haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Coşkun sevincin hiç bitmesin vallahi burdan güzel haberler alınca yüzüm gülüyor niye gülüyosun diyolar bide gülerim tabii yiğen geliyorrr :))

canım çok sevindim üçlendi hamişlerimiz sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yüce rabbim darısı bizlere inş

Coşkun sevincin hiç bitmesin vallahi burdan güzel haberler alınca yüzüm gülüyor niye gülüyosun diyolar bide gülerim tabii yiğen geliyorrr :))

çok sağol canım ne güzel söylüyosun teyze oluyosunuz inşallah ANNE plmayı nasip etsim yarabbim hepimize bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah..her kadının çocukluğundan beri en büyük hayali anne olmak..biz daha farklıyız ama Rabbimin seçtiği özel kullarız o bizi daha çok sevindirmek istedi..ilk evlendiğimizde bebeğimiz olsa bu kadar mutlu ve şükürlü olabilirmiydik?? Onun her şerrinde bi hayır vardır..Bütün duam bu güzelliğin devamı ve sizlerin mutluluğu için yemin ederim her duamda önce siz varsınız..Beni şu 18 gün içinde en iyi siz anladınız bizi de bizden başka kimse anlayamaz zaten..ancak yaşayan bilir bu stresleri..kolayca anne olanlar ne yaşadiki..bizim gibi adet günü bekledi mi,yumurtalarının gelişimini gözledi mi,ebriyo oluştu oluşmadı stresi yaşadı mı,transfer günü saydımı,belirti aramaktan perişan oldu mu?? bu iş başka işte biz daha emekciyiz,maddi manevi hiç bi emeğimiz boşa çıkmasın inşallah..

Canim hayirli olsun bebisin Allah tamamina erdirsin...

Bu arada opu oldum 16 zannederken 22 yumurta cikti.Cok agrim var kizlar...Rabbim insallah bu sefer yuzumu guldurur..

Canim hayirli olsun bebisin Allah tamamina erdirsin...

Bu arada opu oldum 16 zannederken 22 yumurta cikti.Cok agrim var kizlar...Rabbim insallah bu sefer yuzumu guldurur..

çok sağolun çok teşekkür ederim darısı sizlere olsun inşallah katlansın değerim de sevincimiz tam olsun..doktor ikiz olabilir dedi hayırlısı bakalım..

sizin yumurtalar coşmuş maşallah..hepsi de döllensin sağlıklı embriyolarınız olsun inşallah..donduacak kadar var baya maşallah..

dünden itibaren bi gonal f 225 mg bi de orgalutran kullanıyorum acaba doğru mu yanlış mı yok hemşirenin dediğini doğru mu uyguladım diye sürekli düşünüyorum ruh sağlığım bozuldu sanırım

burdayım geldim canım müjdeli haberle hemde HAMİLEYİMMMMMMMMM

dansözümü istiyom ama pastadan çıksın taammı

Allahım ne güzel haberler aldık bugün TEBRİKLER Allah kucağına aşmayı da nasip etsin Bu başlık çok uğurlu kızlar listedeki herkes tek tek hamile kalıyor

burdayım geldim canım müjdeli haberle hemde HAMİLEYİMMMMMMMMM

dansözümü istiyom ama pastadan çıksın taammı

aaaaaaaa..... ne güzel haber, hayırlı uğurlu olsun canım, RABBİM sağlık sıhhatle gelişmesini nasip etsin, çok çok çok tebrik ederim.... darısı başımıza inşşşş....

esraberat sende hamileymişsin tebrik ederim canım allahım kucağımıza almayıda nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…