HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Canım vajinal muayeneden dolayı kanama olmuş olabilir mi? Kanama şeklinde mi lekelenme mi bilmiyorum ama devamı gelmediyse belki olabilir diye aklıma geldi.

Kızlar benım bu ayda olmadı galiba antibiyotık kullanmaya başladım bağırsakta parazit varmış mikrop kapmışım iştahsızlık ishal falan olunca doktor antibiyotık yazdı 2 tane yapcak bişey yok artkk insallah bidaki ay rabbimden ümit kesilmez hepimiz icin herşey cok güzel olsun bebişleri çift çizgileri görelim insallah hamile arkadaşlarıda tebrik ederimm sağlıcakla kucagınıza alın ınsallah arkadaşlar

Cok geçmiş olsun umarım gelecek aya mutlu haber alırız sizden de.

Kızlar benim dün peak oldu 14 gün sonra regl olmam gerekiyor ya olmazsam gecikmiş mi oluyor benim kafam karıştı normalde 2 temmuzdu bat. Şimdi 23 üne mi kaymış oluyor.

Güncel tarihlerinizi yazarsanız güncellerım
Sat 10 Haziran bat için ise bı doktorun sitesinden son 3 adet tarihimi girerek hesap yaptım bat 6temmuz çıkıyor. Teşekkür ederim

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-10-22-34-22-358_com.android.chrome.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 18
Hayır adet olmadım düşük kanamamın 16. Günü azar azar kanamam geliyor 2. Doz iğne vuruldum inşallah değerim düşmüştür inşallah çok yıprandım
Kimyasal düşük olmadığı için böyle ağır geçmiş olabilir canım benim ilk kimyasal gebelikte kanamam 4 gün falan sürmüştü senin bir hayli zor olmuş Allah'ım yardımcın olsun bir an önce son bulur inşallah kanama belki de bir kısmı adettir bunun bu arada

Kimyasal gebeliginizde Adet olmadan önce lekelenme olmuş muydu yada aşırı kasik ağrısı falan

Kimyasal gebeliginizde Adet olmadan önce lekelenme olmuş muydu yada aşırı kasik ağrısı falan
Hayır direkt lekelenme ile başladı ama benim ilk kimyasal gebeliğimde gerçi acilde bana sormadan alttan muayene yapmışlardı Çok şiddetli bir şekilde o zaman da sadece bir kere HCG artışı baktırdığım için sadece o günkü değeri biliyordum eve geldikten 4-5 saat sonra kanamam gelmişti Yani ben biraz doktor yüzünden düşük olduğunu düşünüyorum aslında o zaman sadece lekelenmem olmuştu ve yerleşme kanaması nedir bilmediğimden panikle direkt hastaneye gitmiştik beni doğumhaneye kadar çıkarmışlardı saçma sapan işler yapmışlardı Yani sonuç olarak tutunamadı 5 haftalık olmasına 2 gün vardı Kendi düşmüştü kanamam 4 gün falan sürmüştü sonra yakın zamanda da yumurtlama olmuştu pek bir düzenim bozulmamıştı yani o kanama bittikten 18 gün sonra adet olmuştum muhtemelen hemen yumurtlama oldu o zamanda da

Çok güzel açıklama yaptınız teşekkürler

Kızlar biraz saçma gelebilir ama ben bu akşam bizim burada hacemat yapan bir teyze vardı ona gittim bazı insanlarda rahim ters durabiliyormuş sıcak kap yapıp çekti karnımdan ve belimden inşallah iyi gelir hiç duyan ya da deneyen oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…