haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Arkadaşlar merhaba. Bende listede varım görmüşsünüzdür. Bugün transferden sonraki 7. Günüm idrar testı yaptım dayanamadım kardeşimın ısrarları üzerine. Ve ikinci pembe çizgi çıktı. Sonra gidip kan verdim sonuç 55,96 çıktı. Sizce herşey yolunda mı
ayyyyyyyyy hayırlı olsun canım.:21::21::21:Rabbim kucağına alacağın gnlri de nasip eylesin.çok sevindim çoook!!!!!!!!!!!!!
Kizlar herkese gunaydin. Transferim icin bekliyoruz giricem birazdan. Doktorla konustuk 1 tane 5 1 tane 6 hucreli olmak uzere iki tane yumusum var. Doktor 2 sinide koyacagim dedi. Cok mutlu oldum. Lutfen dualarinizi esirgemeyin benden :KK66:
canım inşallah ikisi de tutar.cok dua edelim çook.:KK16::KK16::KK16: ikizlerin olur.:KK22:
bu dönemi birlikte geçireceğiz en az strestle bol neşeyle geçiririz inşallah. 2. gün embiryosu seninki benimde öyle çarşamba toplandı cuma transfer edildi:) allahım kucagımıza da almayı nasip eylesin

evet herşeyimiz aynı sea:):KK16:
günleri beraber sayacağız desene:):KK23:
hadi sayalım ,ayın 26 sı test günü dedi doktor:)o günü sayma ,bu günü sayma ,kaldı 10 gün canııııım:KK52::KK52::KK52:
Rabbim kucağımızı doldursun inşallah,bizim ve isteyen tüm kullarının:)

kızlaaaaaaaaaaaaaaaar!!!!!!!!!!!!!!!!:KK16:
transferim oldu.1 tane embrio koydular.:emir_bebek:.iki tane koyun dedik ama doktor böyle daha ii olacak falan dedi.ikna olduk.neler yapmam lazım?bu bebişin bana sıkı sıkı tutunması için yapçak bişi var mı???????????????
ayyyy bi tuhafım ben.napçam şaştım.oturcamı kalkçaamı bilemedim..:KK53:

cnm dinlen bir kaç gün önce bebişin ttutunma aşamalarını paylaşmışlardı o yazıya göre 5 gün dinlenmek faydalı görünüyor.tabiki insanlar normalde hamile kaldığını anlamıyo ve işlerine devam ediyorlar ama bizim bebişler biraz nazlılar cnm onları nazlamak gerek bence:):KK34::KK34::KK34::KK34:

günaydin kizlarr benim debugun 7.günüm sabah dayanamayip idrar testi yaptim ama sonuc kocaman bi negatif:KK43:((( zaten hic umudum yoktu kendimi hazirlamistim bu sonuca cok yikilmadim oyuzden.....

Canım neden böyle düşünüyorsun. Ben dün kesin negatif olacak diye aldım tamamen süpriz oldu. Ben testi kenara biraktim ellerimi falan yikadim belli belirsiz olustu ama cikmiyor normalde 7. Günde lütfen bozma.moralini 12. Günü bekle

Arkadaşlar merhaba. Bende listede varım görmüşsünüzdür. Bugün transferden sonraki 7. Günüm idrar testı yaptım dayanamadım kardeşimın ısrarları üzerine. Ve ikinci pembe çizgi çıktı. Sonra gidip kan verdim sonuç 55,96 çıktı. Sizce herşey yolunda mı

cnm maşallah süper inş ikizlerin geliyor ve kucağına sağlıcakla alırsın cnm ..dularında bizleride unutma hamişlerin duası kabul olurmuş:):KK34:

günaydin kizlarr benim debugun 7.günüm sabah dayanamayip idrar testi yaptim ama sonuc kocaman bi negatif:KK43:((( zaten hic umudum yoktu kendimi hazirlamistim bu sonuca cok yikilmadim oyuzden.....

cnm öncelikle negatif düşünme daha erken idrarda çıkması için.tek embriyosa heleki...biraz daha beklemesin en az 10 gün idrarda görmek için..

Kizlarr ben ciktim transferden :21::21: Ayyy idrara sikisk olmak ne zormus oluyodum sancidan :KK37: Transferde hic agri sizi olmadi ama :) bu arada ultrasonla ustten bakiyolar ya koyarken doktor gosterdi iki yumusuda inci gibi parliyodu. Duygulandim o an, icim umut doldu. Ins hayrlisiyla Rabbim kucagima da almayi nasip etssiiinn :KK49::KK1::KK16:

