HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar günaydın, gripten kafam kalkmıyor ama o testi sürünerek de olsa yaptım
Bu sefer early predictorla yaptım ve net çıktı çizgi.
Bir sorum var; daha bat’a 2 gün var, çizginin bu kadar net olması erken döllenme belirtisi olabilir mi? Eğer öyleyse benim o ovu testinde silik gördüğüm ama akıntımın olduğu gün yumurtlamış olma ihtimalim yüksek gibi sanki ne dersiniz?

Eklentiler

• IMG_8147.jpeg
    80,6 KB · Görüntüleme: 44
Kızlar günaydın. Pıhtılaşma testi yaptırmıştım sonucumun bi tanesi çıkmış bi bakar mısınız fikri olan var mı

Eklentiler

• IMG_4250.jpeg
    79,9 KB · Görüntüleme: 44
Ay çok belliiii Evet olabilir genel itibariyle zaten çatladığında akıntı oluyor, bence o gün yumurtan çatlamış olabilir

hayirli olsun canim cok cok sevindm kendime cikmis gibiii <3 masallah allah tamamini erdirsin insallah bu surecinin saglikla guzelce

olabilir canim bu arada evet ama bu erken test oldugu icin ondan da olabilir mi bilemedim, o yumurta aki kivamindaki akinti zaten o hamilelik olusabilecek donemin icinde oldugu icin olabilir, iki kez yumurtlamis olabilirsin belki ya da :)

Evet hamilesin canım artık inandın dimiiii yani evet olabilir ama arada kaç gün vardı canım ikisinin arası ne kadardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…