HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Merhaba benide ekleyebilir misiniz sat 24 mayıs bat 20 haziran

Bende de yavaş yavas siliklenmisti. Akşama daha dilim çıkar. Çatlamis

Eklentiler

• Screenshot_20240609-175139.png
    188,2 KB · Görüntüleme: 20
Kasıklarda ağrı akıntı varsa çatlamıştır canım
cok az var canim agri ondan emin olamadim ama oyleyse de cok iyi, bugun de deneme yapabilirsem yaparim garanti olsun diye sonrasi artik allah kerim gercekten

ay hadi bakalim ya heyecanlandimm

Ay canım günümüz yakın bizim benimde çok test yapasım var nasıl sabredeceğiz bilmiyorum ben erken öğrenmek istiyorum işim dolayısıyla. Ne zaman yapalım testi
Hemen şimdi yapabilecek potansiyel var bende ama iğnenin etkisi geçmediyse yalancı pozitif görebilirim geçtiyse daha yükselmesiyle negatif te görebilirim haftaya cumartesi yada pazartesi sabah çünkü eğer çift çizgi görürsem gemen doktoruma gidip kan vermeliyim kontrol ettirme liyim ben biraz kontrolcü bi tipim de

Valla bende normalde çok sabırsızım ama tecrübeler artık sakinlesmem gerektiğini öğretti ilk zamanlar insan stresten hergun kan veresi betanin yükseldiğini göresi geliyor

Ama herkeste belirtiler farklı oluyor, sonuçta pili gördün bak silikte zaten. Bana çatladı dedi net bir şekilde söyledi testim silik ama mesela ilk zamanlar daha silikti ya ona kıyasla söyledim. Birde bende pcos var ya belki ondan da olabilir çünkü ovulasyon testlerini bazen yanıltabiliyormuş. Evet pcosla alakalı bir hiç belirtim yok, adetlerim düzenli, kıllanma vs. hiç bişey yok ama işte pcos dedi o yüzden ovulasyonum yanıltıcı olabilir artık diye düşünüyorum. Doktorum net konuştu çünkü çatladı diye

cok az var canim agri ondan emin olamadim ama oyleyse de cok iyi, bugun de deneme yapabilirsem yaparim garanti olsun diye sonrasi artik allah kerim gercekten

ay hadi bakalim ya heyecanlandimm
Ben de inşallah bugün bir deneme daha yapıcam eşim görev gibi oldu bu ne diyor ama ne yapayım yani bu aya kadar görev gibi yapmadık da ne oldu Kendimi sınava hazırlanan öğrenci gibi hissediyorum

İki günde bir tekrarlayın bize de yazın inşallah sağlıkla kucagınıza alırsınız

Biri bizi tutsun Pamlok ta hemen peşimizden gelebilir
Ya ben sabah aslında yaptım bi tane itiraf ediyorum ama ilk idrar değildi innovita marka testti. Yumurtlama sonrası 6. Gün olsa bile çıkmaz biliyorum ama aşırı yapasım vardı negatif tabi ki söylememe gerek yok sanırım. Pişman değilim yine olsa yine yaparım

valla umarim oyledir aksam olmadi bir test daha yaparim elimde daha 3 test vardi :) insallah bir daha kullanmaya gerek kalmaz onlari diye kullaniyim bari totem olur
İnşallah gerek kalmaz canım. Bundan sonra günaşırı 2 günde 1 ilişki. Ben dün son degerlendirmemi yaptım yarın gidiyoruz. İnşallah sen de ben de memleketimde güzel haberi alırız

Kızlar en erken 10.gün yapın yumurtlamadan sonra. Ayın 10’unda yumurtlama olduysa mesela en erken 20’sinde yapın. Hatta bekleyebiliyorsanız 12.gün daha garanti olabilir
Bugün 7. Gün ben 10 ı. Gün yaparsam bayram tatili kafayı yerim doktora gitmezsem o yüzden durmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…