haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Arkadaşlar malumunuz yaş ! Beyazlarım çıkmış :/ danışmana sordum boyatabilir miyim diye. Opu dan sonra boyatın dedi.
Yumurta kalitesini mi bozuyor acaba.. Bana biraz dikkat ediyoruz ilgileniyoruz görünmek için dedi gibi sanki. Çünkü ben yoğunluğu eleştirdim biraz :)
Kimyasal sonuçta saç boyası! Ehhh ona bakarsan Taksim meydanda çalışıyorum, Cihangir'de oturuyorum. Son 17-18 gündür yediğim gazın haddi hesabı yok!
Bilemedim. Fikriniz nedir?

Merhaba.Bu tür işlemleri genelde opudan sonra transferden önce yaptırıyorlar.Çünkü o süre zarfında vücudunda embriyo olmuyor.Bende yarın boyatacağım.Transferden 1 gün önce.

13 haziranda iğnelerime başladım.

Tedaviye başlayacak arkadaşlar gelin umutla, neşeyle başlayalım...
Deneyimlermizi paylaşalım, pozitifi yakalama şansımızı arttıralım :)
:nazar:haziran ayında tüpbebek tedavisine başlayacaklar:nazar:
sıra-isimyaşnedenkaçıncı denememerkezdurum
1-superisi_2125endometriozis(çikolata kisti)2.denemekayseri memorial tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
2-destina38291.denemekayseri acıbadem21 haziran test günü:KK9:
3-iskorpit2947xxx mozailliği1.denemeege üniversitesitedavisi temmuza ertelendi:nazar:
4-panterol29sperm hareketsizliği-troid1.denemeosm tüp bebek merkezi12 haziran:nazar:
5-sea190532rezerv azlığı2.denemekadıköy acıbadem24 haziran test günü:KK9:
6-deniz171729troid-5 nolu kromozom bozukluğu1.deneme
7-elifnaz2013294.denemekayseri acıbademtedavisi başladı:nazar:
8-melek18129erkek infertilitesi5.denemekadıköy acıbadem
9-musmutlukiz26sperm hareket yavaşlığı ve morfoloji1.denemeacıbadem maslak bülent Tıraş26 haziran test günü:KK9:
10-canan45628erkek infertilitesi1.denemeizmir şifa26 haziran test günü:KK9:
11-34kelebek3426azosperm1.denemebahçeci tüp bebek merkezi27 haziran test günü:KK9:
12-aykiz928sayı,hız ve morfoloji1.denemebahçeci kliniğiHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
13-emos893524tüp tıkanıklığı1.denemeizmir bornova şifatedavisi başladı:nazar:
14-herseyhayal23sperm sorunu
15-eminemizankara murat sönmeztedavisi başladı:nazar:
16-pumpkin4321sebepsiz infertilite1.denemeankara Anatolia20 haziran test günü:KK9:
17-yekzeban26spermde hareket ve morfoloji problemibursa jineplus doç.dr murat arslan22 haziran test günü:KK9:
18-filologum28sperm sayısı ve morfoloji1.denemesamsun medical park eurofertiltedavisine temmuzda başlayacak:nazar:
19-umut198329pko2.deneme dondurulmuşeurofertil8 haziran transfer
20-yawyaw30pko1.denemeadana ankada
21-conqueror27sayı hız ve morfoloji2.deneme dondurulmuş embriyobeylikdüzü medicanatedavisi başladı:nazar:
22-arjin197736sebepsiz infertelite2.deneme dondurulmuş embriyoAdana Turan Çetin tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
23-ankara12362.denemetedavisi sonraki aylara ertelendi:nazar:
24-papatyamm38azosperm3.denemeAntalya IVF
25-ha_ya_t25sperm hareketsizliği2.denemeumut tüp bebek merkezi
26-tuana2626sebepsiz infertilite1.deneme dondurulmuş embriyoizmir irenbe tüp bebek merkezi26 haziran test günü:KK9:
27-babex30sperm hareketsizliği2.deneme dondurulmuş embriyo,daha önceki mikro denemesinden bir kızı var:nazar:tedavisi başladı:nazar:
28-mavera1928sperm sayı ve hız düşüklüğü1.denemeacıbadem maslak bülent tıraştedavisi başladı:nazar:
29-canobebek1.denemetedavisi başladı:nazar:
30-elifyesiller29yumurtlama bozukluğutedavisine temmuzda başlayacak:nazar:
31-MIRACLEVALERIE1.deneme
32-karauslu3423sebepsiz infertilite,pko2.denememaslak acıbadem bülent tıraştedavisi başladı:nazar:
33-velocilaptor29rezerv azlığı1.denemebahçecinegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
34-deti43yaştan dolayı1.denemeacıbadem maslak bülent tıraştedavisi başladı:nazar:
35-hope0635rezerv azlığı2.denemehacettepe hastanesi
36-sedenim30sebepsiz infertilite1.denemebuca tınaztepe hastanesitedavisi başladı:nazar:
37-ygenc342.deneme dondurulmuşlarla,ilk denemeden 23 aylık bir oğlu varkonya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
38-HndSLm25endometriozis1.denemehisar hastanesiHAMİLEEEE:nazar::KK49::emir_bebek:
39-esraberat31endometriozis4.denemeankara tıp murat sönmezer19 haziran test günü:KK9:
40-kelebekk8628rezerv azlığı2.denemefrankfurt24 haziran test günü:KK9:
41-esas9636sperm azlığı1.denemekonya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
42-lilyum42281.denemekonya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
43-zinnureyn32sperm sayı,morfoloji ve rezerv azlığı2.denemememorial
44-mavipembe30endometrozis1.denemekayseri acıbademtedavisi başladı:nazar:
45-incito31endometrozis ve rezerv azlığı2.deneme dondurulmuş embriyo
46-aHeN06sebepsiz infertilite2.denemeankara gatatedavisi başladı:nazar:
47-nur3838dışarıya canlı spermin gelmemesi1.denemekayseri memorial tüp bebek merkezitemmuzda başlayacak:nazar:
48-TUTKU34441.denemeankara Recai Papuçcuadetini bekliyor
49-nurgokkpkoBahçecitedavisi başladı:nazar:
50-ahnurdondurulmuş embriyopazartasi tedavisine başlayacak:nazar:
51-highchemist31rezerv azlığı ve fsh yüksekliği3.denemeankara etlik zübeyde hanımtemmuzun başında tedaviye başlayacak:nazar:
52-bunvp3.deneme dondurulmuş embriyotedavisi başladı:nazar:
53-aysegularikvarikosel1.denemeAnkara Turgul Özal üniversitesi Aylin hanımtedavisi başladı:nazar:
z
[tr]

