HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Senin de bat tarihin bizimle aynı olacak o zaman Hep beraber güzel haberleri verelim inşallah burada Benim de çok şiddetli ağrı oldu daha çok sol tarafta aynı şeyi yaşamışız. Ben kızımda da böyle şiddetli ağrı yaşadığım için bir umutlandım ama inşallah bebişe işarettir ikimizin de canım

Genelde batmalar 3-4 gün önceden başlar ya belki de tam bugün mü yumurtladın akıntın var mı

Sonuç bi çıksın bakalım ne kadar düşmüş olmazsa bi tane denersin koyulüğüna bakarız sonrasında onu testleri ile bile düsüsü kontrıl edebilirsin

o kadar guldum ki gercekten oyle, ben eve siparis verdigim icin gelince gormus bulundu bi de su icmiyorum kahve icelim diyo yapmiyorum illa ki belli oluyor
ya gercekten oyleyiz hahahahah tam kagidi vermeden kontrol etme gibi, hadi bakalim allahim guzel haberler gelsin bize bu ay

Ayy hadi inşallah 2 haftaya senden de güzel haberler alırız

Sonuç bi çıksın bakalım ne kadar düşmüş olmazsa bi tane denersin koyulüğüna bakarız sonrasında onu testleri ile bile düsüsü kontrıl edebilirsin
Teşekkür ederim bayram üstü de yumurtlamak tercıgihımmdegl aslında ama vardır herseyde bıhayır

Sat 1 Mayıs Bat 4Haziran ama henüz kesemiz görünmedi. Vajinal ultrasonla bakmayı cok onermiyorum dedi doktorum. 1 hafta daha bekleyecegiz biraz gerginim. Var mi benim gibi olan

Sat 1 Mayıs Bat 4Haziran ama henüz kesemiz görünmedi. Vajinal ultrasonla bakmayı cok onermiyorum dedi doktorum. 1 hafta daha bekleyecegiz biraz gerginim. Var mi benim gibi olan
Stres yapma canım görünür inşallah sağlıkla ilerlesin 2025 Şubat Anneleri grubu var oraya yazabilirsin benzer şeyleri yaşayanlar vardır orada seninle aynı haftada olanlar

Ayy çok iyi. Benimde ilk gebeliğimde baya kendini belli edek kasık ağrılarım oluyordu. Umutlandım umutlanıcam ama şimdilik kendimi tutuyorum sonra üzülmiyim diye. Ayy inşallah buralar pozitif testlerle dolar taşar

Genelde batmalar 3-4 gün önceden başlar ya belki de tam bugün mü yumurtladın akıntın var mı
Benim bat 20 gösteriyor uygulama genelde doğruyu gösterir nadir ileri geri oynar. Şimdiye yumurtlamışımdır bence. 5 gündür rahim ağzı kontrolü yapıyorum şimdilik parmağıma değen bir şey yok hep boşluk

Maşallah tarihi bilmiyordum o yüzden sordum canım ben yakın zaman sandım

Ben hamileyim canım
Yurtdışındayım 7.haftaya kadar hastane yok kan vermedim o yüzden

Canım hamile olunca rahim agzı seffaf bir sıvı ıle kapanıyor ya dogum zamanı da yakın zamanda bu sekılde akıntılar gelmeye baslıyor nısan dedikleri.şuan sen düşük asamasına gectıgın için rahimdeki tıkacın atıyor kendini .o bence yumurtlama olamaz gibi

Ayrıca şuan lh testi de yapmanı onermem benim kan verip hcg 191 çıktıgı gun bak ovulasyon testi böyle cıkmıstı.sende de pik çıkacak o yuzden hcg sıfırlanmadı cunku.sakın yanlıs anlama bu soylediklerimi sende olumsuzluk olsun diye demiyorum .Hani tersi cıkar kafan karısmasın diye diyorum bence bilimsel olarka böyle ama Allahta buyuk hersey olabilir Freshmommy

Eklentiler

• IMG_6556.jpeg
    30 KB · Görüntüleme: 22
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…