haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

:KK52::KK52::KK52:ne kadar şükretsem az heyecandan ölüyorum,inanamıyorum,yazamıyorum,parmaklarım dolanıyo,sevinçten ağlıyorum bu kez,,Rabbim sen ne büyüksün...................Ben öylesine adet sancısı çekerken ve bir damla umudum kalmamışken beni nasıl sevindirdin..Nasıl dua etmeliyim,nasıl şükretmeliyim bilmiyorum...
8.Sonucum 126,6....MAŞALLAH...Allahım sağ sağlim kavuştur sevincimizi yarım bırakma.........

Arkadaşlar inanamıyorum sürekli elimde sonuç bakıp duruyorum..bi yanlışlık olabilir mi...iğnemi bile vurunmamıştım boşa işkence çekiyorum diye..hemen gittim vurundum ilk defa hiç acımadı ya da ben bende değilim hiç bi şey hissetmiyorum...:KK52::KK52::KK52:

canımm hayırlı olsun bak adet sancısı sende belirtiymiş demekki, çok sevindim ALLAH tamamına erdirsin inşşş.... RABBİM herkesin yüzünü böyle güldürsün inşşş....

çok sağol canım Allah razı olsun (bebeğin) kelimesini duymak ne güzel bi şeymiş 8 yıldır her gün bunun için dua ettim..3 kez tüp denedim bırak 126 yı 6 bile görmedim hatta bir kez bile 0 dan yüksek rakam görmedim bu kez yüzümüz gülsün inşallah yarım kalmasın..şimdi tek dileğim bu..

merhaba esraberat
tebrik ederim gözün aydın Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
murat sönmezer den memnun kaldın mı?ben genart ta görmüştüm doktorunu...merak ettim ben de 5.deneme için doktor araştırıyorum da,rahim aşısı falan yapıldı mı?önceki tedavilerden farklı bir şey uyguladı mı?ben de 4 denemede maalesef buraya yazdığın gibi hiçbir gebelik elde edemedik,bana son deneme negatif olursa görüşelim demişti,ben de merak ettim...bana yardımcı olursan sevinirim:)
tekrar tebrikler

o bebiş o göbişee geldi kızcemm...bir de burdannn tebrik ediyorum....hayırlısını diliyorum senin için RABBİMDEN.....

ay canım saol allah razı olsun allahım tez vakitte sanada nasip etsin çok tuhaf bi duyguymuş hastaneden çıktığımdan beri ağlıyom kocam yemeğe götürdü ordada ağlıyodum millet tuhaf tuhaf bakıyodu kendimi tutamadım:KK43::KK43::KK43::KK43:

doğru melekim doğru HAMİLEYİMMMMMM çok şaşkınım :KK52::KK52::KK52:
canım çok şaşkın ve sevvinçliyim tebrik ederim :KK48::KK48::KK48:ben sana hep biz geriden gelicez demiştimi bak gördünmü inş sıra bendedir
o bebiş o göbişee geldi kızcemm...bir de burdannn tebrik ediyorum....hayırlısını diliyorum senin için RABBİMDEN.....
melekim inş sıra bizdedir artık:KK48::KK48:

:KK52::KK52::KK52:ne kadar şükretsem az heyecandan ölüyorum,inanamıyorum,yazamıyorum,parmaklarım dolanıyo,sevinçten ağlıyorum bu kez,,Rabbim sen ne büyüksün...................Ben öylesine adet sancısı çekerken ve bir damla umudum kalmamışken beni nasıl sevindirdin..Nasıl dua etmeliyim,nasıl şükretmeliyim bilmiyorum...
8.Sonucum 126,6....MAŞALLAH...Allahım sağ sağlim kavuştur sevincimizi yarım bırakma.........

Arkadaşlar inanamıyorum sürekli elimde sonuç bakıp duruyorum..bi yanlışlık olabilir mi...iğnemi bile vurunmamıştım boşa işkence çekiyorum diye..hemen gittim vurundum ilk defa hiç acımadı ya da ben bende değilim hiç bi şey hissetmiyorum...:KK52::KK52::KK52:

Aaaaaaaa :KK52::KK52: inanmiyorummm masaahh değerinde çok ıyi tebrikler canimmm Allah tamamina erdirsin :KK64::KK64::KK64::KK64:

ay canım saol allah razı olsun allahım tez vakitte sanada nasip etsin çok tuhaf bi duyguymuş hastaneden çıktığımdan beri ağlıyom kocam yemeğe götürdü ordada ağlıyodum millet tuhaf tuhaf bakıyodu kendimi tutamadım:KK43::KK43::KK43::KK43:
eve yeni geldim hemen pc yi açtım hiç beklemiyodum bu haberi çok sevindim çok duygulandım canım benim :KK9::KK9::KK9:

canım çok şaşkın ve sevvinçliyim tebrik ederim :KK48::KK48::KK48:ben sana hep biz geriden gelicez demiştimi bak gördünmü inş sıra bendedir

melekim inş sıra bizdedir artık:KK48::KK48:

saolasın bacım sıra sana geldi inşallah kuzucum dualarım seninle canım benim

yaa çok tuhaf bişeymiş eşime diyorum gerçekten benim içimdemi :KK52::KK52::KK52:

X