HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Merhaba rica etsem beni de eklermisiniz bizde bu audan denemelere başladık SAT 30 mayıs BAT 26 haziran. Her kese bol şans ❤

Geçmiş olsun canım inşallah hem gönlün hem kafanın rahat olduğu bir zaman da tekrar hamile kalırsın
İnşallah canım Çok teşekkür ederim amin vardır bir hayır demek ki sağlıklı değilmiş bu saate kadar pıhtılı kanama geldi ama bayağı azaldı gibi regli gibi geliyor şu anda Ama nedense hiç ağrım yok anlamadım

Ayyy harika canim guzelce degerlendirin bakalim bu haftayiiii insallah cok iyi olsun

Ay insallah canim bugun denedik bakalim yarin catladigini gorunce yarin aksam da deneriz sonra da tekrar deneriz gitmeden artik sonrasi allaha kalmis

Cok gecmis olsun cokk allah saglikli bir sekilde olmasini nasip etsin insallah en kisa zamanda

Aman olmasın ağrın unutamıyorum ben o ağrıyı çok fenaydı

Aman olmasın ağrın unutamıyorum ben o ağrıyı çok fenaydı
Dün gece ağrım vardı uyutmadı şu anda yok çok şükür ilkinde de benim de ağrı çoktu 2 gün sürdü et parçası olarak görmüştüm bugün de parçalar geldi sonra bir daha parça gelmiyor ve ağrı kesildi çok hafif arada böyle gaz ağrısı gibi oluyor

Evet benim de 2 gün sürmüştü yataktan kalkamadım bacağımı bile oynatamıyordum. Söküldü demekki o parçalardan sonra rahatladın canım

Ayy evet evet hamile olan arkadaşlarım yumurtlama sonrası belirtilerini neydi anlatsanıza ecutos
halolita Pamlok ayy inşallah hamileyimdir hemen heveslenmek de istemiyorum hemen bu ayın akışını anlatıyorum;
ben regl sonrası 9.günde şeffat akıntı gördüm o günleri üst üste değerlendirdik ama ovulasyon testinde silik çizgi çıkıyordu hatta yazmıştım grupta sonra 14.günde kopkoyu gördüm o günü değerlendirdik tek sefer ama önünü arkasını değerlendirmedik çünkü sistit oldum. 15.gün silikleşmeyi görmüştüm, sanırım çatlamayı hemen yakaladım.

8-11 haziran yurtdışına konsere gittik, ay dedim pimpiriklenmicem eğlenicem (Yumurtlama sonrası 9.ve12.günler oluyor) bu esnada kabızlık ve gaz problemi yaşıyorum ama tatilde olduğum için düzgün beslenemedim az su içtim klimalara maruz kaldım falan dedim kendi kendime. Göğüslerim 4-5 gündür hassaslaşmaya başlamıştı ama aşırı değil regl öncesi gibi. Akıntı miktarım fazlaydı ama hala da öyle sürekli bir şeyler akıyor gibi his var hiç kesilmedi.

Şimdi reglime 3 gün var ama sabah grip şeklinde uyandım ilaç içmeden bi test yapayım dedim ve böyle çıktı ama kendimi ne regl olacakmış gibi ne hamile gibi hissediyorum. Sanki koku hassasiyetim var gibi belki bu belirtidir.

Bu arada teste dönüp tekrar baktım daha da koyulaşmış. Kuruma çizgisi böyle olabilir mi ya sizce? Yarın ikinci testi yapana kadar çok hamile moduna girmicem

Eklentiler

• IMG_8140.jpeg
    69,6 KB · Görüntüleme: 49
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…