HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Evet o yüzden ben ovulasyonu bırakmıyorum, daha yeni semocann da gördüm onun ovulasyonu koyu olmuş bende görene dek bırakmayacağım
Benim daha fazla ovulasyon testi yapmaya mecalim yok vallahi 2 saat su içememek beni sinir ediyor Ben direkt 24 Haziran’da normal gebelik testi yapıcam

Benim elimde test var bitsede alırım yoksa çatlarım Bende ailemin yanına gideceğim bayramdan sonra orada bir kan testi vermeyi düşünüyorum yolda, eve gidene kadar çıkmış olur. Ay olursa sürpriz yaparım herkese

Benimki güncellendi canım

Ben de Cumartesi gidiyorum memleketime. Kaset testte çıkarsa orada kan veririm ama aileme hemen söylemek istemiyorum da bir yandan Hem yanlarında olup hem nasıl saklayacağım bilmiyorum

Acilde ver canım devlette 1 saatte cıktı sonucu zaten asm de 2 gunde dustu bıdaha asla gitmem bayramda acıkler aktıf

Ay saklarsan eğer sabrına hayran kalacağım Ben söylerim hemencecik
Eşime hemen söylerim de annemlere böyle ilerleyince söylemek istiyorum. İlkinde annemle aramızda 10 saatlik yol vardı bir gün telefon etti hamile misin diye sordu ve daha o gün kan vermiştim eşimin bile kan verdiğimden haberi yokken nerden anladın nasıl bir içine doğma yani Saklayamadım da Bakalım bu defa saklayabilecek miyim

Acilde ver canım devlette 1 saatte cıktı sonucu zaten asm de 2 gunde dustu bıdaha asla gitmem bayramda acıkler aktıf
Ben ilk testi supriz için özelde yaptırayım sonra devlette dewam edeyim.esimle gidip gelmem lazım çünkü.Asm de ben hiç beklemedim o kadar bana bir kod veriyordu hemşire ben bı site var oradan bakiyordum

Bat 24 u, yumurtlayali daha 5 gun oldu ya dun akintim oldu azcik ve icinde kahverengi bir nokta vardi. Asla cikmayacagini biliyorum ama dayanamayip yaptim
Benimde 6 gün geçti üzerinden bat 21i gözüküyor yumurtlamaya göre bugün beyaz akıntım gelmeye başladı az az ama geçen ay da regl öncesi olmuştu galiba öyle hatırlıyorum

Way be nasıl anlamıs peki. ?

Ben ilk testi supriz için özelde yaptırayım sonra devlette dewam edeyim.esimle gidip gelmem lazım çünkü.Asm de ben hiç beklemedim o kadar bana bir kod veriyordu hemşire ben bı site var oradan bakiyordum
Yanı bence hep aynı yerde test ver laboratuvar degusınce sonuclarda farklı olabılıyor. Zaten bence 2 kere versen yeter .Benım 2. De bugun sonra kontrole bayramdan sonra gıdecegım ınsallah

Ben ilk öğrendiğimde hemencik aradım direk söyledim dayanamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…