HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

selamlar okudum cok uzuldum insallah hayirli haberler alirsiniz bugun eger degilse de emin olun vucut ona gore hazirlicaktir kendini bize de haber verin :KK43:

yurtdisinda ben de hapla dusuk yaptirildim once 1 hap oral aldim 12 saat sonra da alttan 4 hap koydum, 2-3 saate dusuk yaptim :KK43: boylesi daha saglikli diyolar burada ama Turkiyede yaygin mi bilmiyorum
Bilmiyorum ki ne olacak sastım kaldım
Umarım kürtaja gerek kalmaz güzel bi haber alırsınız🙏🏼

Kürtajı ben de devlette oldum. Uyuttular hiçbişey hissetmedim. Sonrasında da hiçbi şekilde ağrım sızım olmadı. Korkulacak bişey yok.
Uyutuyorlar sa çok iyi uyutmuyor sa korkuyorum özel de11 bın dedı kürtaja umarım
İnşallah çoook güzel haberlerle gelirsin canım. Dualarım seninle
Amin amin amin
hafta içi olduğu zaman devlet uyutuyor ama haftasonuna denk gelirse lokalle yapıyor. mart ayında kürtaj oldum lokal olmasına rağmen herşeyi hissettim.
Umarım uyutulurum doktor um büyüme yoksa bayram sonrasını bekleme dedı bosa

Bilmiyorum ki ne olacak sastım kaldım

Uyutuyorlar sa çok iyi uyutmuyor sa korkuyorum özel de11 bın dedı kürtaja umarım

Amin amin amin

Umarım uyutulurum doktor um büyüme yoksa bayram sonrasını bekleme dedı bosa
gerek kalmaz inşallah sağlıkla gebeliğin devam eder. Ümraniye eğitim araştırma hastanesinde kürtaj oldum hemşireler ve doktorlar çok ilgiliydi hep destek ve yardımcı oldular. eğer gerekirse (umarım ki gerekmez) cuma gününe falan kalma

Benim belimin sol tarafındaki ağrı yeniledi, kasıklarım ağrıyor, göğüsümdeki hassasiyet fazlalaştı, biraz akıntım var yumurtlama zamanında olduğu gibi, ay acaba regli mi olacağım daha 12 gün var bazen çok strese girince erkenden regli olabiliyorum veya 1 ay da iki defa olmuşluğum bile var. Aşırı streslendim bu ay, saat 2 de ovulasyon testi yapacağım bakalım. Birde tartıda bu sabah 1300 gram fazla çıktım inanılır gibi değil yani dkdllsös
Yenı yumurtlamış gibisin bu belirtiler tam yumurtlama belirtisi değil mi 🤔🙈

Kızlar Benim bugun ortalama 8 gun kaldı adete kaç gündür kasık bel agrısı derken bugune ramdevu almıstım ama sabah biraz kanama gördüm doktora gidiyprum suan hiç birsey anlmadım acaba erkenmi geliyor bu kadar erken olurmu ki

Kızlar Benim bugun ortalama 8 gun kaldı adete kaç gündür kasık bel agrısı derken bugune ramdevu almıstım ama sabah biraz kanama gördüm doktora gidiyprum suan hiç birsey anlmadım acaba erkenmi geliyor bu kadar erken olurmu ki
Yerleşme kanaması mı acaba 😍

Kızlar reglim başladı demiştim ya iki gün önce iki gün sürdü kanama ve çok yoğun değildi ilk gün çok ağrım oldu bu yüzden söksün diye soğan suyu içtim. Hata mı ettim acaba ya

Günaydın🌸 Bende hiiiiç bişey yok şuan😃 ilk hamileliğimde de göğüs hassasiyeti falan olmamıştı sonlara doğru bel ağrısı olmuştu sadece bat gelmeden anlamam gibi. Hiç belli olmaz tek ilişkiyle de hamile kalan çok kişi var umutsuz olma🫶🏻
Ah sizin de mi çocuğunuz var kaç yaşında Allah bağışlasın, ben de ilk gebeliğimi 2018 yılında yaşadım çok hatırlamıyorum neler olup bitti 😄

Bu kadar erken gelir mi bilmiyorum ama yerleşme kanaması da olabilir, inşallah gönlünüzce olsun 😊

X