allah'ım tedavimizin sonucunu hayırlı kıl, okunan ayetel kürsi-yasin-i şerifleri kabul et.bize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et.amin

Ayy oluyorum sandim! Ne bicim igne o ya, inanilmaz yakici ve morartiyo cok canim yandi :KK43: sende de oluyomu?

ben de sadece bende öyle yapıyo sanıyodum ya evet çok yakıyo..o kadar iğne vurdum karnıma ufacık bi morarma olmadı,şu hibor yüzünden yine mosmor oldum ben de.. kaşınıyo bi de kaşısam şişiyo kabarıyo dayanıp hiç dokunmuyorum yarım saat sonra yanma geçiyo..aslında pıhtılaşma sorunu olanlar kullanıyo ama doktor en küçük ihtimali atlamayalım diye verdiğini smyledi canım.bu yüzden bebeğini kaybedenler var..

ben de sadece bende öyle yapıyo sanıyodum ya evet çok yakıyo..o kadar iğne vurdum karnıma ufacık bi morarma olmadı,şu hibor yüzünden yine mosmor oldum ben de.. kaşınıyo bi de kaşısam şişiyo kabarıyo dayanıp hiç dokunmuyorum yarım saat sonra yanma geçiyo..aslında pıhtılaşma sorunu olanlar kullanıyo ama doktor en küçük ihtimali atlamayalım diye verdiğini smyledi canım.bu yüzden bebeğini kaybedenler var..

