HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ewet canım aynı.yani umitlensek mi yoksa saçmalama otur bekle moduna mi girsek karar veremiyorum.
Ayni yaa bir tuhafim. Kimseye dememistim bir arkadasa sormak istedim. Üstüne görme oldu mu vs diye. Beyaz akintiyi normalde adet bitince görürüz. Bittiğinin rahmin temizlendiginin alametidir ya. Tarif etmesini isteyecektim. Kesin hamilesin diyor.

İnşallah canım kendimde kandirmak istemiyorum. Bekleyelim bakalım.zaten varsa ciikacak bir şekilde.yarin sabah test yapıcam insallah.dua edin bana.bende hepinize duaciyim.

İnşallah canım kendimde kandirmak istemiyorum. Bekleyelim bakalım.zaten varsa ciikacak bir şekilde.yarin sabah test yapıcam insallah.dua edin bana.bende hepinize duaciyim.
Duamdasin canım,hepinize dua ediyorum. Aynen ben de beklicem mecbur. Çok ağrım var. Umarım sorun yoktur da

Arkadşım kullanmış canım o daha detaylı acıklar

Canım ne jeli bu bilgi verir misin kısaca
merhaba, sperme zarar vermeden yumurtaya ulaşmasını kolaylaştıran jeller var ben conceive plus kullanıp aynı ay pozitif gördüm, sadece yumurtlama döneminde kullandım herhangi bir yan etki vs birsey yaşamadım, buradan da gören birine vesile olurum belki diye sizlerle de paylaşmak istedim.

Bende hamilelikleirmde inanilmaz aserdim yani koku hassasiyeti eşimin kokusu deterjan yemek hepsi...ama hiçbiri gözünü korkutmuyor da emzirme donemi bir tık korkutuyor.cok emdi cocuklarim ve uyku nedir bilmedim 6 yil yine de yeter ki sağlıklı olsun bu da gözümü korkutmuyor

Hamileyken çok ağrım olmuştu. Bir de tabii sonrası da zordu. Sağlıklı olsunlar gerisi çok da önemli değil ama kolay olsun herşey amiiinn

Canım sen kafanı rahatlatmak için mümkünse eğer tabi ovu testi al. Ama gerçekten entresan yani mucizelere inanırım belki yumurtlama akintisidir.
Ovu testi yapma simdi hcg hala yüksekken ovu testleri de pik cıkıyor yanıltıcı olur

Kızlar günaydın, dün olmam gerekiyordu ama olmadım. Testlerim hepsi negatif regl belirtisi bile yok

Kızlar günaydın, dün olmam gerekiyordu ama olmadım. Testlerim hepsi negatif regl belirtisi bile yok
Hamilelik var ise regl sancısı olur. Tam oldum olacam herhalde bu sefer geldi dersin bakarsın olmamış. Akıntı hissedersin bakarsın yine gelmemiş. Yani hamileliğin bende ve çevremdeki birkaç kişide en büyük belirtisi bu oldu. Takip et bakalım. Umarım hamilesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…