haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Bir de tutmama ihtimali var.İnsanların acıyan gözlerle bakması daha kötü.Tutmayınca daha kötü oluyor.Bu sefer tüp bebekle bile çocuğu olmuyor diyebilirler.Biz ailelerimize söyledik.Gerçi yaklaşımları çok iyiydi.Ama keşke söylemeseydik.İnsan kendini kötü hissediyor.
aynen öyle cnm ben hiç tutmama ihtimalini düşünmek bile istemiyorum :KK43:

kızlar nolur yardım edin dün idrar testi yaptım ikinci çizgi açık pembe çıktı bugün yaptım negatif çıktı çok korkuyorum :KK50::KK50::KK50:
cnmm gözün aydınn mevlam kucagınada almayı nasip etsin bak boşuna korkmuşunnn :):KK64::nazar::nazar:

:KK52::KK52::KK52:ne kadar şükretsem az heyecandan ölüyorum,inanamıyorum,yazamıyorum,parmaklarım dolanıyo,sevinçten ağlıyorum bu kez,,Rabbim sen ne büyüksün...................Ben öylesine adet sancısı çekerken ve bir damla umudum kalmamışken beni nasıl sevindirdin..Nasıl dua etmeliyim,nasıl şükretmeliyim bilmiyorum...
8.Sonucum 126,6....MAŞALLAH...Allahım sağ sağlim kavuştur sevincimizi yarım bırakma.........
maşallah süpersiniz annesi inş ikiside sende inş..süpper:nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: :KK64:

Arkadaşlar inanamıyorum sürekli elimde sonuç bakıp duruyorum..bi yanlışlık olabilir mi...iğnemi bile vurunmamıştım boşa işkence çekiyorum diye..hemen gittim vurundum ilk defa hiç acımadı ya da ben bende değilim hiç bi şey hissetmiyorum...:KK52::KK52::KK52:
cnm sın yaa mevlam hep bu heyecanla meleklerini kucagınada almayı nasip etsin. ben de çok korkarım iğneden vee herhalde bilsem hepsini aynı anda vurmalarını bile hissetmezdim:)

Canlar selamlar.. Bugün son testimi verdim 488 çıktı yani sonuçlar
7. Gün 55,96
9. Gün 209,4
11. Gün 488
Iyimidir sizce ilk seferde 3,5 a falan katlanmış.bu sefer 2,5 a falan ondan soruyorum normalmidirrrr
sakin btnm ya herşey çok normal sakin panik yapıp kuzucukları bunaltma güzel annesi

çok sağol canım ne güzel söylüyosun teyze oluyosunuz inşallah ANNE plmayı nasip etsim yarabbim hepimize bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah..her kadının çocukluğundan beri en büyük hayali anne olmak..biz daha farklıyız ama Rabbimin seçtiği özel kullarız o bizi daha çok sevindirmek istedi..ilk evlendiğimizde bebeğimiz olsa bu kadar mutlu ve şükürlü olabilirmiydik?? Onun her şerrinde bi hayır vardır..Bütün duam bu güzelliğin devamı ve sizlerin mutluluğu için yemin ederim her duamda önce siz varsınız..Beni şu 18 gün içinde en iyi siz anladınız bizi de bizden başka kimse anlayamaz zaten..ancak yaşayan bilir bu stresleri..kolayca anne olanlar ne yaşadiki..bizim gibi adet günü bekledi mi,yumurtalarının gelişimini gözledi mi,ebriyo oluştu oluşmadı stresi yaşadı mı,transfer günü saydımı,belirti aramaktan perişan oldu mu?? bu iş başka işte biz daha emekciyiz,maddi manevi hiç bi emeğimiz boşa çıkmasın inşallah..En Büyük KK
amin btnm.. bende hep dua ediorum mevlam hem sizlerin hemde benim kucağımı saglıkı evlatlar la doldursun inş.. burdaki herkes müthiş hep dinliyor tek kelamda olsa cvp yazıoo... teşekkürler herkese..

Canim hayirli olsun bebisin Allah tamamina erdirsin...

Bu arada opu oldum 16 zannederken 22 yumurta cikti.Cok agrim var kizlar...Rabbim insallah bu sefer yuzumu guldurur..
çok şükür cnm maşallah iyi yumoş çıkmış.. agrı kesicini iç dinlen...ve güzel şeyler düşün cnm

burdayım geldim canım müjdeli haberle hemde HAMİLEYİMMMMMMMMM :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

dansözümü istiyom ama pastadan çıksın taammı
:KK64: :KK19: :nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK52::KK52::KK52: bugün iki güzel haber verdiniz çokk mutlu ettiniz bizleri canlarım ya

Bugün merkezden aradılar tedavi ücretine ek olarak dr embriyoskopi önermiş +450 daha ödeyeceksiniz diye
dondurma gerekirse +450 daha

Yeni kullanılmaya başlanan embriyoskopi sisteminde ise embriyolar inkübatörde kaldıkları tüm bu süre içinde izlenmekte. Yapılan çalışmalar embriyoların inkübasyon süresince daha önceden bilinmeyen bazı özelliklerinin hamilelik için belirleyici olabildiğini gösteriyor. Örnek verecek olursak düzensiz bölünen veya hızlı bölünen embriyoların tutunma şansının daha az olduğu, bu sistem sayesinde tespit edilebiliyor.