hemşire bana bacak,kol yada göbek dedi. bende diğer iğneleri göbekten vurmustum hep bari bunu bacaktan vurayım dedimm :KK37: yandım Allahhh :KK43::KK43: Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inş :KK34:

evet bu hibor çok sinir bozucu bişey. göbeğim delik deşik oldu morardı tabi. bişey sorucam bu hibor kullananlar 10 tane bittikten sonra tekrar alıp devam edicez dimi

ARKADAŞLAR merhaba aranıza yeni katıldım kendimi anlatayım önce 1. aşılamamı yaptırdım bugün testim vardı negatifle sonuclandı ve kırmızı kartıda yedim az önce dr umuz olmazsaa 2 ve 3. denemeden sonra tüp bebeğe geceriz demişdi ama ben aşılama isteiyorum direk tüp bebektransferi yaptırmak istiyorum...BENİM SİZDEN ÖĞRENMEK İSTEDİĞİM FİYATLARI NE CİVARDA VE SSK LI yaptıran varmı aranızda onun fiyatınıda öğrenmek istiyorum moralim cok bozuk zor yazıyrum bana yardımcı olursanız bilgilendirrirseniz sevinirim ALLAH IM inşallah kucaklarımıza verir bebişlerimizi...

ya bana yardımcı olacak kimse yokmu forumda okdr kişi var biriniz bile cvb vereyemecekmi :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

merhabaa:KK3: bende 2 ay önce aşılama yaptırdım ama malum negatifle sonuçlanddı. öncelikle aşılamadan sonra 1 ay ara vermen gerekicek. ben acıbadem maslak'a gittim, ilaçlarla 6.500 tl tuttu. SGKnın bazı şartları var, mesela 3 yıl evli olman gerek. başka sormak istediğin bişey varmıı??:21::21:

eevet cnm ben 3 yıllık evliyim şartlar uygun ama fiyatını bilmiyorum cnm tsk ederim bu arada cvb verdiğin için..

ARKADAŞLAR merhaba aranıza yeni katıldım kendimi anlatayım önce 1. aşılamamı yaptırdım bugün testim vardı negatifle sonuclandı ve kırmızı kartıda yedim az önce dr umuz olmazsaa 2 ve 3. denemeden sonra tüp bebeğe geceriz demişdi ama ben aşılama isteiyorum direk tüp bebektransferi yaptırmak istiyorum...BENİM SİZDEN ÖĞRENMEK İSTEDİĞİM FİYATLARI NE CİVARDA VE SSK LI yaptıran varmı aranızda onun fiyatınıda öğrenmek istiyorum moralim cok bozuk zor yazıyrum bana yardımcı olursanız bilgilendirrirseniz sevinirim ALLAH IM inşallah kucaklarımıza verir bebişlerimizi...

Devlette bildiğim kadarı ile birçok şart var yapılması gereken. Ben özelde yaptırdım ilaçlarla falan 5500 civarina geldi daha uygunda vardır belki :26:

kızlar beni de ekleyinEn Büyük KK bi de bişi sorcam ben aslında bahçeci kliniğinde düşünüyordum ama paramızı bi yere yatırdık ve dolandırıldık malesef :KK43::KK43::KK43: devlette yaptıracam inş bu kez!! tekrar kendimi söyleyim yaşım 31 , fsh yüksekliği rezerv azlığı, 3. denemem olacak ankara etlik zübeyde hanım kadın doğum hastanesi temmuzun 2 sinde başlayacam:nazar: rabbim elimizi boş çevirmesin inşşşş:KK16:

cnm öncelikle tedavin hayırlı olsun tez zamanda göbüşün bebekle dolsun..sorduğun hastaneyi bilmiyorum ama ne olursa olsun hep pozitif düşün inş güzel şeyler olsun hayatında..ben sadece tek dr a gittim ve grştüm daha fazla doktora gitmedim.ona inanip devam etmek istiyorum..hakkımızda hayırlısı inş:nazar::nazar:

X