HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ay bende bendeee, şimdi yumurtlama üzerine mi 14 gün ekleyeceğiz ? Yoksa normalde olan regli tarihimizi mi baz alacağız acaba ? Midem de aşırı kötü, regliden 1 hafta önce böyle oluyorum ama çalkalanıyor resmen. Ben takviyelere yoruyorum hepsini ama
Hayır tabiki. Çatlamaya ekle regl den cıkarma 🥰

Ay bebek yerleşiyordur inşallah canım😍😍 Benim yumurtlama 12’si gece. Şu an alt karnım kasıklarım aşağıya bacaklarıma vuran ağrı var yattığım halde devam ediyor. Bazen göbek deliğimin yan tarafına çıkıyor ağrı. Bugün törende de çok ayakta durunca belim çok ağrıdı. Bir umutlandım ama benim daha çok erken daha tüptedir döllenme olduysa bile🥹 Bu kadar erken belirti verir mi bilmiyorum ama inşallah veriyordur🙈
Ay hepimiz mi böyle olduk 😂 Sabırsızlanıyoruz çok 🥹

Ay insallah kizlar hep o sebeptendir bu belirtiler halolita halolita senin daha regline var di mi? Regl sancisi degildir o iyi dusun canimm🙏🏻 bende hicbir belirti yok simdilik bakalim daha bismillah😬
Kızıma hamileyken bende de yoktu vallahi o yüzden şu an emin olamadım belirti olsa bir dert olmasa bir dert😂

Kendini rahatlat canım çok stres olmuşsun. Geçen aylarda bir arkadaş vardı burada böyle senin gibi kaset test yaptı çok silikti sonra kan verdi 5 çıktı onun da. Şu an hamile vallahi. Hiç test nasıl gösterebilir yüksekti de düştü mi değer deme. 5 zaten pozitif demek aslında. Onunkini de gösterdi sonuçta. Bir de laboratuarların birimleri farklı oluyor. Başka laboratuarda belki aynı kan 20 çıkacak. Bilemeyiz. İçini ferah tut inşallah sağlıkla ileleyecek🙏🙏
insallah canım .sakınlestım biraz ilk anın Şoku Berbat bir his

Eki Görüntüle 3440252 Eki Görüntüle 3440253

Kizlaaar halolita halolita duskapani duskapani D Dileekkg annelik yolunda annelik yolunda @Pamlok pik gordummm sanirim bugun o guuuun bi an hic goremicem bu hafta sanmistimmmmm yarin simdi eger siliklesirse uygulamada pik oldugunu da anlicamm ayy cok mutlu oldum suan bunu gordugume, bugun beraberlik yasamistik sabah bakalim agrim sizim olucak mi catlarken

15 inde turkiyeye gidiyorum o zamana kadar umarim catlar sonrasinda devam edemicem ama en azindan pik gormus oldum catlama da gorurum umarimm
Gözün aydın canım 💕

Ay bebek yerleşiyordur inşallah canım😍😍 Benim yumurtlama 12’si gece. Şu an alt karnım kasıklarım aşağıya bacaklarıma vuran ağrı var yattığım halde devam ediyor. Bazen göbek deliğimin yan tarafına çıkıyor ağrı. Bugün törende de çok ayakta durunca belim çok ağrıdı. Bir umutlandım ama benim daha çok erken daha tüptedir döllenme olduysa bile🥹 Bu kadar erken belirti verir mi bilmiyorum ama inşallah veriyordur🙈
Canım benim de peak 9 u 11 i yumurtlama gece çok da fark yok aramızda aynı benim de öyleyd
Ay bizim nerdeyse 1,2 gün var canım seninle 9 unda peak 11 inde çatlama oldu benimde öyle işte aynı başladı o zamanlarda. Vücut hormonlardan dolayı kendini ya gebeliğe ya da regl ye hazırlıyor bu belirtiler ondan kesin. Ay inşallah gebeliktirrrr 🥰🥰🥰

Ay bende bendeee, şimdi yumurtlama üzerine mi 14 gün ekleyeceğiz ? Yoksa normalde olan regli tarihimizi mi baz alacağız acaba ? Midem de aşırı kötü, regliden 1 hafta önce böyle oluyorum ama çalkalanıyor resmen. Ben takviyelere yoruyorum hepsini ama
Ben yumurtlama üzerine eklicem canım 23,24 gibi olacak. Yoksa normal regl tarihim 2 Temmuz😂😂

Ay insallah kizlar hep o sebeptendir bu belirtiler halolita halolita senin daha regline var di mi? Regl sancisi degildir o iyi dusun canimm🙏🏻 bende hicbir belirti yok simdilik bakalim daha bismillah😬
Evet canım çatlamaya göre 23,24 ü arası ama normalde 2 Temmuz gösteriyor bakalım ne olcak bende merak ediyorum 🫣🥰

Ay evet 7 Haziran sandım koyuydu biraz aslında ama sonra bi baktım ki 11 haziran daha koyu yani reglimin 20. Günü oluyor
Herşeyde hayır vardır gerçekten bak ben tekrar yumurtladım kanama bttigği gibi yada yumurtlamama ramak var Allah'ın işine karışılmaz malum bızım ıcım ne planlar varsa emınm kı hayrımızadır 🤲🏼 belki de olacak senin bu ay

X