HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar ben size söylemedimm ama duramıcam sölicem kızlar yemin olsun ki gögüs ucum cok hassaslk basladı sabah da renksiz uzayan tam yumurta akı geldı 🥺🥰🥰 dun gece yıkandm yola cıkcaz dye hcbı akıntım yok lekem de yok zten
Kız çok az sürmedimi senin bu kanaman. Hemen yumurtluyor musun? Ben kimyasal yaşadığımda foşur foşur 8 gün kanamam oldu. Üstelik beta hiçde yüksek değildi senin betan baya yüksekti

Neye dayanarak bu kadar net konuştu ki. Belki adet olmayacaksın. Hemen karalar bağlama. Doktorların bu ay hiç umut yok gebelik bekleme dedikten sonra o ay gebe olan çok kişi gördüm okadar net konuşmamak gerek. Sen yinede hemen umutsuz olma yumurtladın sonuçta dimi.

Klomen kullanman gerekirse eğer kullan ben seviyorum klomeni herkesin aksine🌺
Evet çok net konuştu o beni üzdü sonuçta bir dayanağı yok, yumurtlama gördüm ve değerlendirdik bütün günleri. Klomen başlayacağız dedi sadece

Kız çok az sürmedimi senin bu kanaman. Hemen yumurtluyor musun? Ben kimyasal yaşadığımda foşur foşur 8 gün kanamam oldu. Üstelik beta hiçde yüksek değildi senin betan baya yüksekti
Bende anlamadım ınankı sıfırlanmadan başladı ılkınde de böyle oldum lekeyle 3.5 gün sürdü 1gunu cok kan pıhtı geldı geceden oglene bdha lekeye döndü ilktende 4gun surdu 18gun snra adet oldum ozmaanda kanama bttkten 4 gun snra yumjrtlamısım😍

Kızlar çıktım şimdi doktordan, acayip moralim bozuldu. Doktorum adetin 2 veya 3. günü gel dedi çok emin konuştu buda beni çok üzdü. Dedi ki diğer doktorun 21. Günde olan testi yapmamış sanırım progesterondan bahsediyor. Bende dedim ki çatladığını gördüğü için muhtemelen bakmadı ovulasyonla pik gördüm değerlendirdim. Akıntım, bel ağrım, kasık ağrım vs. vardı dedim. Diğer ay klomen başlayacağım dedi. Moralim sıfıra indi. Bu böyle bir aylık tedaviyle takviyelerle olmayacak anladım. Gelirken yılmadım bolca gebelik testi aldım yanımdaki kadın 😒😮 şöyle bir baktı bana. Klomen kullandınız mı kızlar, bilgilendirin azıcık lütfen 🤦🏻‍♀️
Ben bu ay kullandım Şubat'ta letu kullanmısyım bende pcos olduğu için işe yaramadı bu ay gonalf iğne ve klomen kullandım iğneleri 11 güne cılardık yumurta gelişti sıkma kendini rahata bırak sıktıkça kendimizi zorluyoruz çok şükür ki ilacı var alıylruz çaba gösteriyoruz dermansız dert olmasın yeter ki hem daha döngü başlamadı ne bu net net tsvırlar o doktorda

Kızlar ben size söylemedimm ama duramıcam sölicem kızlar yemin olsun ki gögüs ucum cok hassaslk basladı sabah da renksiz uzayan tam yumurta akı geldı 🥺🥰🥰 dun gece yıkandm yola cıkcaz dye hcbı akıntım yok lekem de yok zten
Ovulasyonn yaptın mı ne durumda

Canım ovulasyon dan 1 gün oncesı gebe kalma ıhtımalı en yüksek gündür ve o oran %25tir ovulasyon günü bu oran %15 iken 1 gün sonrası %10, 2 gün sonrası %5, 3 gün sonrası %0.5 canını sıkma en önemli günü değerlendirmişsin. E benim kızım da tek ilişki ve catlamanın oldugu gunun öncekı gecesı olmustu yani senin de muhtemelen arada yarım gün var
canim cok sagol yorumun icin su femometerda dun orani yuzde 30larda gosteriyodu o pik gununde de yuzde 20lerde o yuzden kacirdim diye dusundum ama haklisin dogru degerlendirdik bakalim beklicez simdiii💕🎉

Merhaba Progesteron 21.gün 20 geldi hamile olabilir miyim bel ağrısı da yaşıyorum bat a 6 gün var akıntı bazen var bazen yok

Canım bu kadar olur ya biz de deneyemedik çünkü ben uyuyakalmışım😂 Ama öncesini değerlendirdiğimiz için içim rahat. Çünkü zaten çatlamadan önce tüplerde sperm olması şansı daha da artırıyor. Bir de olacağı varsa her türlü olur hiç kafana takma😇 Olabiliyorsa bu sabahı değerlendirin. Benim doktorum yumurtam 2 gün önce çatlamasına rağmen gün aşırı değerlendirin demişti kontrolde. Demek ki şans devam ediyor.
Canimm ayni ayni😂 bu sabahi degerlendirdik senle herseyde ayni gidiyoruz hadi bakalim ne olacak🎉 ya evet D Dileekkg icin de ayni seyi demisti doktor o yuzden onu dusundum bi ama uygulamalara bakinca en yuksek o ovulasyon gunu falan yazdiklari icin bi seyoldum stres oldum😞 neyse allah buyuk evet olucagi varsa en alakasiz zamanda bile oluyo hatta iyi dusunelim iyi olsun canimm bekleme moduna girelim yavastan mutlu olalim insallah bu ay hepimizz🙏🏻

