HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ya acele etmek istemiyorsun ama nasıl dayanıyorsun bilmiyorum
Ya haftaya sağlık ocakları kapalı.ozelde vericem mecbur asgari 2 kere vermek lazım. Dewamli özelde yaptırmam çünkü tuzluyorlar adamı. Cumartesi sabah yaptirsam diyorum sonra Salı sabah yaptirsam diyorum.ama dayanamiyorum

Acile git canım devlet hastanesinde aciller çok yoğun değilse yapar

Canım haklısın yok yanls anlamam tabiki henuz düşmemiş Dr ani dedş dhaa 208.75 cıktı ama uzayan akıntım devam kan da gelmıyo leke de anlamyorm noldugunu artık vücut ısısına bakarım bilgilendirmek ıcım cok sagolll

Evet ama aynı yumurtlama GB gogus hassasiyetim başladı gebelk basında ve ılk 3gun vardı sadece ve batmalar var ondan dolayı umutluyım gelısmeye baslamıstır belki dye biyandan örnekleri de var ya. Mesela şöyle düşünüyorum ilk kimyasal gebelikten tam 18 gün sonra adet oldum ben o zamanlar ovulasyon falan nedir bilmiyordum demek ki kimyasal gebelik başladıktan 4 gün sonra yumurtlamışım o zaman da yaşamısım Boyle bsy sanırım 15 yıldır falan aynı takvim programını kullanıyorum 2017 Eylül sonuna gittim resmen öyle olmuş arada 18 gün var adetle semocann kendime maşallah diyeyim sakın yanlış anlaşılmasın bu söylediğim bazen iki kere falan yumurtlama oluyor Bir de vücudunda zaten bir ayda ve bunu anlıyorum ısımdan ve akıntıdan dolayı

Benim yumurtam çatlamış bugün öğlen 12 buçukta test yaptım. Biraz kasık ağrım oldu normalde ben hiç hissetmedim yumurtlama zamanı ama bu ay hsg çekildiğimden sanırım daha hassaslaşmışım gibi geliyor bana.

Eklentiler

• Screenshot_20240613-180740_Instagram.jpg
    101,7 KB · Görüntüleme: 20
Şu an testi bugün silikleşenler olarak çoğunluktayız galiba Aynı günlerde test yapacağız inşallah pozitifi görürüz hayırlısıyla hepimiz

cok belirgin catlamis canim masallah ayni gunu beklicez beraber simdiii

Evet o yüzden ben ovulasyonu bırakmıyorum, daha yeni semocann da gördüm onun ovulasyonu koyu olmuş bende görene dek bırakmayacağım
ovulasyondan mi takip ediceksin canim gebelik oncesi icin koyulasirsa diye ay bende o kadar test yok ben edemicem cumartesiden sonra

kendimi bunlar yasanmamis bu kadar stres olmamisiz gibi birakip dinlememeye calisicam en azindan 1 hafta haftaya Turkiyedeyken bakalim olucak mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…