HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Hamilelik var ise regl sancısı olur. Tam oldum olacam herhalde bu sefer geldi dersin bakarsın olmamış. Akıntı hissedersin bakarsın yine gelmemiş. Yani hamileliğin bende ve çevremdeki birkaç kişide en büyük belirtisi bu oldu. Takip et bakalım. Umarım hamilesindir 🤲🏻
bunları dün yaşadım hatta beyaz kremsi akıntım da var ara ara batmalar olup geçiyor.

@halolita @Pamlok ayy inşallah hamileyimdir hemen heveslenmek de istemiyorum 🥹 hemen bu ayın akışını anlatıyorum;
ben regl sonrası 9.günde şeffat akıntı gördüm o günleri üst üste değerlendirdik ama ovulasyon testinde silik çizgi çıkıyordu hatta yazmıştım grupta sonra 14.günde kopkoyu gördüm o günü değerlendirdik tek sefer ama önünü arkasını değerlendirmedik çünkü sistit oldum. 15.gün silikleşmeyi görmüştüm, sanırım çatlamayı hemen yakaladım.

8-11 haziran yurtdışına konsere gittik, ay dedim pimpiriklenmicem eğlenicem (Yumurtlama sonrası 9.ve12.günler oluyor) bu esnada kabızlık ve gaz problemi yaşıyorum ama tatilde olduğum için düzgün beslenemedim az su içtim klimalara maruz kaldım falan dedim kendi kendime. Göğüslerim 4-5 gündür hassaslaşmaya başlamıştı ama aşırı değil regl öncesi gibi. Akıntı miktarım fazlaydı ama hala da öyle sürekli bir şeyler akıyor gibi his var hiç kesilmedi.

Şimdi reglime 3 gün var ama sabah grip şeklinde uyandım ilaç içmeden bi test yapayım dedim ve böyle çıktı 🤭 ama kendimi ne regl olacakmış gibi ne hamile gibi hissediyorum. Sanki koku hassasiyetim var gibi belki bu belirtidir.

Bu arada teste dönüp tekrar baktım daha da koyulaşmış. Kuruma çizgisi böyle olabilir mi ya sizce? Yarın ikinci testi yapana kadar çok hamile moduna girmicem 😅
hayırlı olsun canım 😍🙏🏻

Benim de bugün pik oldu ama akşama yemekli misafirim vardı ayrıca eşim de göreve gitti sabah gelicek anlayacağınız bugünü değerlendiremedik dün de değerlendirmemiştik. Yarına çatlar büyük ihtimalle biraz moralim bozuldu sanki değerlendiremedik diye 😔

beezuus beezuus sizinle aynı gün pik olduk beklediğimiz gibi
Canim evet beraber bekleriz artik simdi, bence bundan sonra degerlendirebildiginiz ilk gunden baslayin gun asiri degerlendirmeye ustteki arkadasa doktoru bu hafta onemli demis hem yani illa bir gun oncesi sonrasi degil oyle dusunmeyip iyi dusunelim💕

Canımmm evet 30 mayıs takvimde peak gösteriyordu ovulasyon testinde de peak gösterdi. Ama ben ovulasyon peak’i göstermeden birkaç gün önce yani pazar ve pazartesi şeffaf yumurtlama akıntısı gördüm ama test koyu değildi silikti. Yani hem teste göre hem de vücut belirtilerime göre iki türlü de zamanları değerlendirmiş olduk 🤗
Hadi inşallah güzel haberler alalım hepimizden, tablomuzu haberlerle taçlandıralım 😍
ben o akintiyi kaciriyorum galiba iki adet donemi hic gormedim gibi ama bakalim canim degerlendirebildigim kadar degerlendiricem ben de insallah guzel haberler alalim sendeki gibiiii💕💕🙏🏻

🙈🙈🙈🙈🙈🙈

Eklentiler

• 17182613735804358031930926398351.jpg
    17182613735804358031930926398351.jpg
    113 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_20240613_095119.jpg
    IMG_20240613_095119.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 65
X