SANIRIM KASTETİKLERİ BUYDU TELEFONDA EŞİME SÖYLEDİLER
KONYA EUROFERTİL

Devamını Oku: Embriyoskop Nedir? - tupbebek.com

aynen öyle cnm ben hiç tutmama ihtimalini düşünmek bile istemiyorum :KK43:

cnmm gözün aydınn mevlam kucagınada almayı nasip etsin bak boşuna korkmuşunnn :):KK64::nazar::nazar:

cnm sın yaa mevlam hep bu heyecanla meleklerini kucagınada almayı nasip etsin. ben de çok korkarım iğneden vee herhalde bilsem hepsini aynı anda vurmalarını bile hissetmezdim:)

sakin btnm ya herşey çok normal sakin panik yapıp kuzucukları bunaltma güzel annesi

amin btnm.. bende hep dua ediorum mevlam hem sizlerin hemde benim kucağımı saglıkı evlatlar la doldursun inş.. burdaki herkes müthiş hep dinliyor tek kelamda olsa cvp yazıoo... teşekkürler herkese..

çok şükür cnm maşallah iyi yumoş çıkmış.. agrı kesicini iç dinlen...ve güzel şeyler düşün cnm

:KK64: :KK19: :nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK52::KK52::KK52: bugün iki güzel haber verdiniz çokk mutlu ettiniz bizleri canlarım ya

canım çok saol yaa gerçekten boşunaymış korkum
inşallah sizlerinde güzel haberlerini alırız aminnnnnnnn

kızlar bir günde iki mutlu haberr çok sevindim destina esraberat sizin için geliyor bu halaylar
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

demek ki neymiş bütün transferlerde sonuç 8 günden itibaren belli oluyormuşş 12.günü kimse beklemezz artıkk:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::

saol canım hemşiremizi aradık normal test günümüzde tekrar yaptırmamızı söyledi inşallah değerim yükselir

umarım en kısa zamanda sizler içinde ben halay çekerim canımcım

canım senide tebrik ederim:KK48::KK48::KK48: sende mi hamilesin:KK9::KK9::KK9:

sizin sorun ne kaçıncı tedavin ne için lenfosit aşısı yaptırıcaksınız :26::26:

melekcim azospermi sıkıntımız..ancak tesa ile bulabilioruz sperm,ilkinde 9 haftalık düşük...ikincisinde kimyassal gebelik pozitifi gördük ancak kese oluşamadı...pozitifi görmek çok güzel ancak bebişlerimiz gelişmiyor,riske atmak istemedik olası bir bağışıklık sistemi rahatsızlıklarında lenfosit aşısı öneriliyor cnm .eşden kan alınıp lenfositleri ayrılıp kadına veriliyor ki vücut bebeği yabancılayıp atmasın diye...bi umut işte:KK1::KK1::KK1::KK1:

Mrb kizlarr bugun guzel hberler aldimm sizlerden hayirli ugurlu.olsun cokk
sewindim kiZlarrr ne gizell sizin sinaviniz bitti simdi saglikla elinize alin insallahh bebislerinizi
esraberet mrb larrrrr. bugun murat beyi ile gorustum cumkurambarda ki yerine gittimm..ama suan bana cok maliyetli geldi baskent ile devam edicem ve artik son olurr bu durumummm

inş emeklerinizin karşılığını alırsınız canım

çok zor gerçekten bizmde embriyo oluşuyo ama asla pozitif sonuç alamıyoruz:KK5:
melekcim azospermi sıkıntımız..ancak tesa ile bulabilioruz sperm,ilkinde 9 haftalık düşük...ikincisinde kimyassal gebelik pozitifi gördük ancak kese oluşamadı...pozitifi görmek çok güzel ancak bebişlerimiz gelişmiyor,riske atmak istemedik olası bir bağışıklık sistemi rahatsızlıklarında lenfosit aşısı öneriliyor cnm .eşden kan alınıp lenfositleri ayrılıp kadına veriliyor ki vücut bebeği yabancılayıp atmasın diye...bi umut işte:KK1::KK1::KK1::KK1:

X