HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Herşeyde hayır vardır gerçekten bak ben tekrar yumurtladım kanama bttigği gibi yada yumurtlamama ramak var Allah'ın işine karışılmaz malum bızım ıcım ne planlar varsa emınm kı hayrımızadır 🤲🏼 belki de olacak senin bu ay
Kesinlikle öyle çok inanıyorum buna 🤲🏻💕 Benimde bu aydan çok ümidim vardı ama biraz kırıldı ister istemez o yüzden herşeyin hayırlısı 💕

Kesinlikle öyle çok inanıyorum buna 🤲🏻💕 Benimde bu aydan çok ümidim vardı ama biraz kırıldı ister istemez o yüzden herşeyin hayırlısı 💕
Ben çok üzülüyorum kasıgım ayrı gögusum ayrı sabah berı acıyor ve biz yoldayız 🥺 gece 2de varsak belki esımı ıkna ederdm ama o da korkuyor yeni btti kanamam dye bılen bırıne de danısmak lazm. Ablam hastanede calısıyr kadın dogum drları kankisi 🙈 sordursam mı dye dusunmyor deglm ama utanıyorum da 🤣

Kırılmasın bence hem önce hem günü hem sonrası değerlendirmiş sin. Hattrick olmuş neden kırıldı 🥰
Ama senin kanaman yeni bitiyor hemen olur mu ki acaba öyle ? Aslında bende güzel değerlendirdiğime inanıyorum ama sabah biraz doktorum saçma sapan konuştu ona sıkıldım. Bakalım neler gösterecek zaman bize

Ama senin kanaman yeni bitiyor hemen olur mu ki acaba öyle ? Aslında bende güzel değerlendirdiğime inanıyorum ama sabah biraz doktorum saçma sapan konuştu ona sıkıldım. Bakalım neler gösterecek zaman bize
Kuzum normalde oncedengelen akıntımn aynısı leke varken geldi kasıklarım 3gundur batıyor bugun de tam yumurta beyazı aktı bırsuru sbaah ve meme ucu hassasiyetim var. Ben 6 yıldır bilfiil bu belırtılerı yasarım her ay ve sanatı saatine anlarınm tarihi

Kuzum normalde oncedengelen akıntımn aynısı leke varken geldi kasıklarım 3gundur batıyor bugun de tam yumurta beyazı aktı bırsuru sbaah ve meme ucu hassasiyetim var. Ben 6 yıldır bilfiil bu belırtılerı yasarım her ay ve sanatı saatine anlarınm tarihi
Neden olmasın canım benim de reglim bitti 3. Gün yumurtladım😂 olabilir yani

Ben çok üzülüyorum kasıgım ayrı gögusum ayrı sabah berı acıyor ve biz yoldayız 🥺 gece 2de varsak belki esımı ıkna ederdm ama o da korkuyor yeni btti kanamam dye bılen bırıne de danısmak lazm. Ablam hastanede calısıyr kadın dogum drları kankisi 🙈 sordursam mı dye dusunmyor deglm ama utanıyorum da 🤣
Niye korkuyorsunuz kız. Doktorlar kimyasalı gebelikten bile saymıyor. Kanaman bittiyse ve yumuetladğını hissediyorsan, eğer eşinide ikna edebilirsen kaçırma derim ben

Niye koyulasmiyor neden kıpkırmızı ile baslayamiyorum ben şöyle kafa relax ya deli olucam.
Kıpkırmızı çizgiler adet gecikmesinin 10-15.günlerinde çıkıyor canım bende ilk bu kadar silik çizgiyle hamile olduğumu öğrendim gün gün takip edeyim dedim ama hiç koyulaşma görmüyor gibiydim baktım bu bana daha büyük bir stres oluyor kanla devam ettim o yüzden teste göre hareket etme önemli olan kan ☺️

bilmiyorum canım inan ne yapacagımı hiç bilmiyorum.beklerim muhtemelen pazartesi salı ya kadar ya kanama gelir. yada sonuc yukselir bilmiyorum.birtek kafamda netlestiremediğim kaset test olayı hepsi aynı marka olsa anlıcam ama değişik değişik predıctor expres vardı lab.vardı albi vardı.resmen yıkıldım
Bat ne zaman ki? Yeni yerleşiyordur neden hemen bu kadar karamsar düşündün bu şekilde öğrenen çok kişi var

Allah'tan ümit kesilmez 5,33 çok ara bir değer 🙏🏼 hem kırmızıları görmeden yelkenleri suya indirme bakalım daha gelen giden bir şey yok morelinizi bozmayın 💖
İnşallah canım.daha iyiyim şimdi.cok teşekkürler desteginiz için.Rabbimin dediği olur.İlk duyunca insan otomatikmen bı şok geciriyor.hani 50 60 bekliyordum. Asgari.afalladim bir anda.yoksada sağlık olsun.

Bat ne zaman ki? Yeni yerleşiyordur neden hemen bu kadar karamsar düşündün bu şekilde öğrenen çok kişi var
Bat 11 haziran gösteriyordu ama çatlama gününe göre dündü.@kartanesi8892 öle hesapladı🤣 ya değerin düşüklüğünden ziyade ben kaset testlerin algılama limiti 25 ve üzeri denildiği için algıladığı zaman 25 di şimdi düştü galiba diye yorumladım.biraz oradan bı şok geçirdim.

kizlar bugun sonuncu ovulasyon testimi de yaptim asagidaki gibi cikti iyice catladi artik diye yorumladim😬 son denemeyi de bu sabah yaptik dunu es gecip ne yazik ki😞😒 belki yarin son bir kez daha olur ne kadar etkili olur bilmem ama
neyse bakalim guzel haberler gelsin insallah bu ay gercekten bi zihnen yoruldum ben😂

Eklentiler

• IMG_5622.jpg
    IMG_5622.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 24
Olabilir aslında çünkü kendi bedenini en iyi sen biliyorsun. Ay şöyle arka arkaya güzel haberler alsak fena mı olur 😍

X