HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Hiç bilmiyorum kimyasal oldu desem en azından kan testinde 5-10 filan diye bir değer çıkardı herhalde🤷🏼‍♀️ Belki de kimyasal olmuştur hiç bilemiycem. İnşallah senin bebiş vardır ama normalin dışında bir şeyler varsa ihtimal vardır bence🙏🙏
İnşallah vardır canım ya inşallah Allah isteyen herkese tattırsın o duyguyu 🤲🌻

Hayır çocuk için denemedim. Ama çocuk için aylarca uğraşan bir arkadaşım vardı yeni evliydi ama çocuğu olmuyirdu. Doktora gitmiş bir sorun yok. Hayiti önerdim hemen o ay hamile kaldı. Tabii vesile oldu ama çok dua etmişti. Çok bilgi sahibi olmasam da hayitin kadınlara çok faydalı olduğunu biliyorum. Kendim için de adet öncesi ağri ve ilk günün o yoğun etkileri vs için icmistim çok güzel bişey. Şekersiz ve yanina kuru üzümle yiyorum daha hafif oluyor.
Peki teşekkürler. 🙏

Evet canım gerek yok zaten bunu Doktorlar da söylüyor ama ısı ölçme yöntemi çok dikkate isteyen bir şey o yüzden ovulasyon testleri daha kolay benim yöntem demeyelim lütfen 🌹 ama kaç yüz kişinin uyguladığı yöntemi n olduğu topikteydim kızım doğmadan önce orada biraz şahit oldum böyle şeylere burada da kesin konuşmadığımı belirtmek isterim ki ben de nasıl ki ovulasyon testleri hakkında yorum yapıyoruz ısıya göre yorum yapıyorum
Deneyeceğim ama bu dediğinizi. Bakalım nasıl olacak. Teşekkür ederim. Benim bir sorunum yoktu normalde ama sanırım bu sene ovülasyon testlerine falan ihtiyaç duyacağım.

Merhabalar benim bat 9 hazirandı. En son ctesi yani 7 sinde erken gebelik testi yaptım baya negatifti.adetim 1 gün gecikti olsaydı erken gebelikte cıkardı dmi ne diyorsunuz. Her an adet olacakmısım gibi kasıklarım agrıyor 😮‍💨

Merhabalar benim bat 9 hazirandı. En son ctesi yani 7 sinde erken gebelik testi yaptım baya negatifti.adetim 1 gün gecikti olsaydı erken gebelikte cıkardı dmi ne diyorsunuz. Her an adet olacakmısım gibi kasıklarım agrıyor 😮‍💨
Yumurtlama gününüz ne zamandı

@Pamlok Bahar esinti Bahar esinti sizler nasılsınız benzer zamanlarda ovulasyon yaşayan baya kişiyiz 😊 bi belirti aramak için erken mi, kendimden çok ümitli değilim inşallah sizler için duacıyım 😊 belirti aramicam diyorum sonra kendimi dinlerken buluyorum 🥹
İki gündür kasık ağrısı var sadece 🙂 o kadar daha erken bence ihcallah olur 🤲

Kızlar sonunda adetim bir gün gecikti ve testim iyice belirginleşti 🥹

Eklentiler

• IMG_2812.jpeg
    IMG_2812.jpeg
    75,8 KB · Görüntüleme: 38
X