC9F.png
    163,6 KB · Görüntüleme: 37
  • AA8D3B72-4396-4EE7-B441-BFB620348B0B.png
    AA8D3B72-4396-4EE7-B441-BFB620348B0B.png
    181 KB · Görüntüleme: 39
Femometer uygulamasi pik gordugu gunu ovulasyondan 1 gun once olarak yuzde 20, ertesi gunu de ovulasyon gunu olarak yuzde 30 gosteriyodu ondan bi stres oldum ama suan senin yazdigin cok daha mantikli geldi canim herseyi de aplikasyonlara gore dusunmiyim zaten ben cok dusunuyorum🥺 olucagi varsa olucakk tesekkur ederiiim 💕💕🙏🏻
A canım ama o Dr degıl ki dktorlar enn onemlı gun asıl öncesi derler cnku tüplerde bekler spermler ve yumurta çatladı gb hop yumurtaya yani en öncelik sans onlar ama yumurtlama gunu olan ılıskıyı dusun yolculuk vs derken yuzde olarak daha azmıs cok kaynakta okudum merak etme ,🥰

A canım ama o Dr degıl ki dktorlar enn onemlı gun asıl öncesi derler cnku tüplerde bekler spermler ve yumurta çatladı gb hop yumurtaya yani en öncelik sans onlar ama yumurtlama gunu olan ılıskıyı dusun yolculuk vs derken yuzde olarak daha azmıs cok kaynakta okudum merak etme ,🥰
Ay benimde öncesinde oldu, ovulasyon günü oldu ve ertesi gün oldu tutar inşallah

Maşallah kuzum ışık hızıyla yumurtluyorsun 😂
Geç yumurtlamaktansa erken yumurtlamak çok daha iyi
ah degerlendıremeynce bu gunleri neye yarar 🤔🤣Yanı bu suanlkk belırtıye göre öngorum ama vucut ısım yuksektı düşük olarak 36.2ydı 3gun once leke varken olurmu blmyrm bugun 36.6 termometremı aldm yanıma cantamda gece arabada brz uyuyup olcecem en dınlenk halımle 🤣

ah degerlendıremeynce bu gunleri neye yarar 🤔🤣Yanı bu suanlkk belırtıye göre öngorum ama vucut ısım yuksektı düşük olarak 36.2ydı 3gun once leke varken olurmu blmyrm bugun 36.6 termometremı aldm yanıma cantamda gece arabada brz uyuyup olcecem en dınlenk halımle 🤣
Ah yaa yanınnızda kızın var yoksa atraksiyon olur arabada değerlendir derdim 😂

Markası farklı sinir oldum miratex mi ne.hemen silik çıktı yine.ama ben duramam gidicem vericem kanı.
Miratechi biptiret o berbat bi test gecen ay bende hep silik cıkardı ama sende hemen cıktıysa var olabılır eczaneden baska marka al sente lady onerırırm en net o gosterıyor

X