HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Evet orada da gördüm kendi ürünü sanırım, kullanıp hamile kalan bir hayli vardı , inşallah güzel haberlerinizi alırız bu ay
İnşallah keşke hep beraber olsa şu forumda olanlar ve tanımadığımız milyonlarca çocuk bekleyen kadın hepimiz hamile olsak nüfus patlaması yaşasak

İnşallah keşke hep beraber olsa şu forumda olanlar ve tanımadığımız milyonlarca çocuk bekleyen kadın hepimiz hamile olsak nüfus patlaması yaşasak
Dimi keşke ama bazıları bir kaç ay daha bekliyor olabilir şubat ayı patlama olmasın sırrımız ortaya çıkmasın diye heralde

Canım Peki eş anlar mı sürüldüğünde ay benimki böyle şeylere ön yargılı vücuduna sürme falan derse çaktırmadan alıp sürsem M mysterious7
Benimki kutusunu görmüş atmaya kalktı.elinden çektim aldım tamam kullanmicam dedim.o zamana kadar kullandım anlamamıştı.bu ay kullandım birkere yine anlamadı.

Benimki kutusunu görmüş atmaya kalktı.elinden çektim aldım tamam kullanicam dedim.o zamana kadar kullandım anlamamıştı.bu ay kullandım birkere yine anlamadı.
Peki sonradan sormak akıl edemedi mi ay bu erkekler bazen çok saf gerçekten biz olsak yüz kere ne yaptını attın mı bakayım kullandın mı deriz

Lekelenme arkadaşım nasılsın gelen giden varmı
Hay Allah'ım Beyaza döndü daha geleni yok canim yaa. Beklemedeyim. Ağrılar devam. Stres tavan baş agrim da var. Kan testi de verdim acaba vitaminim mi düştü diye. Demir eksikliği dışında herşey süper. Bakalım

selamlar ben takviyelerimin degistirdigini dusunmuyorum dongumu. Doktorunuz nasil bir takip oneriyor peki devamli doktora gidemeyenler icin bence ovulasyon testleri iyi gibi ama tabi en dogrusu doktorla yumurtlamayi vs. takip etmek sanirim
Bana istersen hergün gel yumurtlamana bakarım dedi ama hergün gidemem maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…