HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar ya hamile olanlar bi söylesin bana o kadar çok gaz sancısı var ki belime kasıklarıma vuruyor ve lavaboda çok canım yanıyor bu sancı yüzünden oturduğum yerde sürekli sancı var arada şiddeti artıyor göğüslerim iğnelerden dolayı diyordum ama iğneyi vuralı bugun bir hafta olacak etkisi geçmiştir hala çoook hassaslar

Son düzenleme:
Neler hissediyorsun hadi anlat
Çok güzel duygular var içimde, kocaman bir mutluluk ve heyecan ama istemsiz geçen seferki gibi beta hcg düzgün yükselmezse diye bi endişe de var. Kovalıyorum o düşünceleri. O yüzden akışına bıraktım biraz geç yaptıracağım kan testini darısı isteyen herkesin başına inşallah

Yaaaaaa ne güzel anlattin.bende sigamiyorum biryere şimdi.korku desen doruklarda mutluluk desen doruklarda.Rabbime emanetiz inşallah.

Canım ben bu yerlesmede çok ağrı çektim.ama.oncesi hafif hafifti.sadece karnım çok sis ve sertti.3 aylık hamile gibiyim yani şuangoguslerimin uçları benim çok hassaslasmisti.simdi zaten bildiğin ateş gibi ve sızlıyor. Sizladikca mutlu oluyorum beta yukseliyor diyr

Canın yanıyor belki ama biz kalpler gönderiyoruz sana Belirtinin güzellikleri

Bende de gaz acayip rahatsız edici boyutta, hatta eşime demiştim yani adam akıllı bir şey de yemedim neyin gazı bu herhalde klimadan oldu dedim. Gaz bence ciddi bir belirti akıntı hissi var mı? Bende sürekli bir şey akıyor hissi geliyor, 3-4 gün öncesine kadar kremsi beyaz akıntı iç çamaşırıma geliyordu o kesildi şimdi sanki iç çamaşırıma gelmeden bir akıntı oluyor gibi.

Acaba yerleşiyor mu

Gaz sancısı bende yumurtlamanın ilk haftası coktu şimdi kasıklarım cok agrıyor adet sancısı gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…