HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bu arada benden de merhaba bugün bat günüm🤲🏻 iki gündür değişik markalarla yapıyorum😂çoklu test almanın faydaları😂 bugün kan verdim asm de yarın sonuc cıkacak insallah saglıkla ilerler ve gercekten vardır.eğer sonuçlardan memnun kalırsam neler yapmıstım belirtiler neydi hepsini bir mesajla paylasıcam ki insallah birisine vesile olur🤲🏻
Hayırlı olsun canım🧿🧿🧿🧿

KIZLAR HİÇ GELİŞİM DE YOK KALP ATİSİ DA BEKLEMEK İSTERSEN BEKLE YOKSA YARIN GEL KANLARINI ALALIM ÇARŞAMBA KÜRTAJ DİYOR
Kuzum böyle daha çok yipranacaksin.ne olması gerekiyorsa yap ve yoluna dewam et.seni cok iyi anlıyorum inan bana.ama elimizden birşey gelmez.Rabbim böyle uygun görmüş.acini uzuntunu en derinden hissediyorum.Bekledikce dahada kötü olacaksın emin ol.Dualarim seninle🤲🤲🤲

Kuzum böyle daha çok yipranacaksin.ne olması gerekiyorsa yap ve yoluna dewam et.seni cok iyi anlıyorum inan bana.ama elimizden birşey gelmez.Rabbim böyle uygun görmüş.acini uzuntunu en derinden hissediyorum.Bekledikce dahada kötü olacaksın emin ol.Dualarim seninle🤲🤲🤲
Buyur mu acaba bebek 7-8 haftalıl bır bebek degıl dıyor

KIZLAR HİÇ GELİŞİM DE YOK KALP ATİSİ DA BEKLEMEK İSTERSEN BEKLE YOKSA YARIN GEL KANLARINI ALALIM ÇARŞAMBA KÜRTAJ DİYOR
Canım vardır bunda da bir hayır biliyorum zor bi durum ama ilerde daha büyük sorunlar da yaşabilirdin çok çok geçmiş olsun 😞😞😞

Canım belliki zorlasanda saglıksız bir bebek olacaktı biliyorum söylemek kolay yasamak zor ama Rabbimin bildiği vardır muhakkak . Rabbim en kısa zamanda sana saglıklı bir bebek nasip etsin insallah🤲🏻yanısıra hepimize🤲🏻❤️

Kuzum seni asla üzmek istemem sadece kendimden örnek veriyorum haşa Rabbime zormu can vermek tabiki zor değil.bemjm 7+4 de gittimde bebek gorunmedi yolk kesesinin büyüklüğünden dün anlatmıştım sana.kanamayla beraber vajinal muayenede yolk kesesi kanama esnasında gitti bebek öle göründü 6+3 dediler gelişimi durmuş.yani benimkinin gelişim alanı kapanmıştı.simdi seninkinin az çok görüntüsünü benzettim ultrasonda ama yinede tam içerik olarak bilmiyorum.Carsambaya kadar vaktim var nasılsa bekle bakalım.korkum su sana zarar vermesin.

Çarşambaya kadar mucize olur inşallah. Ben kalp atışını bile duyamamistim.kalp.atisi için gittik ama doktor sağlıksız gebelik demişti.esim kamerayı açmış kalp sesini kaydetmek niçin bekliyor adam kala kalmıştı.evet çok zorlu bir süreç ama o sürecin içinde kalarak hiç bitiremiceksin.bitir ve yoluna dewam et derim Çarşamba günü yeni bir gelişme olmazsa.benim.doktorumda demişti 3 veya 4 gün bekleyelim beni gönderdi.ertesi güne kanamam başlamıştı zaten.Hersey Allah tan şimdi düşünüyorum Rabbim onu bana muhtaç etmedi diyorum..

Ne zamandan itibaren silik gördün veya bu ilk testinmiydi.kendime pay cikaricam da🤣🤣🤣🤣
Yumurtlamanın 9. Günü yani bir hafta önce silik çizgi gördüm senin için tekrar yükleyeceğim 😊

Eklentiler

• IMG_2736.jpeg
    IMG_2736.jpeg
    54,8 KB · Görüntüleme: 26
Ya deme öyle herkes farklı öğreniyor biliyorsun, bende hep yorum okurdum, adet gecikmesinden bir hafta sonra öğrenende çok,
Bu ay erken yumurtlama gördüm adetimin 9. Günüydü oda herhalde ondan erken çıktı diye düşünüyorum ☺️
Olabilir canım ben 28 de yumurtlama gördüm 29 gece 11.30 12.gibi çatladı yanlış hatırlamıyorsam.adetime maks.2 gün var ama erken gebelikte kaset testte negatif.

Çarşambaya kadar mucize olur inşallah. Ben kalp atışını bile duyamamistim.kalp.atisi için gittik ama doktor sağlıksız gebelik demişti.esim kamerayı açmış kalp sesini kaydetmek niçin bekliyor adam kala kalmıştı.evet çok zorlu bir süreç ama o sürecin içinde kalarak hiç bitiremiceksin.bitir ve yoluna dewam et derim Çarşamba günü yeni bir gelişme olmazsa.benim.doktorumda demişti 3 veya 4 gün bekleyelim beni gönderdi.ertesi güne kanamam başlamıştı zaten.Hersey Allah tan şimdi düşünüyorum Rabbim onu bana muhtaç etmedi diyorum..
Kürtaj öncesı yenıden baktırmak istesem bakar mı acaba

Olabilir canım ben 28 de yumurtlama gördüm 29 gece 11.30 12.gibi çatladı yanlış hatırlamıyorsam.adetime maks.2 gün var ama erken gebelikte kaset testte negatif.
Ama kişiden kişiye değişiyor o yüzden geçte çıkabilir , gecikmeyi bekle istersen kendini boşuna strese sokma 🙏🏻 ben ovulasyon testim tekrar pik çıkınca şüphelenip yaptım test yoksa o kadar erken yapmazdım bir de elimde çok test vardı :)

X