haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Bugün çok güzel haberler aldım Ey Allahım darısı sıradakilere bizlere hepimize birden. Bakın kızlar haftaya berat kandili var Allah rızası için dua edin.Dua ediyosunuzdur biliyorum ama gönül işte coştu bugün.. inanırmısın destina senide okuyunca yüreğim nasıl çarptı ard arda güzel haberler alınca. Hepiniz iyi bakın bebişlere dua edin,size sımsıkı tutunsunlar bebekler sağlıkla bereketle imanla doğup büyüsünler..

Kizlar birsey soracagim size. Crinone jel abdesti bozar mi? Gunde 2 defa kullaniyorum icim hic rahat etmiyo. Ne diyosunuz?

slm bende kullanıyorum jeli diyanete sordum fetva hattına zorunluluk olduğu için abdesti bozmaz yani gusul abdesti almanıza gerek yok dedi namazlarınızı rahatlıkla kılabilirsiniz dediler

:124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:

DESTina tebrikkk ederim .....................

esraberat sende hamileymişsin tebrik ederim canım allahım kucağımıza almayıda nasip etsin

eveeettt:))) tebrikler canım daha diyemiyorum ben kendime öyle:)) ama çok güzel şimdiden:))) Rabbim utandırmasın sevincimizi kat kat artırsın canım senle aynı günde mi teransfer olmuştuk biz?? değerin kaç??

Ferjininde hangi doktor acaba doktorum bana seval hanım diye bir doktor önermişti orda

evet cnm seval taşdemir...aslına bakarsan üç aydır tedavide sayılırım ..lenfosit aşılarını denemek istedik bu sefer çok umutsuz iki arkadaş doğuma gün sayıyorlar şuan benzerdi hikayelerimiz...darısı bize inşallah, çözümümüz hangi tedavide ise hangi doktorda ise rabbim biran evvel karşımıza çıkarır inş.

canım senide tebrik ederim sende mi hamilesin
sizin sorun ne kaçıncı tedavin ne için lenfosit aşısı yaptırıcaksınız :26::26:

bitanem ben çok memnunum başka yerlerde de çok yazdım kendisini işine adamış bi doktor çok severek yapıyo işini..defalarca telefon açtım hep cevap verdi. bu kez bizim ısrarlarımızla co cultur yaptı..kendisi çok faydasına inanmıyo.ben faydasına inandım çünkü ilk kez donduracak embriyo çıktı bizim..Farklı olarak bu kez iki kez akupunktura gittim.bi yumurta toplanmadan önce bi de transferin ilk günü ankara akupunktur derneğine gittim rahmin kanlanması için faydası olmuş olabilir..bi de çok daha fazla dua..41 fetih..yasin,meryem sureleri.. bu 4. ydü ve hiç tutmamıştı bu ilk oldu.Diğerleri de iyi kaliteydi ama olmadı.kader inşallah çilemiz dolmuştur..

burdayım geldim canım müjdeli haberle hemde HAMİLEYİMMMMMMMMM

dansözümü istiyom ama pastadan çıksın taammı

hayırlı uğurlu olsun canım, RABBİM sağlık sıhhatle gelişmesini nasip etsin darısı bizim başımız hamileler döküldü hadi kızlar yolumuzu açtınız sağolun

kızlar bir günde iki mutlu haberr çok sevindim destina esraberat sizin için geliyor bu halaylar

demek ki neymiş bütün transferlerde sonuç 8 günden itibaren belli oluyormuşş 12.günü kimse beklemezz artıkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…