HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

İnşallah gerek kalmaz canım. Bundan sonra günaşırı 2 günde 1 ilişki. Ben dün son degerlendirmemi yaptım yarın gidiyoruz. İnşallah sen de ben de memleketimde güzel haberi alırız
cok iyi yapmissin canim artik sen pikten sonra da denemeleri yapmissin, gerisi allaha kaldi insallah cok cok guzel haberler veririz burdan :)

Hemen şimdi yapabilecek potansiyel var bende 😂 ama iğnenin etkisi geçmediyse yalancı pozitif görebilirim geçtiyse daha yükselmesiyle negatif te görebilirim haftaya cumartesi yada pazartesi sabah çünkü eğer çift çizgi görürsem gemen doktoruma gidip kan vermeliyim kontrol ettirme liyim ben biraz kontrolcü bi tipim de 😂
Sen bekle bence biraz daha iğnen olduğu için garanti olsun

Bugün 7. Gün ben 10 ı. Gün yaparsam bayram tatili kafayı yerim doktora gitmezsem o yüzden durmam lazım
Doktora gitsen de hiçbir şey yapmaz ki canım artışı takip edelim der🙈 Doktor kese görmeden gerçekten hamileymişsin gibi kabul etmiyor zaten. Kese için de adetinin 1 hafta geçmesi lazım en azından

Ben de inşallah bugün bir deneme daha yapıcam eşim görev gibi oldu bu ne diyor ama ne yapayım yani bu aya kadar görev gibi yapmadık da ne oldu😂😂 Kendimi sınava hazırlanan öğrenci gibi hissediyorum🙈🙈
hahahah ya o kadar dogru ki bizde de ayni, sanki biseye yetisiyomusum bir seyi kaciriyomusum gibi hissediyorum kizlar ya oyle olmamasi lazim ama neden boyleyiz anlamiyorum

benim esim de boyle ovulasyonla falan takip etmesen ne guzel biz yapiyoduk aa oldu desek olmaz mi diyor, anlatamiyorum bazen bilimsel olarak belli zamanlarda deneme olmasi gerektigini, keyfe kalsa belki sonucta bugun yarin olmayabilir deneme ama iste anlamiyor bazen, bakalim umarim bugun de yaparsak denemeyi kafam rahat edicek catlama sirasinda da ihtimali degerlendirebilecegimiz icin :KK70:

hahahah ya o kadar dogru ki bizde de ayni, sanki biseye yetisiyomusum bir seyi kaciriyomusum gibi hissediyorum kizlar ya oyle olmamasi lazim ama neden boyleyiz anlamiyorum

benim esim de boyle ovulasyonla falan takip etmesen ne guzel biz yapiyoduk aa oldu desek olmaz mi diyor, anlatamiyorum bazen bilimsel olarak belli zamanlarda deneme olmasi gerektigini, keyfe kalsa belki sonucta bugun yarin olmayabilir deneme ama iste anlamiyor bazen, bakalim umarim bugun de yaparsak denemeyi kafam rahat edicek catlama sirasinda da ihtimali degerlendirebilecegimiz icin :KK70:
Ben de aynı durumdayım bugün de olursa kafam rahatlayacak. Kağıdımı vermeden son bir kontrol etmişim gibi😂 Ben matematikçiyim sayısız bi şey yapamıyorum her konuda öyleyim ya kendime engel olamıyorum🙈 Eşime ovulasyon testinden bahsetmedim haberi yok sadece yanaşma şeklimden bile anlıyor yani😂😂

Ya ben sabah aslında yaptım bi tane itiraf ediyorum 😅 ama ilk idrar değildi innovita marka testti. Yumurtlama sonrası 6. Gün olsa bile çıkmaz biliyorum ama aşırı yapasım vardı 😅😅 negatif tabi ki söylememe gerek yok sanırım. Pişman değilim yine olsa yine yaparım 🤣🫢
Ondan bende de bi tane var ama o erken değil o yuzden negatif olması normal

Kızlar ben bekleyemedim kayıttaki kız randevular bitince alabiliriz sizi dediler yarın zaten burada yokum burada olsam yarın da giderdim kontrol hakkım da gitti boşuna eşimi aldm işlerimizi hallettik sonra kan verdim sonuç bekliyorum bana yardımcı olur musunuz çıkan sonuca göre ovülasyon testini ne zaman yapmalıyım Çünkü az önce dünden daha şeffaf renkte uzayan akıntım geldi yine ama her zamanki gibi Meme'i hassasiyet hafiften var ama ucunda acı falan yok yani

Ben galiba soldan yumurtladım. 3-4 gündür baya kendini belli eden bir ağrı batma vardı kasığın sol tarafında. Ama bugün o sol tarafı nefes alırken bile ağrımaya batmaya başladı. Sürekli değil zaman zaman oluyor. İnşallah iyiye işaretdir🌺

Ya ben sabah aslında yaptım bi tane itiraf ediyorum 😅 ama ilk idrar değildi innovita marka testti. Yumurtlama sonrası 6. Gün olsa bile çıkmaz biliyorum ama aşırı yapasım vardı 😅😅 negatif tabi ki söylememe gerek yok sanırım. Pişman değilim yine olsa yine yaparım 🤣🫢
Ben de aynisini yaptim ve pisman degilim 😂 ama kasik agrim dun cok fazlaydi ve hala da devam ediyor

Dikkat edin kendinize sakinleşin şu için oturun serin bir yerde baş dönmesi de belirti 🤭💞
Ay çok teşekkür ederim bu sıcak mesajlar bile iyi hissettiriyor. Benim tek belirtim mide ekşimesi ve sonradan kusma. Ona da daha çok var. Bakalım hayırlısı olsun hakkımızda. Ben geciktigimde bile idrar testi falan yapmıyorum stresten deyip. Bu ay ilk defa ovulasyon yaptım. Belki hcg de yaparım adet gunu

X