haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

test yaptım diyodun, doktoru arayıp adet söktürücümü kullansan ayyy inşallah 9 ay adet olmazsın melekim aminnnnnnn

test tek çizgi çıktı dün sabah keşke 9 ay olmasam tedaviye gerek olmasa hiç....benim hiç geçmezdi yok adet söktürücü kullanmam çünkü iki seçenek var ya adet olucam yada 9 ay olmucam ben 9 ay olmamayı tercih ederim

Son düzenleme:

bende senden yana ikinci şıkkı tercih ederim canımcım

inşallah canım,bana da umut oldun inan,ben murat bey i genart ta gördüm,işlemleri orda mı yapıyor??muayenehanesi nerde?uzun protokol mü uyguladı?bir de çok sordum ama esracım maliyet ne kadar tuttu?senin de 4.denemen olunca birkaç gün önce dikkatimi çekmişti,bugün de güzel haberini okuyunca hem yürekten tebrik etmek istedim hem de murat beyi sorayım demiştim

bu arada topikteki diğer hamile arkadaşları da tebrik ederim,rabbim inşallah bizlere de nasip eder...

o bebiş o göbişee geldi kızcemm...bir de burdannn tebrik ediyorum....hayırlısını diliyorum senin için RABBİMDEN.....

burdayım geldim canım müjdeli haberle hemde HAMİLEYİMMMMMMMMM

dansözümü istiyom ama pastadan çıksın taammı

Aaaaaaaaaa bir günde iki hamile haberiiii cookk sevindim yaaa canlar hayirli olsun Allah tamamina erdirsin kalp atışlarini duydugumuz günleri.de nasip etsin

cnm umudun gerçek olsun inş bebişin sana gelsin inş. benim eşimede sperm azlığı denildi.nasıl olacak bizde ilk kez deniycez inş ilk ve son olur.. dr sadece adet ol gel dedi..

Tebrik ederim cok sevindim mesajlarinizi okurken kendi sonucumu hatirladim Rabbim hayirlisi ile kucaginiza almayida nasip etsin esraberat degerin ikiz gibi duruyor benim 8. gun degerim 32 cikmisti tek gebelikti

burdayım geldim canım müjdeli haberle hemde HAMİLEYİMMMMMMMMM

dansözümü istiyom ama pastadan çıksın taammı

kızlarrrrrrr maşallah suphanallahhhhhhh çoookk sevindimmmmmm hayırlıııı olsuuuunnn Allah tamamına erdirsinnn..

bir gunde 2 müjdeli habeeerrrr Rabbim bu topikte kim varsa işleri rast gitsin insallahhh...gobüşler dolsun...doğuma gün sayılsınnnn

merhaba canım bende bunun benzerini yaptırıcam pgt ile olanını.. bence fiyat gayet iyi.. ben devlette yaptırıcam ve dondurulmuslara senelik ücret 750tl alcaklar..embryo basınada 600 dolardan başlıyor dediler..

hayırlı olsun..işlerimiz rast gittin insallah... bizim işimiz normal tüp bebekten daha zor... döllenmniş embryo 2 kez lab ortamına alınıp ıncelencek ve eğer sağlıklı embryo bulunursa bizlere transfer edilcek.. hayırlısı olsun Rabbim büyük...

filoloğum sizde yaptıracağınız merkese başvurun ve en sapğlıklı kararları ordan alabilirisniz.. biz doğru ynalıs eksık soylerız.. bebiş işini tehlikeye atma derim

benim tedavim olacağoı zaman annemler gelecek ve ben soylemeyecegım bir yalan uydurdum bilee.kan hapı dicem
kansızım ve kan pıhtılaşmam var doktor verdi dicem şimdi değilde belki bi 5.-6.ayda felan söylerim Allah kımset edipte hamiş kalabilirsem

Son düzenleyen: Moderatör:
yeni anneleri tebrik ediyorum ben de. Bu süreyi beklemek çok zor. Benim de 8.günüm bekliyorum. perşembe günü yaptırmayı düşünüyorum ben de cumartesi ama bu kadar iyi haberi alınca acayip gaza geldim. yarın da sabredip perşembe yaptırıcam bakalım. dua edin inşallah. Rabbim bekleyen herkese nasip etsin inşallah

esraberat çok mu sancın vardı. Benim de ara ara yoğun ağrılarım oluyor bacaklarım zonkluyor kasıklarım ağrıyor. Ha geldi gelecek diyorum ikide bir kontrol ediyorum. :18: şu perşembe bi geleydi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…