haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Kizlar herkese gunaydin. Transferim icin bekliyoruz giricem birazdan. Doktorla konustuk 1 tane 5 1 tane 6 hucreli olmak uzere iki tane yumusum var. Doktor 2 sinide koyacagim dedi. Cok mutlu oldum. Lutfen dualarinizi esirgemeyin benden

gözünüz aydııınnnnnnnnn evet klasik belirti sorumu soruyum:) nasıl belirtilerin vardı canım???

Canım ilk 4 gün şiddetli kasık ağrılarım oldu sonra 5. Gün azaldı 6. Gün kesildi. Goguslerim aciyor. Bide benim en farkettigim içim yanıyor sürekli soğuk biseyler istiyorum sürekli ağzım kuruyor. Bende hiç ihtimal vererek yapmadim testi yani. Dün o kadar sıkıntılı bir gündü ki. Ağrım kesildi hiç bişey hissetmedim tutmadı diye ağladım. O testide negatif çıkması kesin gibi yaptım sonrada şoka girdim :)

Kizlar herkese gunaydin. Transferim icin bekliyoruz giricem birazdan. Doktorla konustuk 1 tane 5 1 tane 6 hucreli olmak uzere iki tane yumusum var. Doktor 2 sinide koyacagim dedi. Cok mutlu oldum. Lutfen dualarinizi esirgemeyin benden

Rabbim güzel bir transfer gecirmeni nasip etsin. Rahat olmaya çalış inşallah güzel sonuçlar alacaksın

sen de endoluymuşun canım umut oldun bana da ne güzell...peki kabızlığın geçti mi onu naaptın??

ins canim bende agridan fazla aci daha da cok acayip aci hissediyorum yumurtlamam iyiydi ama bakalim.nasil dollenecek haber bekliyorum rabbim.hepimizin yardimcisi olsun

bu dönemi birlikte geçireceğiz en az strestle bol neşeyle geçiririz inşallah. 2. gün embiryosu seninki benimde öyle çarşamba toplandı cuma transfer edildi:) allahım kucagımıza da almayı nasip eylesin

sen de endoluymuşun canım umut oldun bana da ne güzell...peki kabızlığın geçti mi onu naaptın??

Evet canım laparoskopi oldum. Kabızlık ilk günler devam etti kayısı kompostosu bide duphalac içtim. 4. Gün falan geçti. Zorlamadim kendimi hiç.korktum ikinmadim

maşallah cnm ya hamilesin hemde bu kadar kısa sürede öğrendiğine göre ikiz olma ihtimalide var ayyy içime umut doldurdun allah kucağına almayıda nasip etsin inş bizede nasip etsiiiin:)

allah yardımcın olsun cnm transferde bir zorluk yok ztn zor olan ondan sonrası günler bitmek bilmiyo

kizlaaaar hastaneden haber geldi 27 yumurtamin 17si olgun cikmis o yuzden 17 tanesine islem.yapilmis onunda 12 si dollenmis simdilik iyi dediler daha hucreye bolunme asamasi degil yarin sizi tekrar arayacagiz dediler

arkadaşım naptın? kendine gelince hemen yaz merak ediyorum cnm seni. inş herşey güzel geçmiştir:) dualarımdasın...

Canim Allah yardimcin olsun. 10 gun sonra hayrli haberlerini bekliyoruz insallah. Iki embriyo konulmasi cok iyi olmus datlu datlu ikizlerin olur insallah saglikli sihhatli hayirli..

kizlaaaar hastaneden haber geldi 27 yumurtamin 17si olgun cikmis o yuzden 17 tanesine islem.yapilmis onunda 12 si dollenmis simdilik iyi dediler daha hucreye bolunme asamasi degil yarin sizi tekrar arayacagiz dediler

Oh oh masallah canim cok iyi. Onsallah guzel guzel dollenip hayirlisiyla tutunurlar annislerinee..hayirli haberler verelim insallah hep beraber

Canim gozin aydin hayirli olsun Allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin. Ne guzel erkenden ogrenmissin degerin de guzel ikizler mi geliyo yoksaaa

maşallah cnm ya hamilesin hemde bu kadar kısa sürede öğrendiğine göre ikiz olma ihtimalide var ayyy içime umut doldurdun allah kucağına almayıda nasip etsin inş bizede nasip etsiiiin:)

Ay inşallah ya bende ikiz olmasını çok isterim ama önce tabiki degerimin katlanması gerek. Bugün yaptirsammi test tekrar pazartesi falanmi daha ıyi olur kızlar ne diyorsunuz. Birde rahim kaslarim kasiliyor sol tarafimda sürekli bacagimida kasiyor böyle bir durum duydunuzmu acaba
Rabbim hepimizin yüzünü guldursun

arkadaşım naptın? kendine gelince hemen yaz merak ediyorum cnm seni. inş herşey güzel geçmiştir:) dualarımdasın...

Iyiyim canım 13 yumurta topladilar pek sıkıntı yasamadim cok şükür yarın gelecek haberi bekliyorum. benimde dualarım seninle ve diger bütün arkadaşlarla

canimm tebriklerrrrrrrrrrrrrrr..... hayirli ugurlu olsun darisi basimiza....:))

günaydin kizlarr benim debugun 7.günüm sabah dayanamayip idrar testi yaptim ama sonuc kocaman bi negatif((( zaten hic umudum yoktu kendimi hazirlamistim bu sonuca cok yikilmadim oyuzden.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…