HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ölüm gibi bişey ama kimse olmuyor
Ewet canım şuan böyle düşünüyorsun sonra unutmiyorsun ama hafifliyor.ya bu şekilde ne bilim işte ağzıma almak istemiyorum problemlerle dünyaya gelseydi.hergun bakıp bakıp olucektik.iyisini düşün iyi olsun kuzum.inan bana hafiflicek yeni planlar yapicaksin yeni heyecanlar yasicaksin.Rabbim kulundan vazgeçmez.duamizi edicez niyetimizi soylicez.Rabbimin takdiri artık geriye kalan.

Kızlar benim 6sı pikti ertesi gün silikleşti, bugün beyaz akıntım var böyle bişey yaşayan var mı?
Canım benimde 7 siydi. Dün çok bel ağrım oldu bugün pek ağrım yok ama sanki gögüslerim biraz büyüyor gibi geldi. Normalde küçük oldukları için en ufak farklılığı hissediyorum. Akıntım hiç yok ama benim ama ara ara bacak ağrısı yaşıyor gibiyim

Canım benimde 7si pikti bende bugün öyleyim, belimin sol tarafı ağrıyor, göğüs hassasiyeti var, sabahta aşırı kasık ağrım vardı
Canım benimde 7 siydi. Dün çok bel ağrım oldu bugün pek ağrım yok ama sanki gögüslerim biraz büyüyor gibi geldi. Normalde küçük oldukları için en ufak farklılığı hissediyorum. Akıntım hiç yok ama benim ama ara ara bacak ağrısı yaşıyor gibiyim
kizlar sizden o kadar umutluyum ki bu ay o ay gibi geliyooo <3 insallah oyle olsun

ben hala pik goremedim testte bir tek femometer kaldi 12si pik gosteren, dua edin ben de goruyim bu hafta en azindan Turkiyeye gitmeden denemis olurum tekrar, gun asiri iliskiyle yakalarim ya da insallah bu ay :KK43:

Ya Beklemek istersen bekle ama dedi Bayram arasında boşa bekleyeceksin dedi vücudunu toparlanır En azından dedi
Benim ilk hamileliğim geç döllenmeydi adet tarihimi 10 gün ileri atmıştı doktorum. Bebek 7 haftalıkken aslımda 5.5 haftalıktı. Ama senin geç döllenme olamazmıymış doktorlar onu hesap etmiştir tabi genede yazayım dedim

kizlar sizden o kadar umutluyum ki bu ay o ay gibi geliyooo <3 insallah oyle olsun

ben hala pik goremedim testte bir tek femometer kaldi 12si pik gosteren, dua edin ben de goruyim bu hafta en azindan Turkiyeye gitmeden denemis olurum tekrar, gun asiri iliskiyle yakalarim ya da insallah bu ay :KK43:
Neden bilmiyorum ama bende çok umutluyum kendimden yaa 😻😻
Bence senin 11-12 gibi pik olacak kuzu şuanda değerlendir öncesini boş bırakma 🤩

Ya Beklemek istersen bekle ama dedi Bayram arasında boşa bekleyeceksin dedi vücudunu toparlanır En azından dedi
Canım bildiğim bir konu olmadığı için hiç yorum yapıp şöyle yap böyle yap diyemiyorum , burada tecrübeli arkadaşlar var onlar güzel yorumlarda bulunuyorlar. Senin için yalnızca dua edebilirim, hakkında hayırlısı olsun sağlıkla kucağına alacağın bir evlat nasip etsin Allah 🙏🏻🥹

Ay ben hiç umutlu değilim niyeyse ya, gün aşırı şekilde ilerledim aslında ama bilemiyorum çarşamba randevum var olumsuz bişeyler duyacakmışım gibi geliyor 🤦🏻‍♀️

Hayııırrr çok güzel düşünelim güzel şeyler yaşayalımm😻 hem bu ay olmazsa bir sonraki ay olur inşallah ama bu ay olacak 🙏🏻🤩
Ay canımın içi inşallah, ama diğer aylar zor gibi 🤦🏻‍♀️ İzmir'e ailemin yanına gidicem falan tam yumurtlama zamanına denk geliyor diğer aylara kaldık anlayacağın

Ay ben hiç umutlu değilim niyeyse ya, gün aşırı şekilde ilerledim aslında ama bilemiyorum çarşamba randevum var olumsuz bişeyler duyacakmışım gibi geliyor 🤦🏻‍♀️
yok yok ben umutluyum guzel olucak insallah hem yumurtlama yakalandi hem de gun asiri devam ediyor iyi dusunelim iyi olsun canim guzel haberlerini bekliyoruz carsamba gunuuu
Neden bilmiyorum ama bende çok umutluyum kendimden yaa 😻😻
Bence senin 11-12 gibi pik olacak kuzu şuanda değerlendir öncesini boş bırakma 🤩
oyle yapiyorum canim valla bakalim insallah olur ya hep ayni cizgiyi goruyorum canim sikildi ilk ay yaptigimda hemen pik gorunce cok kolaymis diye dusunmustum :KK43: insallah gorucem guzelce evet degerlendiriyorumm

Kızlar benim 6sı pikti ertesi gün silikleşti, bugün beyaz akıntım var böyle bişey yaşayan var mı?
Ben 7 si ultrasonda yumurtalar göründü çatlatma iğnesi vuruldu 8 çatladı doktorumun demesine göre ve şuan akıntım var ve alt karın bolgemde dün falan sancışar oluyordu ama bugün bi ağırlık var cözemediğim ilk kez böyle birşey yasıyorum ben zaten normalde yumurta gelişmediğii için acaba yumurtlama dan sonra normal bişey mı bu 🤷🏼‍♀️

yok yok ben umutluyum guzel olucak insallah hem yumurtlama yakalandi hem de gun asiri devam ediyor iyi dusunelim iyi olsun canim guzel haberlerini bekliyoruz carsamba gunuuu

oyle yapiyorum canim valla bakalim insallah olur ya hep ayni cizgiyi goruyorum canim sikildi ilk ay yaptigimda hemen pik gorunce cok kolaymis diye dusunmustum :KK43: insallah gorucem guzelce evet degerlendiriyorumm
Ay Çarşamba çok erken bence, klasik bir kontrol ama en azından yumurtayı falan görebilir yani

X