Ovulasyonn yaptın mı ne durumda
Kuzum hcgden pik çıkar diye konustuk almadım oyuzden ısıma baktm sabah 36.6ydı ama yarn 3 gündür batmak var ne ara düştükten sonra cktı anlamadm ama eğer catlyosa dusmesı lazm yarına meme ucu dokunamıyorum🥺🤔 alsam mı acaba yarın ovu tedtı

Kuzum hcgden pik çıkar diye konustuk almadım oyuzden ısıma baktm sabah 36.6ydı ama yarn 3 gündür batmak var ne ara düştükten sonra cktı anlamadm ama eğer catlyosa dusmesı lazm yarına meme ucu dokunamıyorum🥺🤔 alsam mı acaba yarın ovu tedtı
Anladım hadi bakalım hayırlısu

Markası farklı sinir oldum miratex mi ne.hemen silik çıktı yine.ama ben duramam gidicem vericem kanı.
Bende siz yapınca tekrar yaptım 2 gün öncesine göre biraz koyulaşmış ,ama hala kopkoyu değil inşallah doğrudur testler.kan vermeye de korkuyorum açıkcası

Eklentiler

• IMG_1970.jpeg
    IMG_1970.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 31
Bak oran aynı yani en cogu 1 gün oncesı😍
Femometer uygulamasi pik gordugu gunu ovulasyondan 1 gun once olarak yuzde 20, ertesi gunu de ovulasyon gunu olarak yuzde 30 gosteriyodu ondan bi stres oldum ama suan senin yazdigin cok daha mantikli geldi canim herseyi de aplikasyonlara gore dusunmiyim zaten ben cok dusunuyorum🥺 olucagi varsa olucakk tesekkur ederiiim 💕💕🙏🏻

Herkese musmutlu günler canlar 🌹 Kızımın karnesini aldık memelekete evimize doğru yola çıktık yaklaşık 17saat sürecek molalarla bizlere dua edin sağsağlim gidelim uzun yolculuk pek sevmem hem de bayramüstü🤲🏼 bugün burada ökçe boş vaktim olduğundan herkese yorum yapabilirim galiba canım sıkılmasın arabada 🙈🥰🤪 ay bugün test yapan var mı ki
hayirli yolculuklar canim geriden geliyorum simdi gordum sagsalim gidin gelin insallah💕💕💕🧿🙏🏻

Kızlar çıktım şimdi doktordan, acayip moralim bozuldu. Doktorum adetin 2 veya 3. günü gel dedi çok emin konuştu buda beni çok üzdü. Dedi ki diğer doktorun 21. Günde olan testi yapmamış sanırım progesterondan bahsediyor. Bende dedim ki çatladığını gördüğü için muhtemelen bakmadı ovulasyonla pik gördüm değerlendirdim. Akıntım, bel ağrım, kasık ağrım vs. vardı dedim. Diğer ay klomen başlayacağım dedi. Moralim sıfıra indi. Bu böyle bir aylık tedaviyle takviyelerle olmayacak anladım. Gelirken yılmadım bolca gebelik testi aldım yanımdaki kadın 😒😮 şöyle bir baktı bana. Klomen kullandınız mı kızlar, bilgilendirin azıcık lütfen 🤦🏻‍♀️
Canim moralini bozma modunu dusurme daha iki gun once gittiginde gun asiri degerlendir dedi ayrica daha hicbir sey belli degil. Alttan mi kontrol ediyor seni yoksa karindan mi? Hic moralini bozma sen elimizden geleni yaptik biz daha da vakit var ayrica cok erken konusmus. Modumuzu dusurmeyip olumlu oluyoruz merak etme hersey guzel olucak🙏🏻💕💕

Evet

Kaynanadan uzaklasalm dye dua ettm ev varken kıraya cıkmam dedi eşim. Ama mucize oldu atandı smdı 1400 km uzaktayız anca ıste tatıllerde evdeyız 🥰 cok zor cok o evı topla ıvırzıvır gotur kıyafet gotur vs orayı aç yıne duzenle sımdıden bıktım daha yıllar varrr
Canım adina çok sevindim uzaklık iyidir tabiki evi taşımak şu bu zordur ama en azından istediğin olmuş böyle düşün kendini strese sokma 🌺🥰

Canimm ayni ayni😂 bu sabahi degerlendirdik senle herseyde ayni gidiyoruz hadi bakalim ne olacak🎉 ya evet D Dileekkg icin de ayni seyi demisti doktor o yuzden onu dusundum bi ama uygulamalara bakinca en yuksek o ovulasyon gunu falan yazdiklari icin bi seyoldum stres oldum😞 neyse allah buyuk evet olucagi varsa en alakasiz zamanda bile oluyo hatta iyi dusunelim iyi olsun canimm bekleme moduna girelim yavastan mutlu olalim insallah bu ay hepimizz🙏🏻
İnşallah canım, biz elimizden geleni yaptık zaten o günleri değerlendirdik bekleyeceğiz artık

X