HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Olabilir ama bazen hCG biraz fazla bile olsa belirginleşiyor çizgi o yüzden de olabilir kan bekliyoruz hemen

Sağlıkla ilerlesin canım benimki de seninkinin tersi oldu, 9 u pazar günü peak gördüm sonra silikleşti. 11 i de akıntı kasık ağrısı falan oldu. Bizde değerlendiriyoruz 9 undan beri bakalım belki tutar
Ay hadi inşallah canım güzel haberler yağsııınnn

ay vallahi umarim bu cizgi gitgide artar canimm
hemen hemen senden bir deneme gunleri bilgisi yumurtlama gunu bilgisi alabilir miyiiiiz kaciranlar icin ben kacirdim sanirimmm <3 insallah her gun daha da belirginlessin cizgiiiii
Kuzum ben 27 Mayıs 28 ve 29 da pik gordum.meshur havuçla 29 la catlattik akşam daha detaylı yazacağım şimdi isyerimdeyim gelen giden durmuyor adepte olamıyorum.butun detayları yazacagim

Olabilir ama bazen hCG biraz fazla bile olsa belirginleşiyor çizgi o yüzden de olabilir kan bekliyoruz hemen
Benim geçen gebeliğimden o hcg takibi travmam var, sonu mutlu bitmemişti o yüzden hemen kan vermek istemiyorum. Bayram sonrası vericem haftaya cuma ya da cumartesi. Reglim de 1 hafta gecikmiş olur, değerim iyi çıkar belki

Canım senin çatlama zamanı ne zamandir
Canim negatif çıkıyor. Sadece gebe polikliniğine randevu bulup almıştım. Grev nedeniyle gebe dışında almadığını söyledi. Kan da veremedim. Öyle kaldi yani.
Canım çatlama gününü biliyormusun.ben yanlış hesaplamisim mesela catlamadan sonra 14 gün diyor , Freshmommy doktoru aradım oda aynısını dedi.aslimda benim günüm bugün mus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…