Canım neden böyle düşünüyorsun. Ben dün kesin negatif olacak diye aldım tamamen süpriz oldu. Ben testi kenara biraktim ellerimi falan yikadim belli belirsiz olustu ama cikmiyor normalde 7. Günde lütfen bozma.moralini 12. Günü bekle

insallh öyle dedigin gibidir ama olsaydi hemen cikardi cünku benim 6. gün transferiydi 10 15 dk sonra biraz belirginlesti ama ilk tüp de de öyle olmustu ama sonuc negatifti yani sonradan belirginlesene ümitlenmiyorum artik:KK43:(

cnm dinlen bir kaç gün önce bebişin ttutunma aşamalarını paylaşmışlardı o yazıya göre 5 gün dinlenmek faydalı görünüyor.tabiki insanlar normalde hamile kaldığını anlamıyo ve işlerine devam ediyorlar ama bizim bebişler biraz nazlılar cnm onları nazlamak gerek bence:):KK34::KK34::KK34::KK34:

evet canım haklısın ....yeter ki orda kalsın tutunsaun bana sıkı sıkı-:))))))))))))))))))))
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Kizlarr ben ciktim transferden :21::21: Ayyy idrara sikisk olmak ne zormus oluyodum sancidan :KK37: Transferde hic agri sizi olmadi ama :) bu arada ultrasonla ustten bakiyolar ya koyarken doktor gosterdi iki yumusuda inci gibi parliyodu. Duygulandim o an, icim umut doldu. Ins hayrlisiyla Rabbim kucagima da almayi nasip etssiiinn :KK49::KK1::KK16:

hayirli olsun canim saglikla kucagina almak da nasip olur insallh....

musmutlu çok sevindim kavuşmuşsun kuzularına inşallah hemencecik tutunurlar annişlerine canım :KK49::KK49:

cnm bebişlerin sana güzel güzel tutunacaklar inş alacaksın onları dokuz ay sonra kucağına btnm:nazar: mevlam sakınsın şimdi sizleri nazardan.cnm cok mu sıkışık oluyosun dokundukça tuvaletini yapasın gelmedimi? ayy annelik sana çok yakışacak btnm rabbim umutlarımızı yıkmasın hayırlılarını versin inş

hayırlı olsun musmutlucum.çok sevindim.2 tane koydular di mi:KK9::KK9::KK9:
koymadan bana da göstermişlerdi.insan bi hoş oluyor.:KK16:

idrara sıkışmak meselesine gelince ay ben 1 bardak su içsem en az 2 kere tuvalete giden bi insanım.içtik içtik suları,bir de yarım saat ameliyathanede bekledim,benle beraber gelen bayanı önce aldılar.sıkıştım kaçtı kaçacak :KK52:baktım olacak gibi değil hemşireye söyledim ,birazını yap ama az yap kalanını tut dedi:KK53:.yaptım.5 da sonra bi daha sıkıştım:KK30: yine gittim az yaptım.5 dk sonra bir daha aynı şekilde.:KK17:tam 3 kez tuvalete gittim....opudan daha zor oldu benim için.ama beni önce almamaları hayırlı oldu.yoksa o esnada yapsaydım nolurdu Allahım halim:KK36:

hayırlı olsun musmutlucum.çok sevindim.2 tane koydular di mi:KK9::KK9::KK9:
koymadan bana da göstermişlerdi.insan bi hoş oluyor.:KK16:

idrara sıkışmak meselesine gelince ay ben 1 bardak su içsem en az 2 kere tuvalete giden bi insanım.içtik içtik suları,bir de yarım saat ameliyathanede bekledim,benle beraber gelen bayanı önce aldılar.sıkıştım kaçtı kaçacak :KK52:baktım olacak gibi değil hemşireye söyledim ,birazını yap ama az yap kalanını tut dedi:KK53:.yaptım.5 da sonra bi daha sıkıştım:KK30: yine gittim az yaptım.5 dk sonra bir daha aynı şekilde.:KK17:tam 3 kez tuvalete gittim....opudan daha zor oldu benim için.ama beni önce almamaları hayırlı oldu.yoksa o esnada yapsaydım nolurdu Allahım halim:KK36:

Aynen bende 1 bardaktan 5 dk sonra kosa kosa giderim. Benim opu da hiiic agrim sizim olmadi agrikesici bile icmedim. Dedigin gbi bende o kadar sikismisimki 3 kere gittim transferden once ama hala sisti ve inanilmaz sanci cektim, oturamadim bile :KK37: neyse simdi iyiyim sadece kasiklarimda agri var bi tane parol ictim o da gecer insallahh. Ikisini gorunce icim kipir kipir oldu valla :KK52:

cnm maşallah süper inş ikizlerin geliyor ve kucağına sağlıcakla alırsın cnm ..dularında bizleride unutma hamişlerin duası kabul olurmuş:):KK34:

Ya hiç unuturmuyum her namazda buradaki bütün arkadaşlarımla yüzümüz gülsün diye dua ettim :KK16: Rabbim inşallah sizide en yakın zamanda sevindirecek bebislerle :emir_bebek: :KK49:

hayırlı uğurlu olsun inşallah. kaçıncı denemeden? Benim de transferimin 5.günü haftaya bugün ya çok mutlu ya da perişan olucam bekliyorum bakalım. İnşallah çekeceğimiz sıkıntı bunlarla kalır.

X