HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bu arada benden de merhaba bugün bat günüm iki gündür değişik markalarla yapıyorumçoklu test almanın faydaları bugün kan verdim asm de yarın sonuc cıkacak insallah saglıkla ilerler ve gercekten vardır.eğer sonuçlardan memnun kalırsam neler yapmıstım belirtiler neydi hepsini bir mesajla paylasıcam ki insallah birisine vesile olur

Eklentiler

• IMG_6545.jpeg
    133,1 KB · Görüntüleme: 48
Sağol canım, yurtdışında olduğum için ilk 8. Hafta kontrole gideceğim umarım sağlıklı bir gebeliktir
Benimde hep hayalimdi kese kalp falan hepsini bi kontrolde gideyim diye eğer varsa kontrol bayramdan sonraya kalacak bi kaç gün daha beklerim diyorum bende

Kızlar merhaba bir şey soracağım, biz bu ay denedik eşimle, ama böyle adetim 2 gün gecikti ve özür dilerim ama önce parça geldi sonra adetim söküldü, hatta yeniden düşük yapıyorum sandım, öyle başladı. Annem de “rahim kendini hazırlıyor” dedi, böyle bir şey var mı, yaşayan var mı ? Şimdiden teşekkürler

Benimde hep hayalimdi kese kalp falan hepsini bi kontrolde gideyim diye eğer varsa kontrol bayramdan sonraya kalacak bi kaç gün daha beklerim diyorum bende
İnşallah hayırlısıyla güzel haberler alırsınızbir sıkıntı hissetmediğiniz sürece biraz geç gitmek daha iyi sanırım çünkü mesela bazen 5. Hafta kese görünmeyebiliyor ve sonraki haftalar gördüğünüzde boşuna stres yaşamış oluyorsunuz

Evet bende öyle düşünüyorum önceki gebeliğimi ben cok düşük değerle 30 la öğrenmiştim kese görünecek kalp duyulacak diye diye o hamilelik uzadı da uzadı

Çok üzgünüm canım az çok okumaya çalıştım mesajları inşallah kürtaja gerek kalmaz güzel haberler alırsın doktordan.

Kizlar bişey danışmak istiyorum size. İlk önce soyleyim belirti aramıyorum. İki hamileliğimde böyle şey yaşamadım. Bu ay sadece lh testi ile yumurtlama çatlama günlerimi degerlendirdim 2 gün once çatlama oldu. Dün sağ bacağımda uyuşukluk vardı. Bir az önce karnıma çok kötü sancı girdi 10 dak sürdü ve sol bacağım hala çok ağrıyor. Lh testim 0 sırf deneyimlemek için yapmıştım 3 saat önce. Bu da ne kadar normal bilmiyorum. Adete daha 10 gün var. O sebepten hamileliğe yormuyorum ama sebep ne ola bilir. Sağ tarafta yumurtam büyümüyor sağ tarafta ağrı olsa usutmusum derdim.

Resmen ben buradayım diyor maşallah Sağlıkla ilerlesin sağlıkla doğsun inşallah Darısı başımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…